درخواست آموزش نصب اسکریپت انتقال دهنده فایل به سرور فارسی Transloader

سیدرضا بازیار

تازه وارد

من اسکریپت بالا رو در هاست آپلود کردم. اما واسه انتقال پسورد میخواد

پسورد پیش فرض چیه؟ چطوری میتونم پسورد رو تغییر بدم؟

اسکریپت از نظر امنیت تایید میشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت پرسش و پاسخ

فایل ایندکس رو باز کنید و در قسمت زیر:

کد:
$password = "";
رمز رو بدید

منظور از امنیت چی هست در کل...

نه امنیتی نداره. برای استفاده شخصی خوبه... کسی ادرس رو داشته باشه. میتونه رمز رو پیدا کنه و فایل php ترنسفر کنه و براحتی شل بریزه رو هاستت

سیدرضا بازیار

تازه وارد
انتقال یافت پرسش و پاسخفایل ایندکس رو باز کنید و در قسمت زیر:

کد:
$password = "";
رمز رو بدید

منظور از امنیت چی هست در کل...

نه امنیتی نداره. برای استفاده شخصی خوبه... کسی ادرس رو داشته باشه. میتونه رمز رو پیدا کنه و فایل php ترنسفر کنه و براحتی شل بریزه رو هاستت
من یه سایت بازی آنلاین دارم که روزانه باید تعدادی بازی (در حد 100 مگابایت) رو به هاست دانلود انتقال بدم (از طریق هاست به هاست)

یه چیزی میخوام که بتونه این کار رو برام انجام بده و امنیتش خوب باشه

اون رو فقط واسه استفاده شخصی میخوام و میخوام حتی پوشه اون رو قفل کنم که فقط خودم اون رو ببینم

البته فقط امنیت برام مهمه

AhrimanSefid

تازه وارد
An error occured during extraction Details [/home/domains/public_html/DL/transloaded/wcolor.zip] End-of-central-directory signature not found. Either this file is not a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive. In the latter case the central directory and zipfile comment will be found on the last disk(s) of this archive. unzip: cannot find zipfile directory in one of /home/domains/public_html/DL/transloaded/wcolor.zip or /home/domains/public_html/DL/transloaded/wcolor.zip.zip, and cannot find /home/domains/public_html/DL/transloaded/wcolor.zip.ZIP, period.

بالا