درخواست اسکریپت محدود کردن ip خارجی

nimaalami

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

اگه ممکنه اسکریپتی آماده کنید که فقط قسمت دانلود سایت برای ip ایران قابل دانلود باشه،وip خارجی هنگام دانلود بسته باشه و به صفحه ارور هدایت بشه،ممنون.

zegersot

کاربر عضو
گروه پرشین داره رو این قسمت کار میکنه

انشالله به زودی ارائه میده

و در صفحه اصلی میزاره واسه دانلود

موفق باشید

anet311

کاربر عضو
تا جای که ما دیده بودیم فقط با سرور میشد این رو تنظیم کرد، اما حالا اگر با اسکریپت بشه که فوق العاده میشه :53:

saeedseyfi

تازه وارد
تا جای که ما دیده بودیم فقط با سرور میشد این رو تنظیم کرد، اما حالا اگر با اسکریپت بشه که فوق العاده میشه :53:
اما من فک کنم خیلی راحت با .htaccess بشه این کارو انجام داد و نیازی به ساختن اسکریپت نباشه

saeedseyfi

تازه وارد
در این مورد یه تحقیق میکنم اگه به نتیجه رسیدم حتما اطلاع میدم ;)

IAMIR

کاربر عضو
اگر از ورد پرس استفاده می کنی . فکر کنم . کد میانبر افزونه . زیر به کارت بیاد .

ibrahimgoli

تازه وارد
اگر از وردپرس استفاده میکنی من به شما ی رو پیشنهاد میکنم.

دانلود کنید و به طور معمول نصب کنید.

به قسمت تنظمیات برید و تنظیمات افزونه رو انجام بدید . میتونید همه ی کشورهای توی لیست رو انتخاب کنید با Ctrl و ایران رو بزارید بمونه. حالا روی Download new IP database کلیک کن . و ذخیره کن.

نکته هر چند وقت یک بار IP هارو بزن تا دانلود بشه . به علت تغییر در IP . بعد از ذخیره . ای پی های بلوک شده نمیتونن وارد سایت بشن و به پیغام زیر برمیخورن. عکس زیر

موفق باشید

You must be registered for see images attach

saeedseyfi

تازه وارد
خوب دوست عزیز اومدم با کدی که گفته بودم

ببینید معمولا فایل ها برای دانلود چنین آدرسی دارن:

کد:
http://yoursite.com/downloads/yefile.file
پس همه ی فایل های دانلودی در پوشه ی downloads هستند

در تنیجه اگه دسترسی آی پی ها رو به این قسمت از دامین ببندیم امکان دانلود فایل ها براشون وجود نداره

این یه مقدمه بود

حالا دستورالعمل:

بهتر اول توضیح بدم که کار این دستورات چیه ، این دستورات تمااااااااامی آی پی ها رو از دسترسی منع میکنه بجز آی پی هایی که به جای xx.xx.xx.xxx وارد میکنید

برای باز کردن یه رنج (دسته) از آی پی ها نیازه که ایطوری وارد کنید xxx.xxx یا xxx.xxx.xxx

خوب بریم سراغ فایل

شما یه فایل متنی (notepad) باز میکنی این کد رو داخلش وارد میکنی:

کد:
AuthUserFile /dev/null
AuthGroupFile /dev/null
AuthName "JUST FOR IRANIAN"
AuthType Basic
<LIMIT GET>
order deny,allow
deny from all
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
allow from xx.xx.xx.xxx
</LIMIT>
مهم ترین قسمت رو فراموش نکنید: وارد کردن آی پی های مجاز برای دریافت فایل! آی پی ها و رنج آی پی های مجازی که میخواین دسترسی داشته باشن رو به جای عبارات xx.xx.xx.xxx جایگزین کنید

فایل رو با اسم

کد:
.htaccess
ذخیره کن ، توجه داشته باش که هیچ پسوندی نداشته باشه(مثلا txtنداشته باشه آخرش)

حالا فایل رو در پوشه ی downloads توی هاستتون آپلود کنید

خوب این از فایل

اطلاعات بنده تا این حد بود ، از دوستان اگه نقصی توی این دستورات میبینن اطلاع بدن که رفع بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ittools

تازه وارد
دوستان با این کد جلوی ایندکس گوگل گرفته میشه ؟ چون میخوام روی سایت این کد رو استفاده کنم

mahdiali35

کاربر عضو
دوستان با این کد جلوی ایندکس گوگل گرفته میشه ؟ چون میخوام روی سایت این کد رو استفاده کنم
خیر دوست عزیز گوگل فقط یه ip نداره که با این روش بسته بشه.. برای اینکه به گوگل بفهمونید که محتوای صفحه رو بررسی نکنند کد زیر رو استفاده کنید بین تگ head قالب :

کد:
<meta name="googlebot" content="noindex">

ittools

تازه وارد
خیر دوست عزیز گوگل فقط یه ip نداره که با این روش بسته بشه.. برای اینکه به گوگل بفهمونید که محتوای صفحه رو بررسی نکنند کد زیر رو استفاده کنید بین تگ head قالب :
کد:
<meta name="googlebot" content="noindex">
منظورم رو درست نگفتم

یه هاست دانلود دارم هم برای دانلود مستقیم ـه هم برای آپلودسنتر که از آی پی های خارجی دی داس میشه با این کد میخواستم جلوی آی پی های خارجی رو بگیرم تا بازدید فیک نفرستن ولی میترسم گوگل ایندکس ـم نکنه

چیکار کنم ؟

mahdiali35

کاربر عضو
منظورم رو درست نگفتمیه هاست دانلود دارم هم برای دانلود مستقیم ـه هم برای آپلودسنتر که از آی پی های خارجی دی داس میشه با این کد میخواستم جلوی آی پی های خارجی رو بگیرم تا بازدید فیک نفرستن ولی میترسم گوگل ایندکس ـم نکنه

چیکار کنم ؟
خیر توسط گوگل دچار مشکل نمیشید فقط باید آی پی های خاص رو بلاک کنید...

برای کار شما راههای دیگه ای هم وجود داره....

چند تا ip دیداس میکنند ؟!

ittools

تازه وارد
خیر توسط گوگل دچار مشکل نمیشید فقط باید آی پی های خاص رو بلاک کنید...برای کار شما راههای دیگه ای هم وجود داره....

چند تا ip دیداس میکنند ؟!
زیاده هر بار هم تغییر میکنه

بالا