درخواست از مدیر پرشین اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoomi

کاربر عضو
در انجمنهای گفتگوی پرشین اسکریپت، روزانه حداقل 3 آموزش و 2 معرفی اسکریپت جدید جدای صدها بحث و رفع مشکل ارسال میشه.

متاسفانه سیستمهای انجمنهای گفتگو جوریه که اکثرا (کاربرای حرفه ای یا کاربرای مبتدی) در پیدا کردم موضوع مورد نظرشون با مشکل مواجه میشن.

با توجه به رشد روز افزون تولید محتوا در انجمهای پرشین اسکریپت و معرفی و آموزشهای ارسالی توسط کاربران و مدیران، میشه گفت که مطالب ارسالی در انجمنها یه جورایی یک بار مصرف شدن.

یعنی الان توی انجمن یه اسکریپت معرفی میکنی. 5 دقیقه بعد تاپیکت کلا از صفحه اول پرشین اسکریپت حذف میشه و میره توی آرشیو (از بس انجمن شلوغه و پستها زیاد ارسال میشه).

پیشنهاد میکنم یه بخشی توی پرشین اسکریپت ایجاد کنید به نام: "با شما".

اینجا تمام آموزشها، اسکریپتها، قالبها و... کاربرا رو که با شور و ذوق وقت میذارن و کار میکنن و میان توی پرشین اسکریپت میذارن و فقط 2 دقیقه دیده میشه، بذارید.

قالب این بخش میتونه مثل قالب صفحه اصلی سایت باشه.

کاربر میاد مطالبشو میذاره توی انجمن.

بعد لینکشو از طریق یه فرم تماس به محمد ارسال میکنه.

محمد هم محتوای اونو کپی میکنه میندازه توی بهش "با شما". زیرشم لینک اون پست رو توی انجمن میذاره که اگه هرکی اون قالب یا اسکریپت یا آموزشو دانلود کرد و به مشکل برخورد، از طریق همون لینک بره مشکلشو توی انجمن مطرح کنه.

اون کاربری هم که مطلب رو ارسال کرده بود، راحت تر میتونه پیگیر مطالبی باشه که ارسال کرده و میره به کاربرای دیگه جواب میده و مشکلاشونو حل میکنه.

نظرتون چیه؟

EhsaanDev

کاربر عضو
در انجمنهای گفتگوی پرشین اسکریپت، روزانه حداقل 3 آموزش و 2 معرفی اسکریپت جدید جدای صدها بحث و رفع مشکل ارسال میشه.متاسفانه سیستمهای انجمنهای گفتگو جوریه که اکثرا (کاربرای حرفه ای یا کاربرای مبتدی) در پیدا کردم موضوع مورد نظرشون با مشکل مواجه میشن.

با توجه به رشد روز افزون تولید محتوا در انجمهای پرشین اسکریپت و معرفی و آموزشهای ارسالی توسط کاربران و مدیران، میشه گفت که مطالب ارسالی در انجمنها یه جورایی یک بار مصرف شدن.

یعنی الان توی انجمن یه اسکریپت معرفی میکنی. 5 دقیقه بعد تاپیکت کلا از صفحه اول پرشین اسکریپت حذف میشه و میره توی آرشیو (از بس انجمن شلوغه و پستها زیاد ارسال میشه).

پیشنهاد میکنم یه بخشی توی پرشین اسکریپت ایجاد کنید به نام: "با شما".

اینجا تمام آموزشها، اسکریپتها، قالبها و... کاربرا رو که با شور و ذوق وقت میذارن و کار میکنن و میان توی پرشین اسکریپت میذارن و فقط 2 دقیقه دیده میشه، بذارید.

قالب این بخش میتونه مثل قالب صفحه اصلی سایت باشه.

کاربر میاد مطالبشو میذاره توی انجمن.

بعد لینکشو از طریق یه فرم تماس به محمد ارسال میکنه.

محمد هم محتوای اونو کپی میکنه میندازه توی بهش "با شما". زیرشم لینک اون پست رو توی انجمن میذاره که اگه هرکی اون قالب یا اسکریپت یا آموزشو دانلود کرد و به مشکل برخورد، از طریق همون لینک بره مشکلشو توی انجمن مطرح کنه.

اون کاربری هم که مطلب رو ارسال کرده بود، راحت تر میتونه پیگیر مطالبی باشه که ارسال کرده و میره به کاربرای دیگه جواب میده و مشکلاشونو حل میکنه.

نظرتون چیه؟
پسندیدم! اگه بشه که خیلی عالی میشه!

kasraa

کاربر عضو
منم خوشم اومد masoomi جون

البته یه قسمتی مثل vip یا یه همچین چیزایی درست بشه که جدا از چیزای معمولی انجمن باشه و از اون به بعد مدیرا و کاربرای فعال اطلاعاتشونو یا چیزایی که واقعا با ارزش هستن رو تو اونجا به رایگان اشتراک بزارن

پرشین اسکریپت تواناییشو داره حالا باید ببینیم آقای گرفتار و پر مشغله و جناب مدیر بزرگوار محمد چی میگه :D

حالا این همه گفتم بازم از گرفتاری زیاد نمیاد جواب بده :))

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینکه بخش جدیدی ایجاد بشه! مخالفم. چون تالار به اندازه کافی قسمت های مختلف داره و اشباع شده

تقریبا این روال الانم داره انجام میشه. من پست های کاربران که میزارن رو قرار میدم به عنوان پست اصلی

یک فرم هم میزارم داخل سایت! که کاربرا بتونن ارسال کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا