درخواست فایل ترجمه woocommerce-fa_IR.po

mortezafox

تازه وارد
سلام من میخوام یه تعدادی کلمه جانشین کنم امکانش هست فایل .po فارسی وکامرس بهم بدید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر. هر کلمه ای مد نظرتونه بگید تا جایگزین کنیم بهتون بدیم..

mortezafox

تازه وارد
سلام ممنون از شما

و لغات زیر

و

میخوام بعد اضافه کردن به سبد خرید تو صفحه checkout قسمت آدرس صورتحساب و

تو صفحه my-account/ قسمت آدرس های من را کامل بردارم

ممنون از لطفتان اگر چندین لغات باشه که مثل هم باشه لطفا اعلام کنید

و اگر هم زیاد هست در اختیار ام قرار دهید مطمعن باشید امانت دار خوبی هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aradarad

تازه وارد
سلام محمد جان

محبت میکنید در فایل po ووکامرس اشکال زیر در نمایش تعداد محصولات برگه فروشگاه رو اصلاح کنید. (لغت of به از تبدیل بشه تا درست نمایش بده) ممنون

نمایش 1–12 of 42 نتیجه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چشم. اقدام میکنیم و بروز رسانی انجام میشه

اگر هر جایی اشکال دیدید اعلام کنید...

اینو هم توجه کنید برخی کلمات شاید مربوط به قالب باشه نه افزونه ووکامرس

emir

تازه وارد
کلمه ی معلق و انصراف هردو متوقف شده ترجمه شدند.

kourosh

کاربر عضو
من تازه ووکامرس نصب کردم.

بعد از نصب روی وردپرس فارسی و ووکامرس فارسی، گزینه های منوی اصلی نصف شون هنوز انگلیسی ان.

Shop - Cart - Checkout - My Account

ابنا رو چه طور میشه فارسی کرد؟

.

آموزش نصب هم فقط تا نصب ووکامرس فارسی گفته.

kourosh

کاربر عضو
تا حالا با وردپرس کار نکرده بودم.

حل شد.

pirooz33

تازه وارد
موتور طراحی شده برای ترجمه کلمات، برای عباراتی که قبلا ترجمه شده کار نمی*کنه

عجیبه ووکامرس این همه زبان را به رایگان قرار داده و برای همه هم فایل po را گذاشته

نمی*دونم چرا این دوستان ایرانی این کار را می*کنند که در قرار دادن فایل po یه مقداری (دور از جون، دور از جون) بخل ورزی می*کنند. :(

حداقل یه قیمتی روش می*ذاشتید و توی فروشگاه قرار می*دادید که بتونیم بخریم.

بعضی از ترجمه*ها نامرتبط هست.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

قصد داشتم تو همین روزها یه تاپیک بذارم که چطور ترجمه پلاگین هایی که فایل po ندارن رو تغییر داد / چون خودم رو edd گیر بودم و بالاخره روش حلشو پیدا کردم که چطور مثل آب خوردن ترجمه افزونه ها رو تغییر داد . اما از اونجا که معلومه تو این انجمن نباید این کارو کنم :دی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در نسخه 1.2 بسته فارسی ساز به بعد سیستم جایگزین کننده عبارات تصحیح شده. ! کافیه بروزرسانی کنید و تست فرمائید

nimasp

تازه وارد
سلام، شما هنوز متوجه نشدید این کار کاملا غیرحرفه ای و مشکلزاست؟ بسیاری از قالب هایی که ووکامرس رو پشتیبانی میکنن ترجمه هایی با فایل woocommerce دارند که ایجاد مشکل میکنه. قالب من فایل ترجمش 100درصد ترجمه شده و همچنان 90درصد ووکامرس ترجمه نشدست. و سیستم افزودن حلقه کاملا ناکارامد هستش چون وقتی یک رشته ی متغیردار رو میخوایم تغییر بدیم غیرممکنه.

یکی از بزرگترین مشکلات و وقتگیرترین کار توی سایتم همین ترجمه ی ووکامرس هستش.

اگه این پروژه اپن سورس و آزاد هستش خب همه ی فایلهاشو قرار بدید اینهمه زبان ترجمه شده توی ووکامرس وجود داره. اگر هم پولیه خب پولیش کنید حداقل بدونیم اینهمه دردسر نمیکشیم.

الان من 200تا رشته برای ترجمه دارم همینجا بذارم شما انجام بدید؟!!! خواهشا پلاگین رو بصورت استاندارد و معقول در بیارید که فایلهای ترجمه ی خود ووکامرس رو تغییر بده یا حداقل فایل .po داشته باشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
90% ووکامرس ترجمه نشدس؟ :39: این حرف رو بر چه اساسی میزنید؟

دوست عزیز ، حرف های شما فکر کنم بر اساس عدم اطلاع هست ، و کاملا بی منطق...

با این حال

شما میتونید از فارسی ساز خود ووکامرس استفاده کنید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام، شما هنوز متوجه نشدید این کار کاملا غیرحرفه ای و مشکلزاست؟ بسیاری از قالب هایی که ووکامرس رو پشتیبانی میکنن ترجمه هایی با فایل woocommerce دارند که ایجاد مشکل میکنه. قالب من فایل ترجمش 100درصد ترجمه شده و همچنان 90درصد ووکامرس ترجمه نشدست. و سیستم افزودن حلقه کاملا ناکارامد هستش چون وقتی یک رشته ی متغیردار رو میخوایم تغییر بدیم غیرممکنه.یکی از بزرگترین مشکلات و وقتگیرترین کار توی سایتم همین ترجمه ی ووکامرس هستش.

اگه این پروژه اپن سورس و آزاد هستش خب همه ی فایلهاشو قرار بدید اینهمه زبان ترجمه شده توی ووکامرس وجود داره. اگر هم پولیه خب پولیش کنید حداقل بدونیم اینهمه دردسر نمیکشیم.

الان من 200تا رشته برای ترجمه دارم همینجا بذارم شما انجام بدید؟!!! خواهشا پلاگین رو بصورت استاندارد و معقول در بیارید که فایلهای ترجمه ی خود ووکامرس رو تغییر بده یا حداقل فایل .po داشته باشه.
مال بد بیخ ریش صاحابش . پول بدید بیرون براتون ترجمه کنن .

وقتی یکی بدون هیچ چشم داشتی براتون کاری انجام میده تشکر نمیکنید لا اقل طلب کارم نباشید .

بالا