درخواست افزونه فروش آنلاین بلیط کنسرت، همایش و تئاتر برای ووکامرس

bhoali

تازه وارد
سلام  با اجازه ادمین من این  موضوع را دیدم ولی پیغام قدیمی است روش بود دوباره گذاشتم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه 

افزنونه ای مطابق تیتر مطلب 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کدام افزونه؟ لینک رو قرار بدید لطفا

bhoali

تازه وارد
یک چنین افزونه ای میخوام 

افزونه فروش آنلاین بلیط کنسرت، همایش و تئاتر برای ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تمامی افزونه های موجود در این حیطه ، تاریخ شمسی ندارند و میلادی هستند... که این مشکل بزرگی هست و بخاطر دردسر زیاد کسی حاضر نیست در این بخش وقت بگذاره و شمسی کنه (مشکلات زیادن)

bhoali

تازه وارد
تمامی افزونه های موجود در این حیطه ، تاریخ شمسی ندارند و میلادی هستند... که این مشکل بزرگی هست و بخاطر دردسر زیاد کسی حاضر نیست در این بخش وقت بگذاره و شمسی کنه (مشکلات زیادن)
با پرداخت هزینه چطور ؟ چقدرمیشه ؟

اگر از تاریخ بگذریم مشکل درگاه پرداخت چی؟ افزونه ای هست که این مشکل نداشته باشه 

newmac

کاربر عضو
افزونه های طراحی شده در زمینه رزرو و فروش بلیت کلا به دردنخور هستند. برا سایت مجبور به نوشتن افزونه اختصاصی شدم... برای بخش جستجو هم دارم افزونه اختصاصی خودم رو مینویسم که امکان جستجو در متاهای نوشته ر و داشته باشه

m0h4mm4d

کاربر عضو
این دو افزونه را روی هاست آزمایشی چک کن . اگر اوکی بود و امکاناتش را پسندیدی با آقا محمد تماس بگیر که ایا امکان فارسی سازی اختصاصی و سازگاری تاریخ وجود داره یا نه !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bhoali

تازه وارد
افزونه های طراحی شده در زمینه رزرو و فروش بلیت کلا به دردنخور هستند. برا سایت مجبور به نوشتن افزونه اختصاصی شدم... برای بخش جستجو هم دارم افزونه اختصاصی خودم رو مینویسم که امکان جستجو در متاهای نوشته ر و داشته باشه
خوب این را چقد میفرمایید 

bhoali

تازه وارد
افزونه های خارجکی مشکلی که دارند اینه درگاه ایرانی ندارند 

از همه بزرگواران که کمک کردند ممنونم

newmac

کاربر عضو
خوب این را چقد میفرمایید 
این رو اختصاصی نوشتم و قابل انتقال نیست... چون سایت برای یکی از دوستهام هست روش قیمت نذاشتم... پیشنهاد شما چیه؟

افزونه های خارجی مشکلات بیشتری هم دارن... یدونه بدون مشکلش رو پیدا کن که تنها مشکل درگاه پرداخت داشته باشه، براش درگاه پرداخت رو مینویسم

m0h4mm4d

کاربر عضو

این دو تا را تست کردید ؟ این دو افزونه که فرستادم تجاری هستند . احتمال داره افزونه ها مستقل از درگاه باشند و با درگاه های استاندارد ووکامرس کار کنند .

m0h4mm4d

کاربر عضو
افزونه های خارجی مشکلات بیشتری هم دارن... یدونه بدون مشکلش رو پیدا کن که تنها مشکل درگاه پرداخت داشته باشه، براش درگاه پرداخت رو مینویسم
بعضی از این افزونه ها از یک date picker جاوا اسکریپت استفاده میکنند . به نظر شما میشه اون قسمتش را تعویض کرد ؟ انتخاب تاریخ جاوا اسکریپت فارسی داریم ؟

newmac

کاربر عضو
بعضی از این افزونه ها از یک date picker جاوا اسکریپت استفاده میکنند . به نظر شما میشه اون قسمتش را تعویض کرد ؟ انتخاب تاریخ جاوا اسکریپت فارسی داریم ؟
تغییر این مدل کدها کاری نداره

مهم مشکل ساختار هست... اکثرا ناکارآمد هستن... یکی امکان تعریف چندین مدل بلیت نداره... یکی بحث frontend رو نداره و... خودم به شخصه ترجیح دادم یکی بنویسم... خیلی خوب هم جواب داد 201000.ir

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان لطفا قوانین تالار رو مطالعه کنید.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

بله. دیت پیکر شمسی وجود داره. بزودی در نسخه جدید ووکامرس فارسی میبینید

تغییر این مدل کدها کاری نداره

مهم مشکل ساختار هست... اکثرا ناکارآمد هستن... یکی امکان تعریف چندین مدل بلیت نداره... یکی بحث frontend رو نداره و... خودم به شخصه ترجیح دادم یکی بنویسم... خیلی خوب هم جواب داد
سلام

افزونه ای قوی تر از bookly ووکامرس و امثال اینا سراغ دارین؟ تست شده، بدون مشکل امنیتی و با امکانات فراوان! اکثر این افزونه ها روی همه قالب های وردپرس جواب میدن و این یعنی قدرت. ضمن اینکه سایتتون رو چک کردم قیمتی که تو سایت نمایش میده با قیمتی که تو درگاه پرداخت نمایش میده متفاوته!

البته ناگفته نمونه تولید چنین محصول بومی نیاز هستش

bhoali

تازه وارد
بالاخره چی شد چیزی هست که با فارسی و تاریخ و بانک و .. سازگار باشه یا نه 

بالا