درخواست افزونه برای تبلیغات متنی

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام دوستان افزونه خوب برای تبلیغات متنی مثل سایت زیر سراغ ندارید؟تشکر

یا مثل سایت

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahs

تازه وارد
به نظرم برای اضافه کردن تبلیغات متنی از روش زیر استفاده کنید بهتره و نتیجه بهتری رو بهتون میده و می تونید خلاقیت و تنوع بهتری به خرج بدید تا اینکه بخواید از افزونه استفاده کنید. متاسفانه خیلی از افزونه های آماده موجود مشکلات و محدودیت های خاص خودشون رو دارند که بعضی هاشون در برخی موارد برای مدیران سایت دردسر ساز شده.برای همین من یک روش بهتر رو پیشنهاد میدم. البته برای این روش باید html نویسی بلد باشید و خلاقیت به خرج بدید. برای همین منظور، ابتدا قسمتی که توی سایتتون قرار هست به عنوان تبلیغات متنی نمایش داده بشه رو خودتون با هر فرمی که خواستید و با توجه به اندازه ای که باید توی سایت قرار بگیره رو به شکل html بسازید، سپس به قسمت شخصی سازی قالب برید و به بخش ابزارک ها برید، سپس ابزارک متن دلخواه یا html رو انتخاب کنید و کد html تبلیغات متنی رو که ساختید رو وارد این قسمت کنید. فقط اگر تبلیغاتی که ساختید عکس یا فایل css داره روی سایتتون آپلود کنید و آدرس اون رو هم در کد html اصلاح کنید.

اگر راهنمایی بیشتری خواستید در خدمتتون هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

simonamiri0069

کاربر عضو
به نظرم برای اضافه کردن تبلیغات متنی از روش زیر استفاده کنید بهتره و نتیجه بهتری رو بهتون میده و می تونید خلاقیت و تنوع بهتری به خرج بدید تا اینکه بخواید از افزونه استفاده کنید. متاسفانه خیلی از افزونه های آماده موجود مشکلات و محدودیت های خاص خودشون رو دارند که بعضی هاشون در برخی موارد برای مدیران سایت دردسر ساز شده.برای همین من یک روش بهتر رو پیشنهاد میدم. البته برای این روش باید html نویسی بلد باشید و خلاقیت به خرج بدید. برای همین منظور، ابتدا قسمتی که توی سایتتون قرار هست به عنوان تبلیغات متنی نمایش داده بشه رو خودتون با هر فرمی که خواستید و با توجه به اندازه ای که باید توی سایت قرار بگیره رو به شکل html بسازید، سپس به قسمت شخصی سازی قالب برید و به بخش ابزارک ها برید، سپس ابزارک متن دلخواه یا html رو انتخاب کنید و کد html تبلیغات متنی رو که ساختید رو وارد این قسمت کنید. فقط اگر تبلیغاتی که ساختید عکس یا فایل css داره روی سایتتون آپلود کنید و آدرس اون رو هم در کد html اصلاح کنید.

اگر راهنمایی بیشتری خواستید در خدمتتون هستم
سلام و تشکر مشکل اینه که بنده اصلا html ,css بلد نیستم

ahs

تازه وارد
خوب، در این صورت می تونید با استفاده از نرم افزار WYSIWYG Web Builder فایل html مورد نظر خودتون رو بدون کدنویسی پیچیده بسازید و کد رو در داخل ابزارک وارد کنید. با یه سرچ ساده می تونید اطلاعات خوبی در خصوص کدهای html کسب کنید و ازش استفاده کنید. اگر توانایی این کار رو هم ندارید از این افزونه استفاده کنید:

به این صفحه برید و توضیحات مربوط به پلاگین رو بخونید و ازش استفاده کنید.

البته این نکته رو هم عرض کنم که مسئولیت استفاده از این پلاگین به عهده خودتونه. پس قبل از اعمال هرگونه تغییراتی از سایت خودتون بک آپ بگیرید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان کسی افزونه تبلیغات متنی مانند سایت پی سی دانلود سراغ ندارد؟ ممنون میشم لینکش رو بزارید

pj9bq3a55arkrpvjedgw.png

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر برای وردپرس می خواید داخل مخزن وردپرس کلمه Ads یا Ads text رو جستجو کنید موارد زیادی هست کافیه مواردی رو بردارید که اولا با وردپرس شما هماهنگ و بروز باشه و دوما دانلود بیشتری داشته باشه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mamomamo

تازه وارد
افزونه زیر هم مفید است:

اما تبلیغات چون پی سی دانلود به صورت کد است که باید در قالب قرار دهید.

بالا