درخواست تبدیل psd طراحی شده ی خودم به وردپرس

Wordpress021

تازه وارد
سلام بچه ها ! من کارم گرافیکه اما از کدنویسی چیزی بلد نیستم برای سایت خودم یه قالب psd طراحی کردم میخوام تبدیلش کنم به وردپرس واکنش گرا !! طرح قالبم یه چیز شبیه دانلودها و پاکت گیمز هستش ... من هزینه پرسیدم حداقل قیمتی که پیدا کردم 300 بود اما خب خیلی بالاست سایت من یه سایت شخصیه اصالا بازدید خاصی نداره چه برسه درامد !!

حالا قصدم از زدن این تاپیک اینه که ببینم میشه کسی برام این قالب رو طراحی کنه و در عوض به جای پول یا چند تا قالب psd براش طراحی کنم یا حداقل زیر 100 قیمت بده ؟؟

bestdata

تازه وارد
بنده برات تبدیل میکنم فقط به یک شرط اینکه چند لینک همیشه در پایین سایتت داشته باشم

rezahashemian

تازه وارد
با سلام

برات انجام میدم

اگه مایل باشی می تونم باهات همکاری هم داشته باشم یعنی سفارش طراحی بگیرم و گرافیکش رو شما بزنی و بقیه کاراش رو هم من انجام میدم

Wordpress021

تازه وارد
با سلام برات انجام میدم

اگه مایل باشی می تونم باهات همکاری هم داشته باشم یعنی سفارش طراحی بگیرم و گرافیکش رو شما بزنی و بقیه کاراش رو هم من انجام میدم
اره چرا که نه . پخ دادم

ehsandeli

تازه وارد
منم یه همچین قالبی دارم کسی هست واسم تبدیلش کنه؟

Ehs@n

کاربر عضو
به یکی از این دو دوست که اعلام آمادگی کردند پیام خصوص بزنید! شرایط رو هم ذکر کردند!

موفق باشید

Ehs@n

کاربر عضو
صبر کنید 24 ساعت، اگر پاسخ ندادن پست مجزا بزنید

mahdiali35

کاربر عضو
بستگی به طرح psd شما و تعداد صفحات اون داره ... اگه با حجم کار کم باشه شاید بشه اما اگه زیاد باشه شاید 1 ملیون هم کم باشه ...

کلا همه چی بستگی به طرح شما داره ... اگه یک پیش نمایش عکس از طرحتون قرار میدادید بهتر میشد قضاوت کرد ...

یک عکس از طرحتون رو برای بنده پیام خصوصی می فرستید ؟

ehsandeli

تازه وارد
بستگی به طرح psd شما و تعداد صفحات اون داره ... اگه با حجم کار کم باشه شاید بشه اما اگه زیاد باشه شاید 1 ملیون هم کم باشه ...کلا همه چی بستگی به طرح شما داره ... اگه یک پیش نمایش عکس از طرحتون قرار میدادید بهتر میشد قضاوت کرد ...

یک عکس از طرحتون رو برای بنده پیام خصوصی می فرستید ؟
عکس قالب پ خ شد...

ahangha88

کاربر عضو
اگر همچنان نیاز به تبدیل دارید اطلاع بدید همراه اسکرین از قالب

بالا