درخواست اسکریپت لینک باکس که پست رو نمایش میده

• نویسنده موضوع hea24
  • تاریخ شروع

hea24

تازه وارد
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم این لینک باکس ها از چجور اسکریپتی استفاده کرده اند چون به جای اینکه لینک سایت یا وبلاگ رو قرار بدن پستهای اونهارو نمایش میدن وبا هر بار اپدیت شدن سایت اونها پستشون به صورت اتوماتیک در بالای لینک باکس قرار میگیره البته اینها وبلاگ هستن ولی میخواستم بدونم همچین اسکریپتی وجود داره اگه کسی داره لطفا بذاره چون یه همچین لینک باکسی رو من لازم دارم خیلی ممنون :)

N2D

کاربر عضو
ُسلام !

اینجور که شما میفرمایید که بعد از پست وبلاگ و وب سایت ، در لینک باکس نمایش می دهد ، میشه گفت که از rss و خروجی سایت استفاده میکنند !

ظاهراً البته ...

موفق باشید.

hea24

تازه وارد
بله به نظر من هم از rss استفاده شده ولی میخواستم بدونم همچین اسکریپتی هستش یا برای راه اندازی همچین لینک باکسی مثل اینها چیکار باید بکنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قبلا سیستم های RSS reader ساده معرفی شده. جستجو کنید

shahrgham

تازه وارد
سلام ببخشید که من بی ادبی میکنم و پیش استادانی مثل شما سر بلند میکنم از اونجای که من این سیستم ها رو زیاد دیدم متوجه شدم این ها از Rss گوگل استفاده میکنند از Rss خود وب یا غیر ... استفاده نمیکنند

این کد هستش که توی قالب وب ها استفاده میشه و پست ها رو نمایش میده

البته این یکی از کدهاش هستش

<script type="text/javascript" src="http://www.google.com/reader/ui/publisher-en.js"></script>

<script type="text/javascript" src="http://www.google.com/reader/public/javascript/user/13526892901734546025/label/link?n=100&callback=GRC_p(%7Bc%3A%22-%22%2Ct%3A%22%22%2Cs%3A%22false%22%2Cb%3A%22false%22%7D)%3Bnew%20GRC"></script>

البته من هنوز نتونستم یاد بگیرم که چطوری از این کدها استفاده کنم و چطور تنظیمشون کنم

فقط میدونم زمانی که وبلاگی درخواست تبادل لینک میکنه مدیر لینک باکس به صفحه شخصی خود در گوگل مراجعه میکنه و در قسمت فید Rss خود لینک ها رو ثبت میکنند و چون کد بالا در قالب هستش دیگه احتیاجی نیست کد دیگه ای قرار بدنند برای همین مطالب اون سایت یا بلاگ به راحتی در لینک باکس نمایش داده میشه

حالا میمونه شما استادان بزرگ صحبت های من رو تسیح یا کامل کنید یا حدسم رو رد کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا