درخواست اسپانسری ارسال شده

shz_furion

کاربر عضو
سلام.بچه ها امروز برام یه درخواست اسپانسری برای سایتمون شده.مثل اینکه میخواد تبلیغاتشون رو در سایت قرار بدیم و هاست رایگان هست و شماره تماس هم گذاشتن تا اگه خواستم محتوای سایت رو انتقال بدم.

آدرس سایت میزبانی هم parsedata.net هست.نمیدونم فک کنم میزبانی تازه کار هست.میخواستم نظر شما رو بدونم.در مورد امنیتش هم چیزی نمیدونم.

mahdiali35

کاربر عضو
ارزش هاست چقدره که قراره میزبانتون بشند ؟!

اگر معتبر باشند خیلی هم خوبه ...

shz_furion

کاربر عضو
خودشون سایت رو دیدند و میدونند که نیاز به پهنای باند زیادی داره.

به یک پهنای باند نامحدود و حداقل یک گیگ فضا لازم دارم و سرعت بالا هم در اولویت قرار داره.

بنظرتون قبول کنم؟بعد تکلیف هاست الانم چی میشه؟

من هم در رابطه با همین موضوع سوال کردم که به سایت میزبان دوستان نگاهی بندازند و نظرشون رو بگند.

mahdiali35

کاربر عضو
شما چقدر هزینه الان میکنید سر هاست ؟!

به نظر من یک هاست برای تست بگیرید اگه مناسب بود سایتتون رو منتقل کنید ... اینکه فکر میکنید تازه شروع بکار کردند هم میتونه به سود شما باشه هم به ضرر شما ....

shz_furion

کاربر عضو
الان مخارج سایت خیلی زیاد نیست و با تبلیغات بدست میاد.ولی مطمئنا به خرج خیلی بیشتری نیاز داره.

درخواست هاست تستی رو ارسال کردم الان.ولی چطور امکانات هاست رو تست کنم و از امنیتش مطمئن بشم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عملا من و شما تخصصی در تست امنیت نداریم...

چیزی که نظر منو جلب کرد قالب کپی شده از persiancloud.ir هست...

فکر نمیکنم منطقی باشه این کار رو بکنید.

bookman

تازه وارد
دوست عزیز شما خودتون جواب خودتون رو دارید میدید!

اول اینکه ببینید به قول آقا محمد قالب ایشون کپی هست که ... خودش جای بحث داره !

و نکته دیگر اینکه مهم ترین چیز توی وب و ... امنیت اطلاعات هست و حفظ اون از دسترس نامحرمان ... که خب شما با انتقال سایت عملا اون رو به خطر میندازی و ... ( که البته اگر میزبان غیر حرفه ای و نا امن باشه این رو باید مد نظر قرار داد در غیر اینصورت اینقدر سایتهای بزرگ در اختیار میزبانان هست که سایتهایی با بازدید 10 هزار و یا بیشتر چیزی نیست براشون و هدفشون میزبانی مطمئدن و صداقت هست ...)

آخه داداش چرا خودت رو اذیت کنی ؟ :دی

خب اگه زیاد هزینه نمیکنی چه کاریه انتقال بدی ؟ واسه سالی 50 - 60 تومن ؟!

:دی خسته شدم نوشتم :">

shz_furion

کاربر عضو
داداش من گفتم هزینه فعلیش کمه.ولی نه این که همیشه کم باشه.سایت من نیاز به یک پهنای باند خیلی زیاد و سرعت بالا داره که عملا هزینه بالایی نیاز داره.خب بخاطر همینه که تایپیک گذاشتم وگرنه اگه خرج و مخارجش کم باشه،کرم که ندارم عوضش کنم و تبلیغ دیگران رو توی سایت قرار بدم :)

به هر حال از همتون ممنونم.اگه هم دنبال اسپانسر بودم،سعی میکنم یه مطمئنش رو پیدا کنم یا با تبلیغات مخارجش رو تامین کنم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در کل اسپانسری زیاد پیشنهاد نمیشه. مگه اینکه مجبور بشی...

بالا