درخواست افزودن درگاه relax.ir برای افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mhcenter

تازه وارد
با سلام ..

از شما تقاضا دارم درگاه سایت relax.ir را هم برای افزونه پیامک ووکامرس بیافزایید .

یا حداقل آموزش افزودن درگاه جدید را برام بفرستید .

ممنون میشم

amirkashani

کاربر عضو
سلام

محمد آقا مسول اضافه نمودن وب سرویس ها به افزونه هست اما بنده خودم اضافش کردم میتونید از لینک زیر دانلودش کنید

فقط هواست باشه از مخزن وردپرس بروز نکن چون میپره داستان

mhcenter

تازه وارد
مرسی عزیز .

فقط من راهنمای اتصال به وب سرویس ریلکس رو براتون ارسال میکنم .. یه چک کنید اگر ممکن است ببینید file_get_contents آدرسش درست داده شده است ؟

ممنون میشم .

amirkashani

کاربر عضو
دقیقا متوجه منظورتون نشدم بیشتر توضیح بدید یعنی با افزونه مشکل دارید یا خیررررر؟؟؟؟؟؟

mahmood.hojabri

تازه وارد
سلام. ممنون. اگه میشه توی مخزن هم بروز رسانی کنید

- - - Updated - - -

ببخشید. من نسخه ای که گذاشتید رو دانلود کردم ولی با وردپرس من 4.0.1 کار نمیکنه. ذخیره رو که میزنی صفحه خالی میاد. بروز رسانیش کردم درست شد ولی افزونه ریلکس پرید. کی بهش اضاف میشه توی آپدیت؟

amirkashani

کاربر عضو
من ایمیل کردم برای محمد جان اما گویا یادش رفته قرارش بده نسخه جدید رو طی امروز فردا براتون میذارم همین جا

mahmood.hojabri

تازه وارد
سلام. تابع رو اضاف کردم به فایل sms gateway.php و توی settings-options.php هم اضاف کردم. وقتی توی ارسال پیامک تست میکنم با پیام

خطا: لطفا شماره دریافتی و یا تنظیمات را چک کنید

مواجه میشم.

لطفا بررسی کنید.

- - - Updated - - -

سلام. من راهنمای وبسرویس رو میذارم. لطفا مشاهده کنید و طبق اون بسازید

- - - Updated - - -

آدرس پنل:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقایون! نمیدونم به چه زبونی بگم... :40:

در ذکر کردیم که:

توجه کنید:

مسئولین محترم پنل های پیامک ، برای افزوده شدن پنل پیامک ، لطفا از طریق ایمیل مستندات رو ارسال کنید تا بررسی کنیم و در نسخه بعدی که همین روز ها منتشر میشه (کمتر از 48 ساعت) قرار بدیم

پی نوشت مسئولین محترم پنل های پیامک : ارسال یک یوزر و پسورد جهت تست افزونه الزامی است

پی نوشت دوم: لطفا از ارسال پاسخ، درخواست افزودن ، تبلیغ و... درباره درگاه پیامک (وبسرویس) در این تاپیک خودداری کنید. اینجا تنها جهت بحث و گفتگو درباره افزونه می باشد...

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا