درخواست راهنمایی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام و وقت بخیر دوستان

چند روز پیش قالبی از راستچین خریداری کردم.ولی بعد از نصب توسط فروشنده مشکلات زیادی در قالب وجود داشت که واقعا پشیمونم کرد.به پشتیبان که اطلاع دادم.دیگه جواب نداد که نداد.الان در پشتیبانی راستچین مطرح کردم.ولی چند روزه جوابمو نمیدن.پشتیبان هم بلاکم کرده.چطور میتونم پولمو پس بگیرم.؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

پشتیبانی راستچین معمولاً با تاخیر زیاد جواب میده. اگر چند روز گذشته، از طریق شماره تماس راستچین می تونید در ارتباط باشید.

البته بهترین راه در این موارد، مصالحه است.

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام

پشتیبانی راستچین معمولاً با تاخیر زیاد جواب میده. اگر چند روز گذشته، از طریق شماره تماس راستچین می تونید در ارتباط باشید.

البته بهترین راه در این موارد، مصالحه است.
پشتیبان قالب که از تلگرام دلیت اکانت کرد.و جواب نمیده. راستچین هم که انگار با هاشون زد و بند داره.اخه مصالحه باعث میشه دمشون دراز تر بشه.راستچین جوابم نداد پلیس فتا شکایت میکنم.

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب مگه بسته نصبی نبود؟ باید عیناً مشابه دمو بهتون تحویل بده.

قبل خرید پیش نمایشش رو بررسی نکردید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت گفتگوی ازاد

عملا در واقعیت نمیشه کاری کرد! راهکار رو @گروه چیا گفتن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

simonamiri0069

کاربر عضو
انتقال یافت گفتگوی ازاد

عملا در واقعیت نمیشه کاری کرد! راهکار رو @گروه چیا گفتن.
سلامدوستان من این قالب رو که خرید واقعا ضعف داشت و پشتیبانی راستچین قبول دار نمیشد.طراح هم جواب نمیداد. من با سماجتم بعد از 2 ماه و نیم تونستم پولم رو پس بگیرم. و بعد دیدم فروش قاللب رو هم متوقف کردند.الان این مشکل رو با طراح دیگه دارم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

کلمه طراح زیبنده این افراد نیست بیشتر این افراد از قالب های نال و دزدی و رایگان استفاده و با کپی و پیست فایل زبان به نام خودشان فروش های گزافی را در دست دارند و نام طراحان را خراب پایمال و نابود می کنند و باعث عدم اعتماد به طراحان واقعی می شوند چون فقط منفعتشان مهم است و پول ....

بهتر نیست یا از قالب های کاملا فارسی استفاده کنید یا خودتون مستقیم از سازنده و سایتهای معتبر واقعی استفاده کنید .

متاسفانه در ایران بازار هرج و مرج بیشتر از صداقت و راستی داره اوج میگیره و ضرر اولش به فروشنده بعد خریدار و بعد جامعه و کشور میرسه و این قضیه که خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو متاسفانه به بدترین شکل ممکن توسط کلاهبرداران و دغل بازان استفاده میشه .

یاد بگیریم برای احقاق حقوقمان از طریق پلیس فتا و پیوندها و مراجع قضایی درس به آنها بیاموزیم

موفق باشید

mostafa98

کاربر عضو
سلام و وقت بخیر دوستان

چند روز پیش قالبی از راستچین خریداری کردم.ولی بعد از نصب توسط فروشنده مشکلات زیادی در قالب وجود داشت که واقعا پشیمونم کرد.به پشتیبان که اطلاع دادم.دیگه جواب نداد که نداد.الان در پشتیبانی راستچین مطرح کردم.ولی چند روزه جوابمو نمیدن.پشتیبان هم بلاکم کرده.چطور میتونم پولمو پس بگیرم.؟
سلام دوست عزیز

95 درصد فروشگاه های ایرانی اینطوری هستن

بعد از خرید محصول جواب نمیدن (طراح هم نیستن بدبختانه) چند کد کم و زیاد میکنن

توی پوسته به اسم خودشون تموم میشه(پوسته های بسیاری دیدم با تغییر رنگ و اضافه کردن چند تا بلوک)

توی فوتر زدن طراحی ....

من از یه شرکت مثلا معتبر برای مشتری قالب سفارش دادم (طرف پی اس دی لوگوش رو حاضر نبود بده) متاسفانه همچین کسانی

هم پیدا میشن.(توی قرار داد قید شده بود هزینه فایل پی اس دی هم کامل پرداخت شده)

بهترین کار اینه طراحی از پایه و با قرار داد باشه(طراحان ایرانی زیادی هستن که کارشون عالیه و هنوز مطرح نشدن توی نت)

توصیه میکنم حتما برای آشنایی یه جستجو توی نت بکنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا