درخواست اموزش نصب ایستگاه

amin98

تازه وارد
سلاممن میحواستم ایستگاه رو نصب کنم میشه یه راهنمایی مختصر در مورد چگونگی نصبش بگید؟

yasi985

تازه وارد
سلاممن میحواستم ایستگاه رو نصب کنم میشه یه راهنمایی مختصر در مورد چگونگی نصبش بگید؟
ایستگاه چندتا نگارش داره دقیقا مشخص کن کدوم نگارش رو میخواهید نصب بکنید

amin98

تازه وارد
هر کدوم که بهتره کدوم نسخه به نظر شما بهتره؟هر کدومش که به نظر شما بهتره همونو توضیح بدید.

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز همه ی این نسخه هائی که به اسم ایستگاه هستن همشون مشکل دارن و چند تا باگ که هر کاربری کمی آشنا باشه به راحتی میتونه هک کنه

تنها نسخه ای که دیدم یه کوچولو فقط ایراد داشت معروف به اسکریپت ایستگاه 7 قالبه هستش که حجمش حدود 11 مگ بود

که اونم با کلی دردسر نصب میشه

بعضی هاشون اینستالر دارن بعضی ها هم ندارن اگر دانلود کردی و توش install.php بود اونو اجرا کن ( قبلش محتویات فایل دیتابیس که فک کنم اسمش data.sql بود ، رو توی دیتابیست ایمپورت کن )

البته بازم بگم نمی ارزه از این اسکریپت ها استفاده کنی به قول معروف هیچ چیز ارزون بی حکمت نیست ;)

موفق باشی

cedar

کاربر عضو
سلام

ممنون از kasraa بابت توضیحاتش

اما اسکریپت های ایستگاه بعضی هاشون به zend نیاز دارند فک کنم

من یه بازاقدام به نصب کردم که روی یه سرور نشد ولی باتغییر سرور تونستم نصب کنم

موفق باشید

kasraa

کاربر عضو
سلام ناظم خسته :D

وظیفه بود جواب دادن

آره اینی که گفتم 7 قالبه هم zend شدست که دیگه فک کنم آشغالترین سرورهای الآنم zend رو پیش فرض نصب دارن

بعد جون کسری جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من شرط میبندم اون سرورت مال ایران بوده که اونم 100% یادشون رفته نصب کنن :))

( گیر ندین چرا میگم ایران چون این اتفاق واس خودم افتاد که از ایران داشتم گفتم چرا zend و ioncube نصب نیست رو سرور جواب باحال دادن که یادمون رفته نصب کنیم =))

بخدا تا یه هفته با دوسام داشتیم میخندیدیم واسه این جوابشون :D

amin98

تازه وارد
ممنون از همه

اخرین سوال من کردم و میخواستم بدونم که مثل سایت میشه یا اصلا اسکریپ سایته جداس و ایستگاه نیست؟

cedar

کاربر عضو
سلام ناظم خسته :D وظیفه بود جواب دادن

آره اینی که گفتم 7 قالبه هم zend شدست که دیگه فک کنم آشغالترین سرورهای الآنم zend رو پیش فرض نصب دارن

بعد جون کسری جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من شرط میبندم اون سرورت مال ایران بوده که اونم 100% یادشون رفته نصب کنن :))

( گیر ندین چرا میگم ایران چون این اتفاق واس خودم افتاد که از ایران داشتم گفتم چرا zend و ioncube نصب نیست رو سرور جواب باحال دادن که یادمون رفته نصب کنیم =))

بخدا تا یه هفته با دوسام داشتیم میخندیدیم واسه این جوابشون :D
سلام

سرور ايران نبود ؛ چون اون موقه كه ميخواستم نصب كنم ، سرورهاي ايران فروشي نبود

اما سرور فك كنم هلند بود ...

خلاصه واسه قديما بود !

kasraa

کاربر عضو
ممنون از همهاخرین سوال من کردم و میخواستم بدونم که مثل سایت میشه یا اصلا اسکریپ سایته جداس و ایستگاه نیست؟
سلام

خواهش انجام وظیفست

ببین دوست عزیز با یه نگاه ساده میتونی خودت بفهمی که اسکریپت ها با هم فرق دارن

خود zabet اسکریپت خوبی رو داره ولی قیمتش خیلی بالاست و اینکه باید روی هاست خوش باشی ( بیچاره حق داره این کارو کنه ) وگرنه میگفتم ازش بگیری

من خودم دارم یه پوسته آگهی برای وردپرس میسازم که فک کنم با قدرت و سئویی که وردپرس داره تک بشه اگر میتونی صبر کن چون قیمتش رو فک کنم کمتر از 20 تومن بدم

البته شایدم رایگان دادم اما کاملاً کد شده و حتی شاید روی سرور خودم ولی می ارزه :x

لینکای پیش فرض وردپرس رو تغییر دادم طوری که به همین آسونیا نمیشه فهمید وردپرسه و از ajax و css3 و html 5 توش استفاده شده

نمونش که هنوز تکمیل نشده :

ولی بازم میگم هیچ چیز رایگانی بی حکمت نیست یه زمون اسکریپت ایستگاه اومد بیرون همه استفاده کردن بعد یه مدت که سایتا رفتن بالا آمارو ... طرف زد ترکوند چند تا سایتو نگو شل گذاشته بود تو اسکریپت ( از این نامردا زیاد پیدا میشه )

یه جمله ای هست که میگه اگر میخوای بهترین باشی و بهترینارو داشته باشی پس باید هزینه کنی ( حالا مادی یا معنوی )

سلام

سرور ايران نبود ؛ چون اون موقه كه ميخواستم نصب كنم ، سرورهاي ايران فروشي نبود

اما سرور فك كنم هلند بود ...

خلاصه واسه قديما بود !
آها پس مال اون موقعی بوده که اینترنت هنوز ساخته نشده بوده :D

ولی در کل سرور ایران خوبه اما 10 سال دیگه که قیمتاش ارزون میشه :|

بالا