دانلود پوسته فارسی بازار Bazar فروشگاه ساز ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه جدیدش رو بگیر... احتمال عدم سازگاری وجود داره

ضمن اینکه ، تداخل در افزونه ها رو همیشه یک سوی مشکلات در نظر داشته باش

lahijsabz

کاربر عضو
خوب مشکلش رو حل کردم دوستان عزیزی که این مشکل رو دارن از تو نسخه جدید 2.5.2 از پوشه woocommerce پوشه myaccount  رو زیپ کنید و در همان مسیر آپلود و replace کنید تا مشکل حل بشه

من چون از این قالب دارم استفاده می کنم سعی میکنم مشکلاتش رو پیدا کنم و تو همین تاپیک اعلام می کنم تا به امید حق به کمک هم حلش کنیم

lahijsabz

کاربر عضو
یه چیز دیگه هم پیدا کردم پوشه chekout فایل form login رو هم آپلود کنید

حالا سوال کلی دارم

من تو همه قالب ها و نسخه ها یه مشکل اساسی میبینم اونم اینه که وقتی مشترییه سفارشی رو از طریق انتقال مستقیم یا چک انتخاب میکنه سفارشش ثبت میشه اما بعدا نمیتونه شماره فیش واریزی یا شماره بیجک پست رو برای پیگیری برای فروشگاه ارسال کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aiob.f1

تازه وارد
خوب مشکلش رو حل کردم دوستان عزیزی که این مشکل رو دارن از تو نسخه جدید 2.5.2 از پوشه woocommerce پوشه myaccount  رو زیپ کنید و در همان مسیر آپلود و replace کنید تا مشکل حل بشه

من چون از این قالب دارم استفاده می کنم سعی میکنم مشکلاتش رو پیدا کنم و تو همین تاپیک اعلام می کنم تا به امید حق به کمک هم حلش کنیم
خیلی خیلی ممنون داداش، منم مشکل ثبت نام داشتم که با کمک شما حل شد.

form-login چرا باید عوض کنیم؟

2 تا سوال دیگه : چطور میشه فونت عنوان سایت که بالا سمت راست نشون میده تغییر داد و کوچکتر کرد؟

خط زیر عنوان سایت از تو کادر سرچ رد میشه چطور میشه درستش کرد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

lahijsabz

کاربر عضو
خیلی خیلی ممنون داداش، منم مشکل ثبت نام داشتم که با کمک شما حل شد.

form-login چرا باید عوض کنیم؟

2 تا سوال دیگه : چطور میشه فونت عنوان سایت که بالا سمت راست نشون میده تغییر داد و کوچکتر کرد؟

خط زیر عنوان سایت از تو کادر سرچ رد میشه چطور میشه درستش کرد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
فرم لاگین وقتی کاربر بخواد فقط تو سایت ثبت نام کنه باید عوض بشه

برای زیر عنوان من گشتم اما چیزی پیدا نکردم قسمت هایی هم که بود کار نمی کنن تو نسخه اصلی حتی قابلیت تعویض رنگ بصورت کلمه ای هم وجود داره که من پیدا نکردم اگه هر چیز جدیدی یاد گرفتم تجربیاتمو میذارم تا همه استفاده کنن

aiob.f1

تازه وارد
سلام

چطور میتونم در این قالب کلمه خانه را به صحفه اصلی تغییر بدم؟

منظورم عنوان اولین منو است.

lahijsabz

کاربر عضو
چرا این قدر خودتونو اذیت میکنین از درون ریز قالب استفاده کنین همه چیز رو براتون میسازه فقط در نظر داشته باشین اگه تو ساییتون محتوا دارین حتما بکاپ بگیرین چون درون ریز همه چیزو پاک میکنه

نمونه آنلاینش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lahijsabz

کاربر عضو
سلام

چطور میتونم در این قالب کلمه خانه را به صحفه اصلی تغییر بدم؟

منظورم عنوان اولین منو است.
دوست از فهرست میشه و اگه از برگه استفاده کردین باید تو برگه ها دنبال یه بگه به همون اسم بگردین و اونو ویرایش کنید

sam302

تازه وارد
چرا این قدر خودتونو اذیت میکنین از درون ریز قالب استفاده کنین همه چیز رو براتون میسازه فقط در نظر داشته باشین اگه تو ساییتون محتوا دارین حتما بکاپ بگیرین چون درون ریز همه چیزو پاک میکنه

نمونه آنلاینش

میشه ازتون خواهش کنم واسه منم تنظیم کنید؟؟؟ ممنون میشم ازتون

lahijsabz

کاربر عضو
بعضی از دوستان تو نصب قالب مشکل داشتن مشکل از قالب بوده که طی چند مرحله بروز رسانی شد و نهایتا پوسته بروز رسانی شده رو براتون اینجا میذارم هرکی خوست اینو نصب کنه

همین قالب در حال حاضر رو این سایت زیر نصب شده و بدون مشکل داره کار میکنه

twitfa

کاربر عضو
دروود بر شما

من چند تا مشکل دارم می خوام انجام بدم : 

1 - می خوام تعداد نمایش محصولات رو تو صفحه اصلیم تغییر بدم الان 4 تا هستش می خوام بکنم  3 تا 

2- می خوام اون لوگو های بالا رو تغییر بدم نمی تونم چه طور باید این کار رو انجام بدم. 

3- چرا این قالب انقدر منو داره اخه چه خبره خخخخخخخخخخخخخ

sam302

تازه وارد
درود  چجوری میشه صحفه پاپ اپ  رو برداشت یا ویرایش کرد؟؟؟

sam302

تازه وارد

فقط میخام پاپ اپ فارسی بشه

بالا