درخواست آموزش نصب فروشگاه فایرشاپ

shahramco

تازه وارد
با سلام به همه دوستان

من اسکریپت فایرشاپ رو روی هاستم آپلود کردم ولی موقع نصب به مشکل خوردم هنگام نصب صفحه ای باز شده که سرور بانک اطلاعاتی-بانک اطلاعاتی-نام کاربری و پسورد میخواد که نمیدونم باید چی وارد کنم البته توی هاستم دیتابیس ساختم لطفا منو راهنمایی کنید.

kasraa

کاربر عضو
سلام

خب دوست عزیز شما دیتابیسی که میسازی باید یک یوزر هم براش بسازی

بعد اطلاعاتو تو جایی که خواسته وارد کن

shahramco

تازه وارد
سلامخب دوست عزیز شما دیتابیسی که میسازی باید یک یوزر هم براش بسازی

بعد اطلاعاتو تو جایی که خواسته وارد کن
ممنون از شما دوست عزیز

وقتی دیتابیس میسازی یوزر و پسورد و سرور هاست رو بهت میده ولی نمیدونم که در قسمت نام بانک اطلاعاتی چی بنویسم دو تا گزینه داره یکیش سرور بانک اطلاعاتی هست و دیگری نام بانک اطلاعاتی لطفا کمی بیشتر توضیح بدید دعاتون میکنم

kasraa

کاربر عضو
در قسمت نام بانک اطلاعاتی معلومه دیگه اسم دیتابیسی که میسازیرو باید وارد کنی

توی سرور هم تغییری نده و اگر چیزی ننوشته بزن localhost

shahramco

تازه وارد
در قسمت نام بانک اطلاعاتی معلومه دیگه اسم دیتابیسی که میسازیرو باید وارد کنی توی سرور هم تغییری نده و اگر چیزی ننوشته بزن localhost
ممنون از شما مشکل از جای دیگه بود درست شد تونستم نصبش کنم حالا به مشکل دیگه ای خوردم وقتی چیزی تایپ میکنم و ارسال میکنم به شکل علامت سوال میشه به نظر شما مشکل از کجاست؟یک نگاه به لینک زیر بندازید متوجه میشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اینجاست که دیتابیس سایت شما به صورت utf8 نیست

kasraa

کاربر عضو
برید به قسمت phpmyadmin و بعد دیتابیس مورد نظرتون رو انتخاب کنید و از قسمت یونیکد UTF-8 رو انتخاب کنید

shahramco

تازه وارد
رفتم نگاه کردم روی حالت پیشفرض utf-8 هست دیگه نمیدونم چکار کنم آیا تو تنظیمات فروشگاه یونیکد نداره

pendar09

تازه وارد
حالا انشالله مشکل دوست عزیز به زودی حل بشه بعدش یکی از اساتید محترم سایت امکانش هست درباره یونیکد یکم توضیح بده :-" :54:

rooza

تازه وارد
دوست عزيز در سرور دنبال فايل مربوطه كه نصبي كردي بگرد و جويس اسكريپت كه داخل php my admin كه نصب كردي تمام فايلهاي اسكريپت خود را به صورت utf 8 بكن درست ميشه.

اگر مشكلي بود من در خدمتم

09192396253

پايدار باشي

mostafa98

کاربر عضو
سلام دوست عزیز به سایت شما مراجعه و دیدم که با وردپرس راه اندازیش کردی فقط یه چیز اگه نمی خوای مشکلی در رابطه با یونیکد داشته باشی اغلب اوقات یونیکد phpmyadmin روی utf8_general_ci تنظیم کن

235689147

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

من فایر شاپ رو آپلود و از حالت زیپ در آوردم و رفتم برای نصب مرحله اول رو زدم و رسیدم به وارد کردن اطلاعات بانک اطلاعاتی که من همه رو به درستی وارد کردم و نکس رو زدم ولی چنین اروری رو میده ::> سيستم به بانك اطلاعاتي متصل نشد.لطفا از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن شويد -- حالا من چه کار کنم ؟؟ اگه کسی بلده برای من این فروشگاه رو نصب کنه لطفا به این شماره 09358045518 یا به این ایدی پی ام دهید ::> mihandivx

با تشکر از شما و زحمات فراوان

بالا