درخاست افزونه IMDB

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

faryspeed

تازه وارد
با سلام 

دوستان بنده درخاست یه افزونه دارم که الان توی نت رایگان هست ولی من یه مقدار تقییر میخوام توی این افزونه تا محتوایی که با کدی که بهش میدی کپی می کنه توی قالبی که میخوام باشه .

اگه شخص حرفه ای هست بنده چندین پروژه دیگه هم دارم که مرور زمان مزاحم خودشون میشم .

افزونه IMDB 

کار هایی که میخوام انجام بشه روی این افزونه

۱-  عکس به سایزی مشخص در پست قرار بگیره 

۲- بقیه اطلاعات مانند پست های دیگه سایت که الان هست در ادامه مطلب باشه 

پست های فعلی سایت را نگاه کنید میخوام کد سایت ای ام دی بی را که دادم همه این مطالب به این صورت توی پست قرار داده بشه 

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
دوتا افزونه هست یکی

IMDB Info Box که از آدرس می تونید دریافت کنید و یکی دیگه

لینکش رو این پایین هست

faryspeed

تازه وارد
دوتا افزونه هست یکی

IMDB Info Box که از آدرس می تونید دریافت کنید و یکی دیگه

لینکش رو این پایین هست
ممنون دوست عزیز 

این افزونه ها رو دیدم ولی میخوام محتوایی که کپی میکنن در قالب من مثل پست های خودم نمایان بشه 

میتونید انجام بدید ؟

miladjef

کاربر عضو
ممنون دوست عزیز 

این افزونه ها رو دیدم ولی میخوام محتوایی که کپی میکنن در قالب من مثل پست های خودم نمایان بشه 

میتونید انجام بدید ؟
افزونه اولی یه سری تنظیمات داره که می تونید تا حد زیادی نوشته های درون باکس رو شبیه به قالبتون کنید.

والا باید یه نفر باید به صورت اختصاصی یه افزونه شبیه به اینا بنویسه

faryspeed

تازه وارد
افزونه اولی یه سری تنظیمات داره که می تونید تا حد زیادی نوشته های درون باکس رو شبیه به قالبتون کنید.

والا باید یه نفر باید به صورت اختصاصی یه افزونه شبیه به اینا بنویسه
من نوشته شمارو خوندم شک کردم بازم رفتم دیدمش ولی چیز خیلی خاصی نیست  توی تنظیماتش 

میشه رنگ پشت زمینه رو عوض کنی و یه سری تنظیمات دیگه 

من میخوام دقیقا مثل پست هایی که الان توی سایتم هست باشه هزینه هم پرداخت میکنم 

لطفا پیشنهادات رو اعلام کنید

miladjef

کاربر عضو
من نوشته شمارو خوندم شک کردم بازم رفتم دیدمش ولی چیز خیلی خاصی نیست  توی تنظیماتش 

میشه رنگ پشت زمینه رو عوض کنی و یه سری تنظیمات دیگه 

من میخوام دقیقا مثل پست هایی که الان توی سایتم هست باشه هزینه هم پرداخت میکنم 

لطفا پیشنهادات رو اعلام کنید
متاسفانه من نمی تونم بهتون کمک کنم اما دئستا برنامه نویس زیادی توی این سایت هستند که می تونید باهاشون صحیت کنید.شما دنبال قالب  ها که خودشون به این نوع افزونه ها رو به صورت اختصاصی دارند گشتین؟

چون من حدود یکی ، دو ماه قبل به یکی از این قالب ها  برخوردام. بهتون پیشنهاد میدم یه جستجوی کنید ظاهر قالبشم بد نبود(اسمش یادم نیست).

faryspeed

تازه وارد
متاسفانه من نمی تونم بهتون کمک کنم اما دئستا برنامه نویس زیادی توی این سایت هستند که می تونید باهاشون صحیت کنید.شما دنبال قالب  ها که خودشون به این نوع افزونه ها رو به صورت اختصاصی دارند گشتین؟

چون من حدود یکی ، دو ماه قبل به یکی از این قالب ها  برخوردام. بهتون پیشنهاد میدم یه جستجوی کنید ظاهر قالبشم بد نبود(اسمش یادم نیست).
من فقط یه اسکریپت دیدم که این کارو میکنه همون اسکریپت تاینی مویز هست که نمیخوام ازش استفاده کنم 

میخوام وردپرس رو نگه دارم 

چندتا افزونه میخوام یکیش اینه حالا شانس من برنامه نویس ها اصلا مارو نمیبینن 

faryspeed

تازه وارد
دوستان هزینه را پرداخت میکنم فکر نمیکنم کار سختی باشه فقط میخوام عکس یکم سایزش تغییر کنه و نوشته ها زیرش بیاد 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا منتظر پیشنهاد دوستان بمونید... ضمن اینکه مدیر انجمن @ تو کار سیستم سایت های فیلم هستن و تجربه دارن. بهت میتونه کمک کنه

IAMIR

کاربر عضو
آخرین نمونه سیستم های فیلم با دریافت اطلاعات و جزئیات به طور کامل از imdb وب سایت کافه فیلم می باشد . که توسط من اجرا شده .

سایت هیس مدیا هم همین سیستم را دارد .

hissmedia1.in

که داریم نسخه جدید سیستم را براش طراحی می کنیم .  امروز فردا رو سایتش  قرار می دهیم .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با من توسط  پیام خصوصی در تماس باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا