درخواست آموزش و کارکردن با edd

SAJDEHGAR

تازه وارد
به نام خدا

دوستان عزیزسلام

نماز و روزتون قبول . ان شاالله

من هم مثل خیلی از دوستان و خیلی از دوستان مثل من در آینده قصد راه اندازی فروشگاه فایل و محصولات دیجیتالی رو می خواهند داشته باشن !

من فقط ورد پرس نصب کردم و این افزونه رو هم اضافه کردم ! محصول که اضافه میکنم در صفحه اول نمیاد و....

خواهشمندم یه آموزشی بدید که چه طوری محصول قرار بدیم : چه طوری قالب عوض کنیم که خوب بشه ؟ من هر قالبی که نصب کردم داغون شده ...

و چه طوری به قول معروف کاستومایزش بتونم بکنیم !

حقیقتش سایتی میخوام مثل این سایت داشته باشم :

خیلی ممنون از همه دوستان درخواست کمک دارم .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما میتونید به صورت یک پست (نوشته) معمولی ارسال کنید. در نهایت EDD یک خروجی میانبر از قسمت Products (محصولات) بهتون میده. که درون نوشته قرار میدید.

برای قالب میتونید از زمینه دلخواه استفاده کنید.(اگر با طراحی قالب وردپرس اشنایی دارید)

یا، باید براتون طراحی کنن... درصورت نیاز میتونید در ارتباط باشید با بنده

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من خودمم دارم یه فروشگاه درست میکنم با edd .

اینم ادرسشه arshad98.ir/shop

ترکیبی از edd و advanced custom field هستش . البته هنوز خیلی ناقصه .

برای اینکه محصول ، مستقیما یا همون به قول معروف زرتی بیاد تو صفحه اصلی نیاز هست یه تغییراتی تو صفحه اول قالبت ایجاد بشه . کد حلقه مربوط به پست های صفحه اولت رو اینجا برام بزار .

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام به همگی !

خیلی ممنون از برو بچز فعال و پویا که جواب میدن !

حقیقتش من فقط قصد راه اندازی فروشگاه دارم : که مثل همه حرفها : خوب باشه !

آشنایی با ورد پرس نداشتم : و از روی فروشگاه ها و توصیه دوستان به سمتش اومدم و فروشگاه edd هم انتخاب کردم ! حالا نمیدونم چه باید بکنم ! خلاصه تر بگم دوستان من صفر کیلومتر هستم ! به خاطر همین نمی دونم دوست عزیزمون hannanstd چی رو میخوان دوستان لطف کنن و آموزش قرار بدن ! گام گام جلو بریم ! لطفا راهنمایی کنید و حوصله به خرج بدید ما مبتدی ها رو کمی تحمل کنید : میدونم سخته و حس و حالش نیست !!!!

تشکر از توجه و کمک دوستان .

hannanstd.ir

به نظر من شما که صفر کیلومتری با همون داش محمد در تماس باش .

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام دوستان ...

آقا محمد که عزیز ما است !!! ولی آموزش رو اگر ممکن است شیر کنید تا همه بتونند استفاده کنند و یک مرجع به وجود بیاد !!! این طوری نباشه که برای کوچکترین چیزها افراد و کاربران گیر باشن ...

لطفا دوستانی بیان وسط و آموزش رو شروع کنند ...

سپاس .

hannanstd.ir

شما قبل هر کاری نیاز به یادگیری کار با وردپرس و قالب و برخی توابع داری .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما فایل حلقه مطالبت رو بزار به قول دوستمون... قالبت رو انتخاب کن. تا بهت بگیم چیکار بکنی...

از زمینه دلخواه میتونی استفاده کنید

SAJDEHGAR

تازه وارد
دوستان عزیز و بزرگوار و با حوصله های انجمن سلام و تشکر بسیار ... :53:

اساتید : من به نظرم صحیفه قالب خوبی اومد و اون رو نصب کردم ( حالا نمیدونم نظر بزرگان چی هست در این مورد ) ....

حالا ادامه اش رو بفرمائید ....

تشکر .

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام

اساتید تاشیف بیارن آموزش رو شروع کنن !!! ما منتظریم !!!! اگه سایت خارجی انجمن خوب که بشه باهاش راه افتاد چه فارسی چه انگلیسی اگه سراغ دارید بگید تا رفع نیاز کنیم : این طوری کارمون پیش نمیره !

متشکر .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب صحیفه به دلیل داشتن loop ها در فایل های مختلف و همچنین page builder ی که داره ، پیاده سازیش سخته. یک قالب ساده انتخاب کنید

SAJDEHGAR

تازه وارد
نمیدونم داداش محمد !!! چه قالبی خوب و زیبا باشه برای این موضوع ! شما یک قالب پیشنهاد بده که زیبا باشه و سرش به تنش بی ارزه ...

مرسی .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

befermatooo

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

خیلی گشتم تا اینجا را پیدا کردم

من یک مشکل اساسی دارم و اون اینه که وقتی میخواد یه فایلی واسه دانلود بزارم باید 2 بار پست بزنم.

یک بار با این افزونه و فایل رو بهش معرفی میکنم و دوباره میرم از طریق خود وردپرس نوشته جدید ایجاد میکنم و با درج دانلود لینک دانلود رو بهم ارتباط میدم . اینجوری خیلی خیلی وقتم گرفته میشه .

چیکار کنم که مساقیم به صفحه اصلی سایت بره و فهرست های من درس قرار داده بشه . اگه این کارها انجام بشه از نظر سئو و ... مشکلی پیش نمیاد ؟

hannanstd.ir

برای اینکار فقط باید قالب رو سازگار کنید که تاپیک زیر کامل هست و اگه طراحی قالب بلد باشید می تونین کامل کارتون رو راه بندازید :

سئو هم به هزارتا چیز بستگی داره و این کارو اگه درست انجام بدید سئو سایتتون خوب نشه بد نمیشه .

بالا