درخواست آموزش

weblearn

تازه وارد
سلام همه اساتید و همه کار بران انجمن

بنده شدیدن نیاز به یگ آموزش کامل فارسی سازی قالب های انگلیسی دارم

و همجنان اگز کسی هست که آموزش را بصورت حرفیی یاد بدهمد از راه در هم پیام بدید هذینش را پرداخت میکنم چون در داخیل کشور نستم که در دوره های آموزشی شرکت کنم

weblearn

تازه وارد
سلام همه اساتید و همه کار بران انجمن

بنده شدیدن نیاز به یگ آموزش کامل فارسی سازی قالب های انگلیسی دارم

و همجنان اگز کسی هست که آموزش را بصورت حرفیی یاد بدهمد از راه در هم پیام بدید هذینش را پرداخت میکنم چون در داخیل کشور نستم که در دوره های آموزشی شرکت کنم

persia

تازه وارد
سلام همه اساتید و همه کار بران انجمن بنده شدیدن نیاز به یگ آموزش کامل فارسی سازی قالب های انگلیسی دارم

خیلی کار ساده ی هستش قالب رو با یک ویرایشگر خوب باز کنید سپس متون انگیلیسی رو حذف و فارسی نویسی کنید . به همین سادگی

persia

تازه وارد
سلام همه اساتید و همه کار بران انجمن بنده شدیدن نیاز به یگ آموزش کامل فارسی سازی قالب های انگلیسی دارم

خیلی کار ساده ی هستش قالب رو با یک ویرایشگر خوب باز کنید سپس متون انگیلیسی رو حذف و فارسی نویسی کنید . به همین سادگی

soltaneghalbha

کاربر عضو
خوب دوست عزیز

بعد نباید چپ به راست کنند ، عناصر قالب رو؟

موفق باشید

soltaneghalbha

کاربر عضو
خوب دوست عزیز

بعد نباید چپ به راست کنند ، عناصر قالب رو؟

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
CSS اگر بلد باشید براتون کار راحتی هست. اگرم بلد نیستید اول برید CSS رو یاد بگیرید!

تغییر float ها , direction و padding و margin ها رو باید انجام بدید...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
CSS اگر بلد باشید براتون کار راحتی هست. اگرم بلد نیستید اول برید CSS رو یاد بگیرید!

تغییر float ها , direction و padding و margin ها رو باید انجام بدید...

weblearn

تازه وارد
تشکر ار مدیر عزیز بلی css را همرای html خوب ام بلدم اگز کدام آمزش در همین انجمن و یا انحمنهای دبگر معرفی کنید که کمی کمک کند ممنون مشم

weblearn

تازه وارد
تشکر ار مدیر عزیز بلی css را همرای html خوب ام بلدم اگز کدام آمزش در همین انجمن و یا انحمنهای دبگر معرفی کنید که کمی کمک کند ممنون مشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بهتون گفتم دیگه. float ها و اینهایی که در پست بالا ذکر کردم. باید تغییر بدید. (برعکس کنید)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بهتون گفتم دیگه. float ها و اینهایی که در پست بالا ذکر کردم. باید تغییر بدید. (برعکس کنید)

بالا