درخواست آموزش تغییر در استایل افزونه Easy Digital download

M.Hajloo

تازه وارد
درود وقت بخیر

من افزونه Easy Digital Download رو نصب کردم اما متاسفانه دکمه خرید و صفحات تسویه حساب و ... همگی از فونت arial و  ظاهر نامناسب استفاده میشه

ممنون میشم اگر راهنمائی کنید که برای تغییر فونت و سایز متن دکمه خرید کجا و چه کدی را باید ویرایش کنم

و همچنین برای تغییر فونت ، رنگ متن و اندازه متن صفحه های خرید و ... کجا و چه کدی را باید ویرایش کنم

سپاس

Obka

کاربر عضو
درود وقت بخیر

من افزونه Easy Digital Download رو نصب کردم اما متاسفانه دکمه خرید و صفحات تسویه حساب و ... همگی از فونت arial و  ظاهر نامناسب استفاده میشه

ممنون میشم اگر راهنمائی کنید که برای تغییر فونت و سایز متن دکمه خرید کجا و چه کدی را باید ویرایش کنم

و همچنین برای تغییر فونت ، رنگ متن و اندازه متن صفحه های خرید و ... کجا و چه کدی را باید ویرایش کنم

سپاس
سلام

برای تغییر دکمه edd از کلاس ذیل استفاده کنید :

.edd-add-to-cart {
font-family: 'bigtheme-BYekan2' !important;
padding: 8px !important;
}

برای موارد بعدی هم لطفا دقیقا اشاره کنید کدوم قسمتش را مد نظر دارید چون المان های های داخل صفحه زیاد هست ، با اسکرین شات و مشخص کردن هر قسمت مورد را  مشخص کنید .

موفق باشید

M.Hajloo

تازه وارد
سلام

برای تغییر دکمه edd از کلاس ذیل استفاده کنید :

.edd-add-to-cart {
font-family: 'bigtheme-BYekan2' !important;
padding: 8px !important;
}

برای موارد بعدی هم لطفا دقیقا اشاره کنید کدوم قسمتش را مد نظر دارید چون المان های های داخل صفحه زیاد هست ، با اسکرین شات و مشخص کردن هر قسمت مورد را  مشخص کنید .

موفق باشید
درود

متاسفانه کد بالا کار نکرد

بخش دیگری که قصد دارم فونت هاش تغییر پیدا کنه این قسمت ها هستش :

You must be registered for see images attach

همچنین اگر جدول مربوط به نام محصول ، قیمت و ... نیز راست چین بشه خیلی خوب میشه

سپاس

rocki3oy

کاربر عضو
کد زیر را در فایل استایل قرار بدید و کش رو خالی کنید درست میشه.

کد:
#edd_checkout_cart td, #edd_checkout_cart th {
    font-family: tahoma !important;
    text-align: right !important;
}

M.Hajloo

تازه وارد
کد زیر را در فایل استایل قرار بدید و کش رو خالی کنید درست میشه.

#edd_checkout_cart td, #edd_checkout_cart th {
font-family: tahoma !important;
text-align: right !important;
}

من تمام کدهایی را که فرمودید در آخر فایل (style.css) قالبم که جریده هست ریختم و با استفاده از افزونه wprocket کش رو هم خالی کردم بعد در صفحه مطلب نمونه نیز از ترکیب Ctrl+F5 نیز استفاده کردم اما هیچ تغییری نه در دکمه خرید ایجاد شد و نه در صفحه خرید

با مرورگرهای کروم و... نیز تست کردم همین بود

از روش دیگری باید کش را خالی کنم ؟

Obka

کاربر عضو
من تمام کدهایی را که فرمودید در آخر فایل (style.css) قالبم که جریده هست ریختم و با استفاده از افزونه wprocket کش رو هم خالی کردم بعد در صفحه مطلب نمونه نیز از ترکیب Ctrl+F5 نیز استفاده کردم اما هیچ تغییری نه در دکمه خرید ایجاد شد و نه در صفحه خرید

با مرورگرهای کروم و... نیز تست کردم همین بود

از روش دیگری باید کش را خالی کنم ؟
شما یک زحمت بکشید یه source از inspect بگیرید ببینید اصلا کدها اعمال شده و نشون نمیده یا اینکه اصلا کدها وجود نداره ، همچنین شما کدها را داخل استایل های اصلی قالب میگذارید ؟

M.Hajloo

تازه وارد
شما یک زحمت بکشید یه source از inspect بگیرید ببینید اصلا کدها اعمال شده و نشون نمیده یا اینکه اصلا کدها وجود نداره ، همچنین شما کدها را داخل استایل های اصلی قالب میگذارید ؟
از سورس دکمه خرید عکس گرفتم :

بله من کدها را از طریق پیشخوان > نمایش > ویرایشگر  در آخر فایل Css قالب اصلی سایت قرار میدم

Obka

کاربر عضو
همان طور که مشاهده می کنید کدهایی که دادیم خدمت شما اصلا تو سورس ها نیست و اعمال نشده احتمالا css شما باید در فایل rtl باشه .

M.Hajloo

تازه وارد
همان طور که مشاهده می کنید کدهایی که دادیم خدمت شما اصلا تو سورس ها نیست و اعمال نشده احتمالا css شما باید در فایل rtl باشه .
ممنون از شما و rocki3oy

الان توی تنظیمات قالب که نگاه کردم دیدم بخشی به عنوان استایل داره که کدهای اضافی css رو باید اونجا وارد کرد تا نمایش داده بشه

ممنون از وقتی که گذاشتید و راهنمائیم کردید

M.Hajloo

تازه وارد
فقط 1 مورد دیگه اینکه دکمه خرید توی صفحه پرداخت یا همون Checkout رو چطوری فونتشو تغییر بدم ؟

Alaric

کاربر عضو
شما باید هر قسمتی که قصد تعویض فونت داری inspect بگیری با کروم بعد توی المان ها ببینی فونت اون بخش از کدوم قسمت css فراخوانی میشه بعد اسم فونت اون المان رو به یکان تغییر بدی

بالا