درخواست افزونه عضویت در سایت و فروش

• نویسنده موضوع smmn
  • تاریخ شروع

smmn

تازه وارد
سلام دوستان

افزونه ای وجود داره که افزاد بیان تو سایت عضو بشن، محصولشون رو قرار بدن، با تایید مدیر محصول به سایت اضافه بشه، به ازاری هر خرید هم درصدی به مدیر برسه و بقیه ش بره به حساب کاربر

همه جا Affiliates یا افزونه های مشابه رو معرفی کردن که طرف باید لینک ما رو بزاره تو سایتش

ولی من افزونه ای میخوام که طرف بیاد تو سایت ما عضو بشه، محصولش رو بزاره، محصول فروخته بشه و درصدی ازش کم بشه (به عنوان کمیسون) و بقیه ش بره به حساب کاربر (البته اگر این مرحله ی آخر هم نبود، مشکلی نیست)

این افزونه وجود داره؟ یا کسی هست بتونه این افزونه رو بنویسه؟!

ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دقیقا دارم عین همین سایت رو برای خودم طراحی میکنم /

یک افزونه وجود نداره ولی دارم با چند تا افزونه این کار رو انجام میدم که البته همه افزونه ها تجاری هستند .

smmn

تازه وارد
ممنون، پس تنها راهش اینه که یه فرم درست کنیم با فیلدهای نام محصول، توضیحات، قیمت، عکس و... کاربر این فیلد رو پر کنه و مدیر این رو به عنوان یه محصول اضافه کنه. حساب کتاب درصد و... هم دستی باید انجام بشه.

درسته؟

افزونه ی فرم ساز برای ووکامرس وجود داره؟

این فرم ساز چیکار میکنه دقیقا؟ تفاوتش با فرم سازهای دیگه چیه؟ شما میدونید؟

فرم ساز قوی Garvity Forms

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

والا من دارم از افزونه EDD کمک میگیرم و بر پایه EDD درست میکنم / چون چند تا افزونه پولی واسه این کار داره و به نظرم بهترین سیستم میشه .

ولی یکم پیچیده هست کار باهاشون و خیلی وقتم رو واسه راه اندازیش داره میگیره که به شما توصیه نمیکنمشون .

حالا راه اندازی کردم نشون میدم

اما شما میتونید از روش های زیر استفاده کنید .

1 - اسکریپت تم فارست که کاربر میاد محصولش رو میذاره و یه درصدی میگیره :

2 - قالب تم فارست :

که البته خودم تست نکردمشون .

اگه برای ووکامرس میخواید یه افزونه ای داشت به اسم چی چی vendor که واسه همین کار بود .. کار نکردم باهاش ..

- - - Updated - - -

ممنون، پس تنها راهش اینه که یه فرم درست کنیم با فیلدهای نام محصول، توضیحات، قیمت، عکس و... کاربر این فیلد رو پر کنه و مدیر این رو به عنوان یه محصول اضافه کنه. حساب کتاب درصد و... هم دستی باید انجام بشه. درسته؟

افزونه ی فرم ساز برای ووکامرس وجود داره؟

این فرم ساز چیکار میکنه دقیقا؟ تفاوتش با فرم سازهای دیگه چیه؟ شما میدونید؟

ممنون
این فرمساز بهترین فرمساز جهان هست که توی امضای من میبینید .

اما برای ووکامرس افزونه اش کار بردش این هست که :

شما یک فرم خفن میسازی بعدش اون فرم رو به محصول اضافه میکنی ... دقیقا کار افزودنی های همگانی ووکامرس رو انجام میده . و برای اینکه کاربر بتونه محصولش رو هم بفروش میذاره میشه باهاش کاری کرد .

باید افزونه gravity forms custom post type رو از مخزن نصب کنید و متا ها و taxonomy های ووکامرس رو بلد باشید و بهش اضافه کنید .

smmn

تازه وارد
ممنونم

پس اگر بخوام از وردپرس استفاده کنم، ظاهرا تنها راهش همین هست که کاربر محصولش رو تو "فرم" قرار بده و مدیر در قالب "ووکامرس" بیارتش

خیلی ممنون از راهنماییتون، امیدوارم شما هم موفق بشید با

EDD این کار رو انجام بدید.

بابت توضیحات افزونه ی

Garvity Forms هم خیلی خیلی ممنونم.

hannanstd.ir

ممنونم پس اگر بخوام از وردپرس استفاده کنم، ظاهرا تنها راهش همین هست که کاربر محصولش رو تو "فرم" قرار بده و مدیر در قالب "ووکامرس" بیارتش

خیلی ممنون از راهنماییتون، امیدوارم شما هم موفق بشید با

EDD این کار رو انجام بدید.

بابت توضیحات افزونه ی

Garvity Forms هم خیلی خیلی ممنونم.
البته این روشی که شما میگی زیاد جالب نیست . چون کاربر نمی تونه آمار دقیقی داشته باشه و مدیر هم به راحتی میتونه سرش رو کلاه بذاره ...

البته با گرویتی فرم میشه کاری کرد که تعداد فروش ها نشون داده بشه که کاربر .exe بلده .. ولی بازم کاربر نمیتونه اعتماد کنه .

alihesari

کاربر عضو
با سلام آمادگی خود را جهت نوشتن این افزونه اعلام میکنم. اطلاعات لازم جهت تماس در پ.خ ارسال شد. در صورت درخواست با بنده در تماس باشید

درود

البته من هم دارم روی همین مورد با ووکامرس کار میکنم و تقریبا تموم هم شده فقط درخواست برداشت باید به صورت دستی پرداخت و تأیید بشه .

ولی خب امکان بازاریابی ، کلیکی و ثبت فروشگاه و محصول برای هر کاربر با تأیید مدیریت و تعیین مقدار سهم هر یک رو داره و الان درست عمل میکنه

فقط یه مشکل مونده شاید اونم با hannan مطرح کردم درست شد ، فعلا که سرم واقعا شلوغه

راستی منم کاربر فعالم ولی اکانتم مشکل پیدا کرده تا درست بشه با اکانت موقت کار میکنم.

smmn

تازه وارد
با سلام آمادگی خود را جهت نوشتن این افزونه اعلام میکنم. اطلاعات لازم جهت تماس در پ.خ ارسال شد. در صورت درخواست با بنده در تماس باشید
سلام

ممنون از شما، حدودا فکر میکنید هزینه ی نوشتن این افزونه چقدر خواهد بود؟

درودالبته من هم دارم روی همین مورد با ووکامرس کار میکنم و تقریبا تموم هم شده فقط درخواست برداشت باید به صورت دستی پرداخت و تأیید بشه .

ولی خب امکان بازاریابی ، کلیکی و ثبت فروشگاه و محصول برای هر کاربر با تأیید مدیریت و تعیین مقدار سهم هر یک رو داره و الان درست عمل میکنه

فقط یه مشکل مونده شاید اونم با hannan مطرح کردم درست شد ، فعلا که سرم واقعا شلوغه

راستی منم کاربر فعالم ولی اکانتم مشکل پیدا کرده تا درست بشه با اکانت موقت کار میکنم.
سلام

میشه یه مقدار من رو راهتمایی کنید که از چه راهی استفاده میکنید؟

Sahandoff

تازه وارد
من هم دقیقا همچین چیزی رو برای راه اندازی سیستم تخفیف گروهی نیاز دارم . تا الان هم از هیچکس جوابی نگرفتم و تو سایت ها هم چیزی نبود .

هرکسی بتونه کدنویسی کنه این افزونه رو من هزینش رو هم پرداخت میکنم .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان این رو تست کنید . قابلیت هاش که همونه و با ووکامرس سازگاره

بالا