درخواست راهنمایی در مورد یک قالب وردپرس

navid021

تازه وارد
سلام دوستان

من یه کاربر تازه کارم یه قالب برای سایتم دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری باید از اسلایدر و دیگر امکاناتش استفاده کنم البته نصبش کردم و مشکلی هم نداره خیلی هم عالی هستش .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

navid021

تازه وارد
سلام

یعنی هیچ کس نمیتونه به من کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟ :(( :( (

Ehs@n

کاربر عضو
اگر اسلاید شو به طور پیشفرض باشه می تونید از گزینه option theme(یا یه چیز مثل این) تنظیماتش رو انجام بدین/اگه هم تو تنظیمات نباشه و اسلاید شو فعال باشه یعنی این اسلاید شو به صورت کد تو قالب گنجانده شده که واسه تنظیمش باید کد ها رو تغییر بدین

اگه در هیچ کدوم نباشه هم به این معنی ه که هیچ اسلاید شویی روی قالب به طوری پیشفرض نیست و باید خودتون نصب کنید

لینک سایت رو لطف کنید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم

شاد باشید

navid021

تازه وارد
سلام دوست عزیز

لینک قالب رو دادم بهتون اینم لینک سایتم

شما درست میگید رو این قالب اسلاید شو نصب هست ولی نمیدونم چه جوری باید توش عکس بزارم یا کلاً قسمت های مختلفش رو ویرایش کنم قسمت تنظیمات رو بلدم ولی اونجا تنطیماتی برای آپلود عکس نداره

اینم دوتا از صفحاتی از تنظیمات که به اسلایدرش ربط داره

You must be registered for see images attach

موفق باشی :53:

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
  1. اول برو تو تنظیمات سایت / خواندن
  2. یک برگه ایجاد کن به اسم "صفحه اصلی"
  3. اون برگه رو به نام برگه نخست انتخاب کن
  4. برو تو ویرایش برگه " صفحه نخست "
  5. در هنگامی که این قالب فعال میشه دو چیز اضافه میشه به قالب که یکیش اضافه شدن یک دکمه در ادیتور هست و دیگری قابلیت انتخاب قالب برگه در سمت چپ هست . شما قالب برگه دلخواه که با Home شروع میشه. Home with 2 colum jquery (از این مدلیا) انتخاب کن و از اون دکمه که تو قسمت ادیتور اضافه میشه بیا Home رو بزن. چند تا گزینه Home داره. وقتی insert کنی نمونه کد هاش میاد!

به دلخواه ویرایش و ذخیره کن.

نکته: حتما ادرس تصاویر و... رو بدی (توی کد های میانبر) و خالیشون نزاری و در غیر اینصورت قالب بالا نمیاد

navid021

تازه وارد
سلام دوست عزیز

واقعاً از راهنماییت ممنون هستم

کار هایی که گفتی رو انجام دادم فقط مرحله آخر اون دکمه که میگی ایجاد میشه کجاست من پیداش نکردم
%28%28.gif
:-/ ممنون می شم کمکم کنی

من تو زمینه الکترونیک هستم اگه کمکی خواستی در خدمتم n.habibi6650@yahoo.com

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دکمه دقیقا در بالای ادیتور هست. اخرین گزینه فکر میکنم علامت + باشه!

navid021

تازه وارد
سلام

ببخشید منظور شما همان دکمه تازه هست که بغلش یه + داره اون که متن تازه به سایت اضافه میکنه ؟؟؟ :-/

آخه اون دکمه از اول نصب وردپرس اونجا بود .

یه سوال دیگه الان من هر چی متن جدید می نویسم میبره تو اسلایدر من می خوام چند تاش هم تو ستون های پایین نمایش بده باید چه کار کنم .

ممنون از توجه شما

navid021

تازه وارد
سلام دوست عزیز

بالاخره پیداش کردم مشکلات تا قسمتی ابری حل شدند حالا دیگه نیاز به کار کردن و تمرین و کسب تحربه دارم ممنون از تمام راهنمایی هات

:) :) :41:

navid021

تازه وارد
سلامی دوباره به دوستان عزیز

یه سوال دیگه داشتم در مورد همین قالب چجوری می تونم براش منوی آبشاری درست کنم

آخه این برخلاف خیلی از قالب های دیگه منوی آبشاری نداره .

اگه افزونه ای یا کار خاصی باید انجام بدم بهم بگید ممنون میشم

البته اگه افرونه باشه بهتره چون من زیاد با کد نویسی آشنایی ندارم یعنی اصلاً آشنا نیستم .

لطفاً کمکم کنید .

kasraa

کاربر عضو
سلام

قبلا به چند تا کاربر دیگه معرفی کردم

توی مخزن وردپرس بگر wp drop down menu افزونه زیاده میتونی به دلخواه یکیشو انتخاب کنی با توجه به نیازت

navid021

تازه وارد
سلام دوست عزیز

من به مخزن مراجعه کردم و JQuery Drop Down Menu رو نصب کردم ولی نمی دونم چجوری ازش استفاده کنم .

هیچ راهنمایی براش نیست انگلیسی هم باشه مشکل ندارم

میتونی یه راهنمایی بهم بکنی یا خداقل راهنماش رو برام بزاری آخه سایت سازندش هم باز نمیشه ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

navid021

تازه وارد
ببخشید صفحه رو ریلود نکرده بودم ندیدم شما لطف کردید راهنمایی کردید بعد که پست شما را دیدم پاکش کردم :)

حالا یه مشکل با راه اندازی منو دارم من منو هام رو تعریف کردم ولی نمیدونم با این پلاکین چطوری کار کنم

الان یقسمت بالای صفخه اضافه شده و همه فهزست رو اونجا نوشته من منوی اینجوری نمیخوام که .

یا یه چیزی شبیه به این ماژول که توی محیط ادمین کار میکنه Ozh' Admin Drop Down Menu

تو قسمت تنطیماتش هم چیزی سر در نباوردم . :43: :43: :43:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا