درخواست جستجوگر يك فايل متني بر روي وبلاگ

toranj63

تازه وارد
سلام دوستان

من مي خوام نمرات دانش اموزانم رو تو وبلاگم اعلام كنم واس همين ميخوام شماره دانش اموزي و نمره ي مربوطه هر درس رو در يك ديتابيس ذخيره كنم و وقتي دانش اموز با شماره دانش آموزيش جستجو مي كنه نمراتش رو بتونه ببينه.خودم هيچ ايده اي ندارم كسي كمكم مي كنه؟

پيشاپيش بسيار سپاسگذارم

iPersianScript

کاربر عضو
سلام دوستانمن مي خوام نمرات دانش اموزانم رو تو وبلاگم اعلام كنم واس همين ميخوام شماره دانش اموزي و نمره ي مربوطه هر درس رو در يك ديتابيس ذخيره كنم و وقتي دانش اموز با شماره دانش آموزيش جستجو مي كنه نمراتش رو بتونه ببينه.خودم هيچ ايده اي ندارم كسي كمكم مي كنه؟

پيشاپيش بسيار سپاسگذارم
.

. سلام

. هاست داريد ؟؟ من بصورت ajax ميتونم براتون ok کنم.. البته کمی سرم شلوغه و احتمالا تا آخر هفته هم... :33:

. البته شما اگه عجله داری همين جا پيگير باش، حتما دیگر دوستان راهنمائی خواهند کرد... :67:

. اگر که نه.. و ajax بودن هم واسطون مهم و یا جالبه! برای توافق و... از طریق پ.خ با من در ارتباط باشیـد.. :101:

. مـوفق باشيـد :54:

.

toranj63

تازه وارد
.. سلام

. هاست داريد ؟؟ من بصورت ajax ميتونم براتون ok کنم.. البته کمی سرم شلوغه و احتمالا تا آخر هفته هم... :33:

. البته شما اگه عجله داری همين جا پيگير باش، حتما دیگر دوستان راهنمائی خواهند کرد... :67:

. اگر که نه.. و ajax بودن هم واسطون مهم و یا جالبه! برای توافق و... از طریق پ.خ با من در ارتباط باشیـد.. :101:

. مـوفق باشيـد :54:

.
مرسي دوست عزيز

بنده هاست ندارم وبلاگم تو بلاگفاست.

واسه من اولويت با اينه كه كارم راه بيفته حالا اگه با ajax حرفه اي تر و زيباتر كار ميشه كه بسيار بهتر و ممنون.

iPersianScript

کاربر عضو
سلام دوستانمن مي خوام نمرات دانش اموزانم رو تو وبلاگم اعلام كنم واس همين ميخوام

شماره دانش اموزي و نمره ي مربوطه هر درس رو در يك ديتابيس ذخيره كنم و وقتي دانش اموز با شماره دانش آموزيش جستجو مي كنه نمراتش رو بتونه ببينه.خودم هيچ ايده اي ندارم كسي كمكم مي كنه؟

پيشاپيش بسيار سپاسگذارم
.

. برای این منظور ( ذخیره در دیتابیس-جستجو، فراخوانی، نمایش و... ) شما نیاز به هاست دارید دوست من.. :79:

. البته شاید دیگر دوستان راه حل مناسبی ارائه کنن.. :67:

. مـوفق باشیـد :54:

.

toranj63

تازه وارد
.

. برای این منظور ( ذخیره در دیتابیس-جستجو، فراخوانی، نمایش و... ) شما نیاز به هاست دارید دوست من.. :79:

. البته شاید دیگر دوستان راه حل مناسبی ارائه کنن.. :67:

. مـوفق باشیـد :54:

.
بسيار سپاسگذارم دوست عزيز.منم فكر كنم بهتره فكر خريد هاست باشم.

parsaman

تازه وارد
بهتره مثله بقیه اساتید و معلمان که نمرات رو در نت ارائه میدهند یا سایت شخصی بالا بیارید یا از سایت مدرسه و دانشگاه استفاده کنید.

بالا