درخواست راهنمايي براي هاست

amiredge

تازه وارد
با سلام.

ميخواستم در مورد خريد هاست من رو راهنمايي كنيد.

من ميخوام ي سايت دانلود فيلم بزنم و ميخوام فايل هاش رو تو هاست خودم با لينك مستقيم آپ كنم.من سرعت آپم زياد بالا نيست به همين خاطر ميخام راپيدليچ روش نصب كنم.حالا ميخوام بدونم چه نوع هاستي بخرم؟

اين هاست نا محدود كه قيمتش ماهيانه 4900 است،ميشه از اون استفاده كرد؟؟؟

texas

کاربر عضو
من قبلآ هم گفتم نامحدود رو بي خيال

خوب شما فكرشو بكن سرور هم يك هارد داره پس در اينجا نامحدود بي معني هستش

البته تا چند سال ديگه اين امكان مي ياد چون دارن هارد نا محدود رو ميزنن

در مورد هاست شما براي دانلود از سايتهاي بخر كه معتبرن من پيشنهاد نميدم ولي اينا بيشتر جا افتادن

hostdl.com

parsdev.ir

كه اولي بيشتر براي سايت فيلم و موزيك رو پشتيباني ميكنه

براي آپلود هم شما ميتوني از ريموت استفاده كني كه همون parsdev.ir داره

nulledscriptz

کاربر عضو
@ texas : دوست عزیز هاست نا محدود منظور اینه کاربر میتونه تا هر جا که زورش میکشه آپلود کنه و خود شرکت اگر ببینه که هاردش پر شده یکی دیگه اضاف میکنه . منظورشون این نیست که ملا نا محدوده . این روزها هاست های نامحدود با هارد های یک دو ترابایتین که بصورت فصل به فصل به فضاشون اضاف میکنن

@ amiredge : هاست با قیمت 4900 برای سایت دانلود خوب نیست و پیشنهاد نمیشه . شما باید در ابتدا هاستی بگیرین که سرعت ارتباط بالا + رم بالایی داشته باشه . اگر پول داشتین بهتره که امکان ریموت رو هم اضاف کنین . هاست هایی که قیمت پایین دارن معمولا روی یک سرور زیاد میفروشن پس اگر سایت شما مصرفش بالا باشه ممکنه مدیر سرور بهتون اخطار و اینجور چیزا بده ...

texas

کاربر عضو
راستش من از چند تا دوستان كه هاست مي فروختن مشورت كردم

اونايي كه كارون درست بود چنين اعتقادي نداشتن

ميگن مدير سرور تا كجا ميتونه بابت اين هزينه ناچيز فضا بده

ديگه از هاست ايران معتبر تر نبود ولي ماجراي پي سي دانلود پيش اومد و كلي درد سر

درست هستش كه فضا زياد گرون نيست و فقط ركوئست مهمه ولي بازم تا يك جايي ميشه تحمل كرد

كسايي اين كار رو ميكنن كه هزينه هاستشون بالا باشه

البته گران بودن شرط كيفيت كار نيست

ولي كسي كه پول خوبي گرفته دلش گرمه كه جواب بده

ايني كه ميگه 4900 ماهي

خودتون فكر كنين اصلا 4900 چيه ؟

همون وقتي كه پاي نت ميذاري رو جواب ميده ؟

ببخشيد دوستان آخه قبلآ كلاه سرم زياد رفته الان سعي ميكنم هوشيار باشم و دوستان رو هم با خبر كنم

بالا