درخواست راهنمایی برای بهبود قالب سایت

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام خدمت یکایک اساتید نازنینم در پرشین اسکریپت

مدتی بود که انتقادات زیادی به قالب پرتال و انجمن میشد منم سعی کردم با جمع بندی انتقادات و تغییر قالب پرتال و انجمن و بهبود و بروزرسانی امکانات فضای جدیدی رو ایجاد بکنم

حالا که کار تقریبا به پایان رسیده از دوستان میخوام به سایت و انجمن پی سی دانش تشریف بیارن و انتقاد و پیشنهادشون رو در اینجا و یا خوده انجمن و یا سایت ارائه کنن تا اگرلازمه بازم تغییری ایجاد بشه سریعتر انجام بشه

بازم از لطف و همراهی دوستان صمیمانه سپاسگزارم

hamed12

کاربر عضو
سلام

سایت کلا زیبا ساختی ولی هنوز یک چیزهای توی سایت مشکل داره

1- موقعیت اسلایدر و نوشته های کنارش خوب نیست

2- بخش نرم افزارت توی صفحه اول مشکل داره

3- کیفیت عکس هات پایینه باید از قالبی استفاده کنی که همه ی عکس ها رو توی یک سایز نشون بده نه اینکه یک رو بزرگ

و یکی رو کوچیک نشون بده یا یکی رو کشیده و یکی رو عریض نشون بده

4- اون کلماتی که اومده رو عکس ها هم زیاد جالب نیست

به نظر من چینش سایت رو تغییر بده به سه ستون

بهتر از این ها می تونی چینش کنی

انجمنت خوبه

sagebnegad

کاربر عضو
سلامسایت کلا زیبا ساختی ولی هنوز یک چیزهای توی سایت مشکل داره

1- موقعیت اسلایدر و نوشته های کنارش خوب نیست

2- بخش نرم افزارت توی صفحه اول مشکل داره

3- کیفیت عکس هات پایینه باید از قالبی استفاده کنی که همه ی عکس ها رو توی یک سایز نشون بده نه اینکه یک رو بزرگ

و یکی رو کوچیک نشون بده یا یکی رو کشیده و یکی رو عریض نشون بده

4- اون کلماتی که اومده رو عکس ها هم زیاد جالب نیست

به نظر من چینش سایت رو تغییر بده به سه ستون

بهتر از این ها می تونی چینش کنی

انجمنت خوبه
با تشکر ازلطفت در مورد عکسا باید با یه سایز مشخصی توی مطلب آپلود بشه تا توی قالب درست در بیاد

در مورد بخش نرم افزار هم سعی میکنم درستش کنم چشم

چینش چند نوع مختلف هس منتها فعلا امتحانی اینو گذاشتم کاش میگفتی بنظرت چجور چینشی بهتره

باز ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
با درود،

گند سال پیش من هم با دسته ای از دوستان در زمینه پژوهشگری بگونه تخصصی فعالیت داشتیم، تجربه ای که اون زمان بدست آوردم و بهم کمک کرد این بود که چون مخاطب من دنبال متن مقاله است، پس پوسته و قالب من باید خیلی ساده باشه تا چشم های کاربر خسته نشه، احساس بی حوصلگی نکنه. از نظر من پوسته عوض بشه، به طوریکه به یک پوسته کاملن ساده با رنگ بندی زیبا برسی می تونه به هدفت کمک کنه. یک پوسته دو ستونه، بهترین گزینه از نظر منه.

آرزوی سربلندی

sagebnegad

کاربر عضو
با درود، گند سال پیش من هم با دسته ای از دوستان در زمینه پژوهشگری بگونه تخصصی فعالیت داشتیم، تجربه ای که اون زمان بدست آوردم و بهم کمک کرد این بود که چون مخاطب من دنبال متن مقاله است، پس پوسته و قالب من باید خیلی ساده باشه تا چشم های کاربر خسته نشه، احساس بی حوصلگی نکنه. از نظر من پوسته عوض بشه، به طوریکه به یک پوسته کاملن ساده با رنگ بندی زیبا برسی می تونه به هدفت کمک کنه. یک پوسته دو ستونه، بهترین گزینه از نظر منه.

آرزوی سربلندی
باتشكر از شما دوست عزيز.اگه سايت فقط در حوزه كتاب و مقاله بود قطعا ايده خوبي بود .منتها پرتال ما در پنج حوزه كتاب و نرم افزار وموبايل و فيلم آموزشي و آموزش زبان و مقالات علمي كار ميكني پس مجبورىم از اين دست تم ها استفاده كنيم كه هم استاندارد و حرفه اي باشند و هم جوابگوي نياز هاي يك پرتال فرهنگي و آموزشي

خوشحال ميشم نظرتون رو در مورد انجمن هم بدونم

با آرزوي سربلندي براي شما

بالا