دانلود پوسته idstore 4.0 پارسی

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
آخرین نسخه پوسته دوست داشتنی و پرطرفدار idstore نسخه 3.7 فارسی و راست چین شده
هدیه نورورزی تیم ترجمه پرشین اسکریپت

سازگار با ووکامرس 2.3 و بالاتر

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Public-F

تازه وارد
نسخه 3.4 از فونت یکان پیشتیبانی میکنه ولی تو این نسخه فونتش مناسب نیست چطور میشه درستش کرد؟

mywork858

تازه وارد
من 2 یا 3 روز پیش این پوسته رو گرفتم داخل ترجمش مشکلاتی داشت.

درست شده؟

fahmidehkar

تازه وارد
سلام قالب فوق العاده ای است.

فقت بعضی از صفحات سایت را نشان نمیدهد و اررور زیر را مینویسد. که پیوست کردم.

لطفا جواب بدهید.

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب رو دستکاری نکردید؟

sinomen

تازه وارد
من صفحه هرکدوم از دسته بندی ها رو که باز میکنم blank هستش . تو منو add کردن هم هیچ کدوم از category ها رو نمیاره . نمیدونستم مشکل از چیه ؟ ولی این theme رو نصب کردم . راهنمایی میکنیین ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، این موضوع فکر نمیکنم ربطی به این قالب داشته باشه

mrmoon

تازه وارد
اقا من نمیتونم دانلود کنم یکی یه جا دیگه آپلود کنه

shabanali

تازه وارد
لطفا می شه راهنمایی کنید من این پوسته را چجوری به صورت کامل نصب کنم

ممنون

sinomen

تازه وارد
با هیچ قالب دیگه این مشکل رو نداشتم . فقط تو این قالب catagory ها blank میشن

samb

تازه وارد
سلام . بعد از نصب پوسته اسن پیغام رو میده .....!!!

Your theme has bundled outdated copies of WooCommerce template files. If you notice an issue on your site, this could be the reason. Please contact your theme developer for further assistance. You can review the System Status report for full details or  .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام . بعد از نصب پوسته اسن پیغام رو میده .....!!!

Your theme has bundled outdated copies of WooCommerce template files. If you notice an issue on your site, this could be the reason. Please contact your theme developer for further assistance. You can review the System Status report for full details or  .
نادیده بگیرید

samb

تازه وارد
خیلی ممنون .

یه چندت سوال دیگه . من تو یه قسمت دیگه دیدم نوشته بود که برای اینکه مثل دمو نصب بشه گزینه آبی رنگ انستال دمو رو بزنیم . ولی من همچین چیزی رو ندارم   یا  اینکه یه فایل رو ایمپورت کنم . ولی وقتی میخوام پلاگین ایمپورت وردپرس رو نصب کنم  ارور میده ... چطوری میتونم مثل دمو نصب کنم ...؟؟؟

دوم اینکه این نوشته ی idstore رو چطوری میشه عوض کرد ؟؟  همین طور فوتر های سایت ....؟؟

اگه امکانش باشه یه آموزش مختصر هم در مورد موارد ی که تو این پوسته کاربردی تر و مبتلا به تر بیشتر هست بزارید خیلی ممنون میشم .

بازم ممنون از زحماتی که میکشید . دیگه ما خیل تازه کاریم ... 

راستی من اخرین نسخه ووکامرس رو دانلود و نصب کردم همینطور وردپرس رو . میخواستم ببینم مشکلی نداره که ؟؟؟

بالا