درخواست از همه وبمسترها ومدیران انجمن و سایت

hossein98

تازه وارد
سلام من یه سایت تفریحی زدم /حالا برای کامل کردن سایت نیاز به اسکریپت دارم اما نمیدونم چه اسکریپتهایی میخوام از تمام دوستان درخواست همکاری دارم :77:

دوستان اگر کسی هم اسکریپت فال هم داره در همینجا لینک بذاره ممنونم از همه شماها

clubish

تازه وارد
سایت های طفریحی و یا هر چی به نظر من بهترن اسکریپت ورد پرسه هم سبکه هم قالب بی نهایت داره هم 27000 افزونه داره خلاصه کم نمیاره ازین بابت خیالت راحت.فال و این جور چیزا رو باید خودت طراحی کنی که خیلی هم سایده هست.

hossein98

تازه وارد
ممنونم وردپرس که نصب کردم منظورم د کنارش چه اسکریپت استفاده کنم که همه بیان طرف سایت /یکیش همین اسکریپت فال حافظه نصب کردم

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز میتونی اسکریپت های زیر رو نصب کنی :

1 - اینویز چکر ( رایگانایی که تو نت هست کار نمیکنه برو بده یکی برات بنویسه اختصاصیشو )

2 - پیش بینی ( مثلا فوتبال )

3 - قرعه کشی برای کاربرایی که بیشترین حضورو تو سایتت داشتن ( بهترین افزونست که میتونه کاربرای زیادی برای سایتت بیاره اما رایگان نیستش و باید بدی یکی برات بنویسه )

4 - بخش ارسال مطلب توسط خود کاربرا

5 - تالار گفتگو

6 - و .........

خودت یه کاربر نت هستی یه کم بشین فک کن ببین کاربرا به چه چیزی نیاز دارن برو سراغ همون ;)

موفق باشی

nana_yan

تازه وارد
واسه اسکریپت فال باید یه بانک اطلاعاتی داشته باشی از تمام شعر ها و معنی اونا که برنامش ساده میشه یه تابع هم مینویسه رندم یه ایدی از داخل پایگاه داده انتخاب کنه و نمایش بده فقط شعر با معنی هارو گیر بیار >:)

nana_yan

تازه وارد
سلام

اینجا یه کد جاوا اسکریپتی واسه فال حافظ گذاشته که میتونید در قالب یه ماژول(از نوع html دستی) بذارید رو سایتتون.

موفق باشید.

بالا