درخواست اسکریپت ساب دومین دهی و آ

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام به مدیریت سایت پرشین اسکریپت

دوست عزیز من سایتی با آدرس c00.ir برای ساب دومین دهی درست کردم که rewrite و wildcard هم با هماهنگی با پشتیبانی فعال شده.هر چی اسکریپت ساب دومین در اینترنت بود من دانلود و آزمایش کردم ولی کار نکرد و ارور داد.

دوست عزیز و تمام کسانی که در پرشین اسکریپت هستید لطفا اسکریپتی که در اینترنت قابل استفاده هست و درست کار میکنه به من معرفی کنید .من می دونم در سایت پرشین اسکریپت این اسکریپت رو گذاشتی و من تست کردم و کسی که اینو قرار داده خودش می دونه کار نمی کنه.

دوستان عزیز اگر چنین اسکریپتی رو دارید به من بدید من به جاش در چند سایت براتون تبلیغ می کنم حتی نام شما در اول سایت c00.ir قرار میدم.من فقط با این کار می تونم لطف شما رو جبران کنم.

چیز دیگه ای هم که می خواستم بگم اینه که الان من یکی از اسکریپت ها رو به طور کامل نصب کردم و ساب دومین هم ثبت می کنه ولی تنها مشکلی که وجود داره ساب دومین رو باز نمکنه.خودتون تست کنید منوجه می شید.

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سیستم کار میکنه ولی نیاز به تغییرات در سیستم داره... :wink:

در ضمن باید هاستتون php 4 باشه...

rocki3oy

کاربر عضو
محمد جان امکانش هست بگید که چه تغییراتی باید داده شود؟

از کجا بفهمم که هاستم php4 هست؟

من با آیدی rocki3oy آنلاین هستم.به خدا خیلی روش کار کردم خواهش می کنم کمکم کنید.ممنونم

rocki3oy

کاربر عضو
محمد جان امکانش هست بگید که چه تغییراتی باید داده شود؟

از کجا بفهمم که هاستم php4 هست؟

من با آیدی rocki3oy آنلاین هستم.به خدا خیلی روش کار کردم خواهش می کنم کمکم کنید.ممنونم

rocki3oy

کاربر عضو
PHP version 5.2.8 برای هاست من 5 هست.باید حتما 4 باشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سیستم روی php 4 کار میکنه

زیاد با این سیستم کار نکردم ببینم قضیش چیه...ولی مطمئنا اگه php 4 باشی جواب میده...

این سایت با همین سیستم اومده بالا

کد:
www.p30.in

sinaweb

تازه وارد
من اسکریپت سایت رو دارم اگه خواستی با من تماس بگیر

فقط 10 هزار تومان

09352901380

rocki3oy

کاربر عضو
محمد جان php هاست من ور‍ن 5.2 هست يعني حتما بايد 4 باشه ،بيشتر باشه نميشه.

اكه امكان داره تنظيمات فايل htcces رو براي دانلود بزاريد .ممنون مي شم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
rocki3oy ,تا اونجایی که میدونم این سیستم php 4 باید باشه.

برای htaccess باید بگم که من اصلا توی htaccess یک خط بیشتر ندیدم.!اصلا چیزی در مورد ربط دادن ساب دومین به ادرسی نداره :cry:

rocki3oy

کاربر عضو
سلام محمد جان.

آقا من یه اسکریپت دیگه گرفتم میشه ببینید ایراد این چیه؟

ساب دومین ثبت می کنه ولی باز نمیکنه.

ممنونم.

بالا