دانلود پوسته فارسی بازار Bazar فروشگاه ساز ووکامرس

حسـام

کاربر عضو
این که زبانش فارسی نیست؟!

محصولات منو همشو پاک کرده محصول جدید در مورد کفش گذاشته

تو دسته بندی ها همه به دلاره!

خیلی کار داره اگر بخواد فارسی بشه، اینجا کسی فارسی کرده؟!

another widget و custmer support از کجا غیر فعال میشه؟

blognews و happy custmers و stay update و از کجا غیر فعال کنم؟

منظور از نون ریزه توی قالب چیه؟(تگ یا محصول مشابه یا....)

aiob.f1

تازه وارد
سلام خدمت دوستان و مدیران محترم.

سایت فروشگاهیه من با استفاده از وردپرس،ووکامرس و قالب خوبه بازار آماده بارگزاری روی هاست واقعی میباشد ، در واقع تا به امروز روی لوکال هاست کار میکردم.

ممنون میشم متخصصین راهنمایی کنند که برای چنین سایتی با شرایط فوق از چه هاستی و با چه شرایطی استفاده کنم که با ارور کمبود حافظه پی اچ پی و ... مواجه نشم.

*** واسه هاست خیلی نمی خوام در حال حاضر هزینه کنم.

*** از این بابت این سوال رو پرسیدم ،چون من روی یه هاست مجانی (000webhost.com) وقتی ورد پرس و ووکامرس نصب کردم هیچ مشکلی نبود تا اینکه پوسته بازار فعال کردم سایت ارور :

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted

داد و با دستکاریه فایل کانفیگ درستش کردم البته به این خاطر مشکل حل شد که سرویس دهنده هاست در اراِیه حافظه گدا بازی در نیاورده بود!!!! اما سرویس دهنده های ایرانی ... خدا میدونه!

لطفا یه شرکت خوب برای هاست معرفی نمایید. با تشکر

jomakintash

تازه وارد
با سلام. اگه امکانش هست نسخه به روز شدشو در سایت قرار بدهید با تشکر.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بازار نسخه جدید (نسخه 2.5.2) سازگار با ووکامرس 2.3.5

دانلود کنید:

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/5fed-bazar-shop-multipurpose-ecommerce-theme-v2-5-2.zip

حسـام

کاربر عضو
این که زبانش فارسی نیست؟!محصولات منو همشو پاک کرده محصول جدید در مورد کفش گذاشته

تو دسته بندی ها همه به دلاره!

خیلی کار داره اگر بخواد فارسی بشه، اینجا کسی فارسی کرده؟!

another widget و custmer support از کجا غیر فعال میشه؟

blognews و happy custmers و stay update و از کجا غیر فعال کنم؟

منظور از نون ریزه توی قالب چیه؟(تگ یا محصول مشابه یا....)
نسخه 2.5.2 مشکل فارسی سازی حل شده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه فارسیه

کافیه شما فایل زبان اون قدیمیه رو بردارید رو این بزارید... فارسی میشه

حسـام

کاربر عضو
این نیسخه قدیمیه!فارسی سازیش همین مقداره یا من جایی اشتباه کردم؟

attachment.php

You must be registered for see images attach

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
آره در همین حده. اگه می خاین تکمیل ترش کنید. بزودی ترجمه آنلاین پوسته بازار رو قرار می دم. که عزیزان ترجمه رو تکیملش کنن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موارد همگی از بخش ابزارک ها و تنظیمات قالب تغییره... کل بخشی که کاربرا میبینن ترجمه شده و مشکلی نیست

a4faran3

تازه وارد
سلام من این قالب و نصب کردم ولی مشکل ثبت نام داره من میرم که تسویه حساب کنم یا تو قسمت ثبت نام دیگه مشخصات و که پر میکنم اشتباه بدم پر نمیشه میگه فیلد اشتباهه ولی وقتی اطلاعات واسه ثبت نام درست باشه بعد از زدن دکمه ثبت نام هیچ اتفاقی نمی افته انگار اصلا کاری نکردم راهنمایی کنید لطفا من بعد چند روز قالب و اوکی کردم فروشگاهمم نیاز مبرمی داره به ثبت نام کاربرا اینم آدرس

nitiX

تازه وارد
درود

ممنون بابت ترجمه و ارائه آپدیت این پوسته توسط مدیران محترم

در صفحه 7 یکی از کاربران مشکلی رو گزارش کردند که کسی پاسخگو نشد ,

اینکه یکی از منو های آبشاری مربوط به تنظیمات این پوسته , بطور پیشفرض باز هست و اجازه نمیده روی install sample..  کلیک بشه , در واقع اون گزینه غیر فعال میشه..

در این اسکرین شات از دوستمون  کاملا پیداست که بعد از کلیک روی تنظیمات پوسته , چه خواهیم داشت : 

post-9910-142709548132.jpg

---

من روی لوکال نصب کردم , مشکلی نداشت , ولی روی هاست دیگر , با این مشکل مواجه شدم که نتونستم علت رو پیدا کنم ...

از ورژن های 2.3.0 و 2.5.2  تست کردم , مشکل بجای خودش باقی بود ...  پلاگین ها رو غیر فعال کردم , تم رو ریست کردم , بازم مشکل حل نشد ,

پیشنهاد شما چیه ؟

این هم خودم گرفتم : 

e47b-scr.png

nitiX

تازه وارد
 ظاهرا برای برطرف کردن این مشکل , می بایست یک بار وارد تنظیمات بازار شد و بعد از تغییر یکی از آیتم ها , تغییرات رو ذخیره کرد ( از زیر صفحه , سیو را بزنید ) و بعد از اون مجدد روی کلید تنظیمات بازار کلیک کنید مشکل برطرف خواهد شد.

arpamonni

تازه وارد
من نصب کردم

ولی وقتی افزونه revolutuins slider رو نصب کردم دیگه نه سایت میاد بالا نه ادمین

این ارور میاد

کد:
Settings (general_settings) Error: fetch ----Query: select * from wp_revslider_settings#0 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/inc_php/framework/db.class.php(22): UniteFunctionsRev::throwError('fetch - ...', -1)#1 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/inc_php/framework/db.class.php(36): UniteDBRev->throwError('fetch - ...')#2 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/inc_php/framework/db.class.php(127): UniteDBRev->checkForErrors('fetch')#3 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/inc_php/revslider_params.class.php(42): UniteDBRev->fetch('wp_revslider_se...')#4 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/inc_php/revslider_operations.class.php(1072): RevSliderParams->getFieldFromDB('general')#5 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/settings/general_settings.php(41): RevOperations::getGeneralSettingsValues()#6 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/inc_php/framework/base_admin.class.php(343): require('/home/shop/doma...')#7 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/revslider_admin.php(56): UniteBaseAdminClassRev::requireSettings('general_setting...')#8 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/revslider_admin.php(39): RevSliderAdmin->init()#9 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-content/plugins/revolution-slider/revolution-slider.php(86): RevSliderAdmin->__construct('/home/shop/doma...')#10 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-settings.php(215): include_once('/home/shop/doma...')#11 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-config.php(80): require_once('/home/shop/doma...')#12 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-load.php(29): require_once('/home/shop/doma...')#13 /home/shop/domains/my.domain.ir/public_html/wp-admin/admin.php(31): require_once('/home/shop/doma...')#14 {main}Revolution Slider Error:Settings general not found

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پوشه افزونه رو از طریق هاست حذف کنید و با مدیر سرور تون در میون بزارید این مشکل رو...

arpamonni

تازه وارد
بالای سایت (و یه سری جاهای دیگه) یه سری کلمات انگلیسی هست

هرکاری کردم پیداش نکردم فارسی کنم

از کجا فارسی کنم؟

مثلا Compare و My Wishlist و ...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این دو عبارتی که گفتی مربوط به افزونه های مقایسه و علاقه مندی ها هست و ربطی به قالب نداره

arpamonni

تازه وارد
این دو عبارتی که گفتی مربوط به افزونه های مقایسه و علاقه مندی ها هست و ربطی به قالب نداره
خوب از کجا درستش کنم؟

من رفتم فایل زبان رو از داخل فولدر افزونه compare پیدا کردم و ویرایش کردم اما نتیجه ای نداشت

چه کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی تنظیمات افزونه های مذکور ، براختی میتونید جایگزین کنید

فکر کنم توی تنظیمات ووکامرس ، دو تب اضافه میشه که میتونید ویرایش کنید تنظیماتشون رو

بالا