درج اتومات مطالب سایت در بلاگ های مختلف

BahramElf

کاربر عضو
سلام

یک سایت داریم که این سایت خودش چندتا بلاگ تو سیستم های بلاگ نویسی مختلف داره، راهی هست که سیستمی مثل خبر خوان روی این بلاگ ها راه بندازیم که خودشون آپدیت بشن؟

من با سیستم های خبر خوان و... آشنایی ندارم اگر روشی داره لطفا راه نمایی کنید، ضمنا سایت وردپرس هست و به سایت و بلاگ ها هم دسترسی ادمین داریم

به نطرتون تاثیر این روش در سئو مثبت هست یا منفی؟

Mohand.ES

کاربر عضو
قبلا یک سایت بود به اسم ping.fm نمی دونم هنوز باشه ولی اون همچین کاری می کرد / قابلیت ارسال به بلاگر و تامبلر و تویتر وفیسبوک و وردپرس رو داشت .

BahramElf

کاربر عضو
قبلا یک سایت بود به اسم ping.fm نمی دونم هنوز باشه ولی اون همچین کاری می کرد / قابلیت ارسال به بلاگر و تامبلر و تویتر وفیسبوک و وردپرس رو داشت .
این مورد رو افزونه جت پک هم انجام میده مد نظر من بلاگ های ایرانی هست بیشتر

N2D

کاربر عضو
سلام ،

وقت بخیر ،

برای سیستم های وبلاگ ایرانی من تا به حال ندیدم که وب سرویس یا ای پی آی داشته باشن که بشه همچین کاری روش کرد .

مگر اینکه با متد هایی مثل cURL و غیره بگین براتون بنویسن که به محض آپدیت شدن دیتابیس سایت های شما ، خودش به صورت اتوماتیک توی وبلاگ ها و سایت های وابسته ( سیستم های وبلاگ ایرانی ) پست کنه .

البته برای سئو چشمم آب نمی خوره ، مگر اینکه لینک شما باشه که « شاید » تاثیر خوبی داشته باشه ، البته خیلی حواستون به هوشمند شدن موتور های جستجو باشه ، یک وقت نکته منفی ای چیزی نشه ( البته بنده شخصا هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این دست مسایل سئو ندارم ، گوگل کنید برای سئو به مطالب مفیدی میرسید ) .

با احترام ،

موفق و پیروز باشید .

Mohand.ES

کاربر عضو
سیستم های بلاگ ایرانی چون از موتورهای مختلف استفاده میکنند قاعدتا باید خودتون براش اسکریپت اختصاصی بنویسید و ورودی استانداردی بطور مشترک براشون تعریف نشد !

BahramElf

کاربر عضو
الان این اسکریپت های خبرخوان چطور کار میکنن؟ روی بلاگ های ایرانی میشه ران کرد بعد بگیم آدرس بدیم بگیم از این سایت مطالب رو بخون و روی بلاگ قرار بده؟ من تاحالا کار نکردم کلا نمیدونم طرز کارشون به چه صورت هست

Mohand.ES

کاربر عضو
ببنید اکثر خبر خوان ها از خوراک سایت ها یا همون فیدشون استفاده می کنند / سیستم های خارجی وردی های استاندارد دارن ولی موتورهای داخلی نه

بالا