درخواست راهنمایی | جدولی کردن پست ها

matori73

تازه وارد
سلام !
در سایت من، پست ها زیر هم نشون دادن میشن !

چطور میتونم کاری کنم که پست ها به صورت جدولی نمایش داده بشن یعنی جفت جفت ..
برای درک بهتر سوال، لطفا به این آدرس سر بزنید، من میخوام اینکارو بکنم ؟

آدرس :

+ لطفا ساده ترین و به قول گفتنی سبک ترین روش رو ارائه بدید قطعا به درد خیلی ها میخوره ..

تشکر ..

MahdiY

راهبر انجمن
آدرس سایت و نام قالب؟

به همین راحتی نیست فکر کنم باید قالب عوض کنید یا آستینو بزنید بالا و قالبو ویرایش کنید

قالب زیر رو ببینید دوست دارید یا نه

Timeliner | Responsive Timeline Blogging WP Theme

matori73

تازه وارد
آدرس سایت و نام قالب؟

به همین راحتی نیست فکر کنم باید قالب عوض کنید یا آستینو بزنید بالا و قالبو ویرایش کنید

قالب زیر رو ببینید دوست دارید یا نه

Timeliner | Responsive Timeline Blogging WP Theme
من از وردپرس استفاده نمیکنم !

به همین دلیل خواستم ببینم روشی هست که بشه پست ها رو به این شکل کرد ؟  مثلا فرض کنیم یک وبلاگ هست !

با CSS و JAVA میشه شرط ایجاد کرد که مثلا یک پست رو سمت راست بذاره و یکی رو سمت چپ یا اینکه 10تا رو سمت راست زیر هم بذاره و 10 رو سمت چپ زیر هم ؟

MahdiY

راهبر انجمن
جدای از فرض شما برای چه سیستم وبلاگدهی میخواهید؟ (مهمه ببینم قالب چجوریه؟ php یا html)

شدن رو میشه اما این کار خودش یه طراحی قالبه!!

از کد های سایتی که خودتون دادید استفاده کنید

matori73

تازه وارد
جدای از فرض شما برای چه سیستم وبلاگدهی میخواهید؟ (مهمه ببینم قالب چجوریه؟ php یا html)

شدن رو میشه اما این کار خودش یه طراحی قالبه!!

از کد های سایتی که خودتون دادید استفاده کنید
درود !

قالب که php و html هست، یعنی میشه گفت تمامی توابع و .. با PHP تعریف شدن !

در مورد کدهای این سایت میتونید کمک کنید ؟  این سایتی کهگفتم گویا وردپرس هست ولی من از وردپرس استفاده نمیکنم !

و اینکه خیلی آشنا نیستم به کدنویسی به همین دلیل تاپیک زدم که ببینم چطوری پست ها رو جدا کردن ؟  این سایتی که معرفی کردم اومده یکسری پست ها رو سمت راست قرار داده و ادامه اونها رو سمت چپ ...

بعضا هم کاری میکنن که یک پست در راست قرار بگیره و یکی در چپ، حالا اینکه چطوری اونا رو جدا میکنن، نمیدونم !  بحث زوج و فرد هست قطعا، با PHP میشه طوری پست ها رو از دیتابیس خوند که که مثلا یک جدول درست کنیم با 2تا li و هر پست در یک li قرار بگیره  یا بدون جدول و فقط با خاصیت float-left/right پست ها ر کنار هم قرار بدیم ؟

اگر هم لازمه ش پرداخت هزینه هست، نمیتونم خیلی هزینه کنم، دانشجویی ست و هزاران بدبختی ولی خوب اگر لازم باشه، اونم در خدمتم، دیگه چاره چیست :)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت رو بزارید بررسی کنیم. با css میشه مربوط به float دادن هست

بالا