درخواست راهنمایی مهم در مورد حمل و نقل

kasradalir

تازه وارد
با سلام و روز بخیر خدمت دوستان عزیز, سوالی داشتم
من در سایت برای ارسال بالای 300 هزار تومان (حمل و نقل رایگان) گذاشتم.

وقتی خریدار پایین 300 تومان خرید می کنه, فقط پست سفارشی و پیشتاز نشان داده میشه و بالای 300 تومان حمل و نقل رایگان هم اضافه میشه
آیا روشی هست که وقتی بالای 300 تومان خرید می کنه دیگه پست پیشتاز و سفارشی نمایش داده نشه و فقط حمل و نقل رایگان نمایش داده بشه؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

کد زیر را به functions.php قالبتون اضافه کنید

کد:
add_filter( 'woocommerce_package_rates', 'woocommerce_package_rates_hide_free', 100 );

function woocommerce_package_rates_hide_free( $rates ) {
	$free = array();
	foreach ( $rates as $rate_id => $rate )
		if ( 'free_shipping' === $rate->method_id ) {
			$free[ $rate_id ] = $rate;
			break;
		}

return ! empty( $free ) ? $free : $rates;
}

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud_drug7089

تازه وارد
سلام

من حمل و نقل رایگان رو روی صد تومن تنظیم کردم ولی موقعی که مبلغ بالای 100 تومن میشه علاوه بر حمل و نقل رایگان دو گزینه پست پیشتاز و سفارشی هم فعال هستش و باز کاربر میتونه انتخاب کنه بینشون

خواستم ببینم چجوری میتونم کاری کنم اونا غیرفعال باشن یا دیده نشن حداقل وقتی که مبلغ بالای 100 تومن یا هر مبلغی که تعیین میکنم هستش

ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

من حمل و نقل رایگان رو روی صد تومن تنظیم کردم ولی موقعی که مبلغ بالای 100 تومن میشه علاوه بر حمل و نقل رایگان دو گزینه پست پیشتاز و سفارشی هم فعال هستش و باز کاربر میتونه انتخاب کنه بینشون

خواستم ببینم چجوری میتونم کاری کنم اونا غیرفعال باشن یا دیده نشن حداقل وقتی که مبلغ بالای 100 تومن یا هر مبلغی که تعیین میکنم هستش

ممنون
کد قرار داده شده در فایل functions.php قالبتون قرار بدید

توجه: کد بروز شد، کد جدید را استفاده کنید.

teamnet

تازه وارد
دوستان یک موردی هم بنده در مورد حمل و نقل داشتم ... چطور می تونم هزینه حمل و نقل برای هر محصول را متفاوت تعیین کنم مثلا ما یک محصول داریم که هزینه حملش 50 تومن هست و یک محصول داریم هزینه حملش 100 تومن هست .. 

مورد دیگه وقتی طرف چند محصول انتخاب می کنه چطور میشه هزینه حمل رو هم مشخص کرد بعنوان مثل هزینه  حمل محصول 1 میشود 50 ولی وقتی با محصول 2 باهم باشند می شود 90 ... ؟

jamshimi

کاربر عضو
یه مشکل هم بنده دارم در مورد حمل و نقل رایگان

من حمل و نقل رایگان فعال کردم اما در قسمت روش های حمل و نقل و کلاس های ارسال وجود نداره چون می خوام به طور دستی روش حمل و نقل رایگان برای برخی از محصولات در روز های خاصی فعال کنم

haml.jpg

haml2.JPG

پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان

kasradalir

تازه وارد
سلام

کد زیر را به functions.php قالبتون اضافه کنید

add_filter( 'woocommerce_package_rates', 'woocommerce_package_rates_hide_free', 100 );

function woocommerce_package_rates_hide_free( $rates ) {
$free = array();
foreach ( $rates as $rate_id => $rate )
if ( 'free_shipping' === $rate->method_id ) {
$free[ $rate_id ] = $rate;
break;
}

return ! empty( $free ) ? $free : $rates;
}

بسیار عالی و ممنون از جوابتون

فقط یه سوال دیگه داشتم که با هر تنظیماتی که انجام دادم گزینه پیک موتوری برای مشتریان سایت نمایش داده نمیشه!

آیا راه خاصی هست برای نمایش؟

MahdiY

راهبر انجمن
نکاتی که میتونه کمکتون کنه برای رفع مشکل:

1) روش پیک موتوری که با ناحیه حمل و نقل اضافه کردید رو فعال کنید (تیک فعال بودن حتما خورده باشه)

2) از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل استانی که قصد دارید براش پیک موتوری بذارید را جستجو کنید و سپس روی ویرایش شهر ها کلیک کنید

در این قسمت پیک موتوری استان و شهر هایی را که مد نظرتون هست را فعال کنید و هزینه مربوطه را وارد نمایید (ذخیره یادتون نره)

jamshimi

کاربر عضو

من حمل و نقل رایگان فعال کردم اما در قسمت روش های حمل و نقل و کلاس های ارسال وجود نداره چون می خوام به طور دستی روش حمل و نقل رایگان برای برخی از محصولات در روز های خاصی فعال کنم

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

jamshimi

کاربر عضو

یعنی کسی نمیدونه چطور میشه برای برخی محصولات حمل و نقل رایگان در یک بازه زمانی مشخص تعیین کرد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین قابلیتی وجود ندارد دوست گرامی!

drluxe.ir

تازه وارد
سلام

درخواست سفارشی سازی افزونه حمل و نقل رو داشتم کسی میتونه در این زمینه کمکی بکنه؟

ما برای فروشگاهمون و ارسال کالاهامون چند تا متغیر در نظر گرفتیم مثلا برای خرید تا 50هزار تومان هزینه حملش nتومان برای خرید بین 50تا 100هزارتومان هزینه حمل nتومان یا برای خرید بین 100تا 200هزار تومان هزینه حملش nتومان هستش

اینو میخوایم افزونه بصورت هوشمند تشخیص بده و طبق خرید خریدار و طبق تعرفه های ما هزینه حمل و نقلش رو محاسبه کنه

دوستانی که میتونن در این زمینه کمکی بکنن با این شماره تماس بگیرن تا در مورد هزینه شخصی سازی و بقیه چیزا صحبت کنیم

021-33738888 داخلی 105 علی اکبری (بفرمائید که برای شخصی سازی افزونه حمل و نقل تماس گرفتید)

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud_drug7089

تازه وارد
دوستان سلام

برا منم یک مشکلی وجود داره اونم اینه که وقتی کلاس ارسال رو تنظیم میکنم انگار هیچ کاری نکردم و مثلا فردی که کالا رو انتخاب میکنه تو روش ارسالش هیچ محدودیتی براش ایجاد نمیشه؟؟

سوال دیگه اینکه برای بعضی شهرها میخوام هزینه پیک موتوری بگیرم و اون تنظیماتی که گفتین رو انجام دادم ولی مشکل اینجاست که علاوه بر پیک موتوری بقیه موارد هم برای استان مورد نظر فعال میشن؟؟

موضوع دیگه اینکه در فاکتوری که صادر میکنه به جای اینکه ادرس استان رو بزنه کد استان رو وارد میکنه؟ این به این افزونه ربط داره یا از راه دیگه پیگیری کنم؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

درخواست سفارشی سازی افزونه حمل و نقل رو داشتم کسی میتونه در این زمینه کمکی بکنه؟

ما برای فروشگاهمون و ارسال کالاهامون چند تا متغیر در نظر گرفتیم مثلا برای خرید تا 50هزار تومان هزینه حملش nتومان برای خرید بین 50تا 100هزارتومان هزینه حمل nتومان یا برای خرید بین 100تا 200هزار تومان هزینه حملش nتومان هستش

اینو میخوایم افزونه بصورت هوشمند تشخیص بده و طبق خرید خریدار و طبق تعرفه های ما هزینه حمل و نقلش رو محاسبه کنه

دوستانی که میتونن در این زمینه کمکی بکنن با این شماره تماس بگیرن تا در مورد هزینه شخصی سازی و بقیه چیزا صحبت کنیم

021-33738888 داخلی 105 علی اکبری (بفرمائید که برای شخصی سازی افزونه حمل و نقل تماس گرفتید)

ممنون
سلام

با ایمیل ymd1376@gmail.com در ارتباط باشید

دوستان سلام

برا منم یک مشکلی وجود داره اونم اینه که وقتی کلاس ارسال رو تنظیم میکنم انگار هیچ کاری نکردم و مثلا فردی که کالا رو انتخاب میکنه تو روش ارسالش هیچ محدودیتی براش ایجاد نمیشه؟؟

سوال دیگه اینکه برای بعضی شهرها میخوام هزینه پیک موتوری بگیرم و اون تنظیماتی که گفتین رو انجام دادم ولی مشکل اینجاست که علاوه بر پیک موتوری بقیه موارد هم برای استان مورد نظر فعال میشن؟؟

موضوع دیگه اینکه در فاکتوری که صادر میکنه به جای اینکه ادرس استان رو بزنه کد استان رو وارد میکنه؟ این به این افزونه ربط داره یا از راه دیگه پیگیری کنم؟
تیک پیک موتوری را صرفا برای استان و سپس شهر های مد نظر آن استان بزنید. منظورتون از فعال شدن بقیه موارد چیه؟

مربوط به افزونه هست. فاکتور های پیشفرض ووکامرس یا از افزونه خاصی استفاده می کنید؟

masoud_drug7089

تازه وارد
سلام

تیک پیک موتوری را صرفا برای استان و سپس شهر های مد نظر آن استان بزنید. منظورتون از فعال شدن بقیه موارد چیه؟

مربوط به افزونه هست. فاکتور های پیشفرض ووکامرس یا از افزونه خاصی استفاده می کنید؟
منظورم اینه که پست سفارشی و پیشتاز هم باز فعال میشه و کاربر میتونه بینشون انتخاب انجام بده درحالی که من میخوام برای اون شهر پیک موتوری باشه

از افزونه صدور فاکتور استفاده میکنم

MahdiY

راهبر انجمن
منظورم اینه که پست سفارشی و پیشتاز هم باز فعال میشه و کاربر میتونه بینشون انتخاب انجام بده درحالی که من میخوام برای اون شهر پیک موتوری باشه

از افزونه صدور فاکتور استفاده میکنم
برای غیرفعال سازی پست سفارشی و پیشتاز باید با کد سفارشی سازی کنید

نام دقیق و انگلیسی افزونه را بفرمایید تا بررسی بشه

بالا