درخواست خرید سیستم وبلاگ دهی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

foad_75

تازه وارد
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی

از دوستان کسی هست که اسکریپت وبلاگ دهی شبیه رزبلاگ یا بلاگفا یا میهن بلاگ يا سیستم وبلاگ دهی عالي و با كيفيت که امکاناتش خوب و بروز باشه رو برای فروش داشته باشه ؟!؟!؟

لطف کنید اگر جایی را برای فروش ( با كيفيت عالي و قیمت مناسب و تضميني ! ؟ ) می شناسید معرفی کنید ؟

دوستان هم اگر خودشون طراحی میکنن قیمت رو برام پ.خ کنن ...

درضمن لطفا قیمت خیلی مناسب باشه
4.gif

آیدی من : zxgroup

با تشكر فراوان
11.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iPersianScript

کاربر عضو
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی

از دوستان کسی هست که اسکریپت وبلاگ دهی شبیه رزبلاگ یا بلاگفا یا میهن بلاگ يا سیستم وبلاگ دهی عالي و با كيفيت که امکاناتش خوب و بروز باشه رو برای فروش داشته باشه ؟!؟!؟

لطف کنید اگر جایی را برای فروش ( با كيفيت عالي و قیمت مناسب و تضميني ! ؟ ) می شناسید معرفی کنید ؟

دوستان هم اگر خودشون طراحی میکنن قیمت رو برام پ.خ کنن ...

درضمن لطفا قیمت خیلی مناسب باشه
4.gif

آیدی من : zxgroup
آدرس تاپیک اصلی :

با تشكر فراوان
11.gif
.

. ســلام :55:

. بنام خدا، نظر شخصی!! :26: :

. برای سیستم بلاگ دهی هزینه کردن چندان معقولانه! به نظر نمی رسه، مگر اینکه :58: :

. ایده و یا ایده های بسیار خیلی! جدیدی داشته باشید و

. به زبان های برنامه نویسی تحت وب تسلط کافی داشته باشید، تا

. با گسترش سیستم خریداری شده، تحولی شگرف! در این حوضه بوجود بیاورید.. :113:

. در غیر اینصورت و با وجود سیستم های مطرح و با سابقه حال حاضر جزء اتلاف وقت گران بهای خود و هزینه و.... :37:

. چیزی عایدتان نخواهد شد، باور کنید.. :stop:

. مجدداً تاکید می شود : نظر شخصی! بودددد..

. مـوفق باشیـد :54:

.

newmac

کاربر عضو
بلاگ دهی وردپرس هستش.به این صورت که هر افزونه ای روش نصب کنی به صورت عمومی قابل استفاده کاربران هستش.یه عالمه پوسته داره و اگه کاربری پوسته ای رو خصوصی سازی بکنه به راحتی میتونه بذاره رویه سیستمش و کاربر دیگه ای به اون پوسته دسترسی نداشته باشه.کلی افزونه امنیتی داره و هسته هم هر چند وقت یک بار به روز میشه.اگه خواستی میتونم تویه نصبش کمکت کنم.هاست خوب و خیلی ارزون هم خواستی در خدمت هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا