درخواست اسکریپت ارسال پخش زنده

MrArminpelaket

تازه وارد
سلام دوستان

من یه اسکریپتی میخوام برای پوشش زنده خبری

مثلا لحظه به لحظه با موبایل یا لپ تاپ و تبلت و اینا بتونم مطلب بفرستم رو سایت

و روی سایت نشون داده بشه

فقط هم متن میخوام باشه - حالا عکس هم بود مشکل نداره

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با وردپرس میشه. نسخه های موبایل برای وردپرس در اینترنت فراوون هست... کافیه جستجو کنید

ALi.Reza

کاربر عضو
با وردپرس میشه. نسخه های موبایل برای وردپرس در اینترنت فراوون هست... کافیه جستجو کنید
سوال منم هست، اینکه نتایج مسابقات رو یجورایی بصورت ajax یا بدون رفرش به صفحه ارسال می کنن

یا مثلا دیروز چندین سایت اخبار مراسم معرفی محصولات جدید سونی و سامسونگ رو مثلا زنده با نمایش متن و تصویر داشتن

کلا چجوری میشه؟ ساده ترین روش چیه؟ با وردپرس یا cms های دیگه هم شدنی هست ؟ اصلا وجود داره؟ یا اختصاصی هستن؟؟

IAMIR

کاربر عضو
شما از برای ارسال مطلب می تونی در ورد پرس از xml-rpc بهره بگیری .

Alpaynamazi

Banned
دوستان عزیزی که میخوان پخش زنده داشته باشن :

1. هزینش رو نمیگم !!!

2. ماهواره و اینجور چیزا میخواد

3. اسکریپت نداره (همشون با محصولات شرکت ADOBE کار میکنن)

شبکه هد هد روی سایتش (hodhodfarsi.tv) پخش زندشو من از نزدیک دیدم چجوری فرستادن رو سایتش {با همون محصولات Adobe)

خیلی با حال میشه ولی بهتره از چیزا (هزینه هاش) صرفه نظر کنید اینطوری خیلی خیلی بهتره (پخش زنده میخواید چیکار؟؟؟!!!)

ALi.Reza

کاربر عضو
دوستان عزیزی که میخوان پخش زنده داشته باشن :

1. هزینش رو نمیگم !!!

2. ماهواره و اینجور چیزا میخواد

3. اسکریپت نداره (همشون با محصولات شرکت ADOBE کار میکنن)

شبکه هد هد روی سایتش (hodhodfarsi.tv) پخش زندشو من از نزدیک دیدم چجوری فرستادن رو سایتش {با همون محصولات Adobe)

خیلی با حال میشه ولی بهتره از چیزا (هزینه هاش) صرفه نظر کنید اینطوری خیلی خیلی بهتره (پخش زنده میخواید چیکار؟؟؟!!!)
پخش زنده تلویزیونی که منظورم نیست!

مثلا ورزش 3 تو این صفحه ( ) نتایج بازی هارو نمایش میده بدون اینکه نیاز باشه شما صفحه رو رفرش کنی!

الان متوجه شدی ؟ حالا میشه راهنمائی بفرمائید ؟

MrArminpelaket

تازه وارد
بزارید مثال ساده بزنم

پخش زنده narenji یا engadget رو دیدید؟

حالا یا با تصویر یا بدون تصویر

اونطوری میخوام

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من بد متوجه شدم... ببخشید

ببین در تکمیل حرف های AMIRJOON . به زبان ساده تر میگم. اولا چیز اماده نیست. (فکر نمی کنم باشه)

باید خودتون تنظیم کنید هر چند دقیقه یکبار request به دیتابیس فرستاده بشه. اگر تغییراتی بود در سایت نمایش بده...

Alpaynamazi

Banned
محمد راست میگه ...

حالا میخوای توی اون پخش زنده چی بزاری؟

بگو شاید دوستام بدونن

بالا