درخواست اسکریپت برگزاری مسابقه وبلاگ برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohsenbox

تازه وارد
سلام

کسی اسکریپت برگزاری مسابقه وبلاگ برتر مثل topbloger.com/topblog یا شبیه به این سراغ داره ؟!

newmac

کاربر عضو
پرس طراحی کردم

به زودی رویه دامنه

نصبش میکنم و بعد از اولین دور قرعه کشی، اون رو به رایگان منتشر میکنم

virangar

کاربر عضو
یه نگاه به این بنداز ببین کارتو راه میندازه یا نه :)

mohsenbox

تازه وارد
یه نگاه به این بنداز ببین کارتو راه میندازه یا نه :)
سلام

اسکریپت خوبیه و تا حدودی اونو فارسی کردم ولی در یک جا دچار مشکل شدم . عنوان و توضیحات وبسایت ها اگه به فارسی نوشته بشه به درستی نمایش داده نمیشه ! اگه کمک کنید ممنون میشم .

آدرس :

iPersianScript

کاربر عضو
سلاماسکریپت خوبیه و تا حدودی اونو فارسی کردم ولی در یک جا دچار مشکل شدم . عنوان و توضیحات وبسایت ها اگه به فارسی نوشته بشه به درستی نمایش داده نمیشه ! اگه کمک کنید ممنون میشم .

آدرس :
.

. ســلام :55:

. اینو نصب ندارم ولی مشخصه از انکدینگ هست.. /:)

. که باید برای این قسمت ها بگردی و ببینی صفحه و حتی دیتابیس utf-8 هستش یا نه.. :|:|

. میدونم خیلی کلی گفتم! ولی با کمی دقت و موشکافی! در اسکریپت می تونی مشکل رو برطرف کنی.. :67:

. مـوفق باشیـد :54:

.

newmac

کاربر عضو
قالب و افزونه رو آماده کردم.

فقط چند تا تغییر کچیک دیگه مونده تا منتشرش کنم.

اگه کسی میخواهد صاحب امتیازش باشه، کافیه سیستم هاست و این سیستم رو یه جا بخره.خیلی ارزون میدم.پیشنهاد قیمت پایه با شما

iranenaz

کاربر عضو

mohsenbox

تازه وارد
با تشکر از همه ی دوستان

مشکلم با جایگزین کردن utf8 در فایل sql.sql و وارد کردن اون به دیتابیس حل شد . قبل از این سعی کردم از طریق phpmyadmin دیتابیس رو utf8 کنم که فایده نداشت . بنابراین جداول قبلی رو حذف کردم و دوباره فایلی رو که گفتم import کردم که مشکل حل شد .

موفق باشید

matin.b

تازه وارد
قالب و افزونه رو آماده کردم.

فقط چند تا تغییر کچیک دیگه مونده تا منتشرش کنم.

اگه کسی میخواهد صاحب امتیازش باشه، کافیه سیستم هاست و این سیستم رو یه جا بخره.خیلی ارزون میدم.پیشنهاد قیمت پایه با شما
اينم نتيجه وبسايت زدن بهر اميدي ... (به قول صحبتاي ipersianscript)

اگه منم دلم بخواد ميتونم 100 تا وبسايت بزنم با هاست unlimite ولي بايد زمان و قدرت مديريت و بازدهي بالا هم باشه؟

دوستان اينقدر سايت هاي مشابه هم اونم بدون ارائه خدماتي متمايز از سايرين راه اندازي نكنيد آخرش ميشه اين

mohsenbox

تازه وارد
امکان تقلب در این اسکریپت خیلی راحت هست . گزینه ی بهتری سراغ ندارید ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا