درخواست افزودن فونت به پنل قالب

jamshimi

کاربر عضو
دوستان سلام

قالب مولتی نیوز توسط یکی از سایت ها دیدم که فونت های فارسی به پنل تنظیمات اون اضافه کرده .حالا من هم می خوام فقط فونت بی یکان رو به پنل اضافه کنم اما هر کاری می کنم به پنل اضافه نمیشه این دو فایل css رو ببینید من از سایتی که از این قالب استفاده می کنه استخراج کردم اما هر کاری می کنم نمی تونم اون فونت ها رو دانلود و اضافه کنم

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

Alaric

کاربر عضو
من مشکل شما رو متوجه نشدم، حالا فونت رو میخوای؟ اگر فونت رو میخوای من تو پست بعدی فونت یکان نسخه تصحیح شده بر پایه وکتور رو برات بفرستم. اگه هم فونت میخوای هم میخوای به پنل اضافه بشه سایت رو معرفی کن در صورت تمایل دسترسی بفرست من برات فونت یکان رو به پنلت اضافه کنم؟ 

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

در کل برای اضافه کردن فونت به قالب(حالا چه قالب اصلی، چه بخش مدیریت قالب و ...)، به روش زیر عمل میشه:

در فایل css:

@font-face {
font-family: 'BYekan';
src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */
url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

از کدهای بالا برای فراخونی فونت و از کد زیر برای اعمال فونت استفاده کنید.

اون فایل هایی هم که دادید همین دو کار بالا رو انجام داده.

jamshimi

کاربر عضو
من مشکل شما رو متوجه نشدم، حالا فونت رو میخوای؟ اگر فونت رو میخوای من تو پست بعدی فونت یکان نسخه تصحیح شده بر پایه وکتور رو برات بفرستم. اگه هم فونت میخوای هم میخوای به پنل اضافه بشه سایت رو معرفی کن در صورت تمایل دسترسی بفرست من برات فونت یکان رو به پنلت اضافه کنم؟ 

سلام

در کل برای اضافه کردن فونت به قالب(حالا چه قالب اصلی، چه بخش مدیریت قالب و ...)، به روش زیر عمل میشه:

در فایل css:

@font-face {
src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */
url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

از کدهای بالا برای فراخونی فونت و از کد زیر برای اعمال فونت استفاده کنید.

اون فایل هایی هم که دادید همین دو کار بالا رو انجام داده.
سلام و سپاس از شما دوستان

منظور من اینه که فونت هایی مانند بی یکان در این قسمت پنل اضافه بشه

oms7lbe6x6opjwbv69xl.png

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای این مورد باید اپشن پنل رو به کل ویرایش کنید...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بهتره از افزونه فونت ماندگار استفاده کنید در همه قالب هم لحاظ میشه چندین فونت هم در اختیارتون هست همین فونت مورد نظرتون هم توش هست .

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بهتره از افزونه فونت ماندگار استفاده کنید در همه قالب هم لحاظ میشه چندین فونت هم در اختیارتون هست همین فونت مورد نظرتون هم توش هست .

موفق باشید
سلام

من ابتدای امر از همین افزونه هم استفاده کردم منتهی فونت عوض نمیشه. تمامی قسمت ها هم ازجمله فونت بدنه و... تغییر دادم باز هم نشد!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بنده نیز دارم از این افزونه استفاده می کنم خیلی راحت هم جوابگو است ، نکته ای هست که اگر افزونه کش داشته باشید باید حتما اون رو خالی کنید و یکبار نیز کش مرورگر مربوط به سایتتون رو نیز خالی کنید در رایانه ها دکمه Ctrl + F5

موفق باشید

بالا