درج کلمه بزودی در جای قیمت وقتی برای محصول قیمت درج نشده

msayber

تازه وارد
من میخوام توی سایت فروشگاهی که راه اندازی کردم برای محصولاتی که قیمت درج نمی کنیم در جای قیمت کلمه بزودی نمایش داده شود لطفا راهنمایی فرمایید 

Obka

کاربر عضو
سلام

یکی از راه کارهای بصورت کد نویسی این هست که تابع نمایش قیمت در قالبتون را پیدا کنید و با استفاده از دستور PHP و از بحث IF برای نمایش قیمت و از else برای نمایش متن مورد نظر خودتون استفاده کنید .

کد:
<?php
	if()
      //code
     else()
       //code
?>

omidrastegar

کاربر عضو
من میخوام توی سایت فروشگاهی که راه اندازی کردم برای محصولاتی که قیمت درج نمی کنیم در جای قیمت کلمه بزودی نمایش داده شود لطفا راهنمایی فرمایید 
این امکان در تنظیمات ووکامرس فارسی هست کافیه کلمه مورد نظر رو بنویسید

msayber

تازه وارد
دقت کنید که عرض کردم زمانی که قیمت درج نشده کلمه بزودی رو نمایش بده نه زمانی که محصول در انبار موجود نیست ! 

omidrastegar

کاربر عضو
دقت کنید که عرض کردم زمانی که قیمت درج نشده کلمه بزودی رو نمایش بده نه زمانی که محصول در انبار موجود نیست ! 

آقای عرض کافی بود یکم به خودت زحمت میدادی میرفتی توی منوی ووکامرس فارسی رو نگاه میکردی و نمیومدی اینجا عرض کنی

نمیدونم اگر دنبال جواب سوالید این کارا چه معنی میده

30241147081095530592_Capture234.JPG

آخرین ویرایش توسط مدیر:

msayber

تازه وارد
آقای عرض کافی بود یکم به خودت زحمت میدادی میرفتی توی منوی ووکامرس فارسی رو نگاه میکردی و نمیومدی اینجا عرض کنی

نمیدونم اگر دنبال جواب سوالید این کارا چه معنی میده

30241147081095530592_Capture234.JPG
آقا ممنون . متوجه شدم . 

ولی چرا میزنی ؟ خوب از همون اول جواب کامل بده من فکر کردم منظورت اینه از توی حلقه ترجمه کلمه ناموجود رو به بزودی تغیر بدم که محصولات با موجودی صفر رو بزنه بزودی و این مد نظر من نبود 

بالا