درخواست اسکریپت ابزار دهی

mohammad90-2011

تازه وارد
سلام

دوستان اسکریپتی وجود داره که بشه باهاش یه سایت ابزار دهی مشابه سایت درست کرد. چون من دیدم که طراحی این سایت بر پایه وردپرس همراه با جاوا اسکریپت هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سایت قالبش فقط وردپرس هست

کدهایی که وجود داره با جاوا اسکریپت و php هست که در اینترنت موجوده. فق باید بشینید ابزار ها رو سر هم کنید و یک سایت کامل رو تشکیل بدید

انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

MahdiY

راهبر انجمن
و تکمیل میکنم که ابزار های این سایت از سایت 4tools.ir

ریپ شده :|:|

webbarg

تازه وارد
برو از خودش بخر . فکر کنم 100_1500 بفروشه . قبلآ برای فروش توی انجمن پرشین تولز تاپیک داشت ...

mohammad90-2011

تازه وارد
درود

از تمام دوستانی که کمک کردن ممنون.

آقا محمد نمیدونم چطوری و از کجا ابزار ها رو گیر بیارم.شما میتونید لینک یا سایتی رو معرفی کنید که داشته باشه این ابزار ها رو اگه ابزار هاش باشه میشه تو یک قالب HTML مثل بقیه سایت ها درستش کرد.

در مورد اسکریپت این سایت هم اگه ابزار ها رو ریپ کرده کسی میتونه خود اسکریپتش رو ریپ کنه؟

webbarg عزیز این اسکریپت رو خودش از یه گروه نرم افزاری گرفته که من با اونا صحبت کردم میگن برای این اسکریپت با ابزار هاش 400 هزارتومان هزینه دریافت می کنند که خیلی معقول نیست برای یه همچین سایتی.

mohammad90-2011

تازه وارد
دوستان کسی میدونه اگه ابزار ها رو بخوام باید از کجا گیر بیارم؟ چون تو گوگل هرچی سرچ میکنم سایت های ابزار دهی رو میاره.

لطفا زودتر کمک کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ابزار های سخن تصادفی . تاریخ شمسی . خبرخوان . امارگیر و... همه در اینترنت هست! کافیه در همین سایت جستجو کنید تا نمونه هاش رو ببینید

mohammad90-2011

تازه وارد
ممنون که با حوصله به سوالات من پاسخ میدین.

به خدا دارم دیوونه میشم از بس که تو گوگل در این مورد جست و جو کردم همش سایت های ابزار دهی رو میاره تو این سایت هم که جست و جو کردم چندتا تاپیک بود که هیچ کدوم ابزاری پیدا نکرده بودن.

شما اگه بتونید لینکی از این ابزار ها بزارید یا چند تا رو جمع و جور کنید خیلی عالی میشه چون فکر کنم خیلی از افراد همین مشکل من رو داشته باشن که واقعا دعاتون می کنند البته من خودم از یک سایت ابزار هاش رو برداشتم ولی نمیشه فایل های php رو دانلود کرد.

واقعا خیلی خوب میشه اگه بتونید مشکلم رو حل کنید به خدا دعاتون میکنم.

mohammad90-2011

تازه وارد
راستی کسی میتونه بگه سایت 20i.ir چطوری سایت 4tools.ir رو ریپ کرده من که هر کاری کردم فایل های php دانلود نشد. آیا نرم افزاری برای این کار وجود داره.

MahdiY

راهبر انجمن
گشتم نبود نگرد نیست

فایل پی اچ پی رو نمیشه دانلود کرد

ایشون فایل های جاوا و کد نویسی را دانلود کرده و خودش کمی پی اچ پی نوشته

در این مورد نت هم بگردی چیز درست و حسابی پیدا نمیکنی

اگه میخوای خرج کنی

توصیه میکنم با محمد مدیر محترم انجمن در ارتباط باشی

موفق باشید

william

کاربر عضو
در صورتی که توانایی انجام این کار رو ندارید می تونید بدید براتون طراحی کنن!

webbarg

تازه وارد
بده من برات همه ابزار هاش را 100_150 می سازم روی هاست و سایت خودت هم کار کنه ...

rozbeh90

تازه وارد
سلام

من یک اسکریپت جامعه مجازی نسخه 4به بالا حرفه ای میخوام کی داره

MahdiY

راهبر انجمن
سلاممن یک اسکریپت جامعه مجازی نسخه 4به بالا حرفه ای میخوام کی داره
دوست عزیز لطفا در خواست خود را در تاپیک دیگری اعلام کنید

چه ربطی به موضوع داشت این که شما گفتید ؟

mohammad90-2011

تازه وارد
من خودم چند تا فایل php رو پیدا کردم فقط می خوام مقدار دهی کنمش کسی میدونه چطور میشه به جای url در کد php مثل زیر مقدار بدم بهش که متغییر باشه.

کد:
<?php
//تنظیمات
$url='URL';//آدرس فید
$num='5';//تعداد لینک
//توابع

MahdiY

راهبر انجمن
اگر دقیقا مثل فور تولز آدرس دهی کنید اینطور میشه

کد:
<?php
//تنظیمات