درخواست برای نال کردن پلاگین فروشگاهی وردپرس + دستمزد

jamaldj

تازه وارد
سلام دوستان. احیانا من یه سیستم فروشگاهی بر پایه وردپرس پیدا کردم که خیلی چیزه خفنیه و کار اوکراینه. قیمت این سیستم چیزی در حد 600-800 دلاره با پشتیبانی مادام العمر. این سیستم در نوعش خودش تکه و یه چیزی شبیه مجنتو هست که رو هسته وردپرس پیاده سازی شده.

در ضمن تمامی باگ های امنیتی این سیستم بسته شده و اگه بخوای چیزی بخری باید اول یه پولی بهشون بدی که رو سرور خودشون (اختصاصی) برات بسازن و تحویلت بدن. هر جور هم که بخوای واست تغییر میدن. هر امکانات یا قالب اختصاصی رو میتونی تا 3 ماه بعد از عقد قرارداد تغییر بدی.

واقعا شرایطشون عالیه با این قیمت. حالا از اونجا که من از اون دسته ایرانیاییم که عادت به دادن پول مفت ندارم!!! (اونم به خارجیایی که چپ و راست تحریممون میکنن) تصمیم گرفتم بیام بینم کسی از دوستان یه بخار گنده ای میبینه تو وجود خودش بیاد اینو واسه ما نال کنه؟ چند تا جوجه نالر و هکر هم نتونستن هیچ کاری بکنن اومدم تو مهد ابر کاربرا ببینم بلاخره دوستی کسی میتونه اینو برا ما دراره بدیم ترجمش کنن. (دموی سیستم موجود است)

اگه از دوستان کسی هست پ.خ بده تا در مورد جزئیات با هم حرف بزنیم. :77:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فکر نکنم کسی باشه این کار رو انجام بده... من خودم اگه قرار باشه یک پلاگینی رو بشینم نال کنم همون وقت رو میزارم روی نوشتن :n4: همون سیستم... چون این جور پلاگین ها رو خیلی سخت میشه گسترش داد...

jamaldj

تازه وارد
این پلاگین رو فک کنم یک سالی باید برای نوشتنش وقت بزارین. ولی برای یک نالر حرفه ای نال کردنش شایدفقط یکی دو روز طول بکشه.

بالا