درخواست فوری این اسکریپت حتی با هزینه

• نویسنده موضوع yoosef
  • تاریخ شروع

yoosef

کاربر عضو
سلام

خیلی وقته دنبال این اسکریپت هستم :

خرید از خود سایتش دردسر و مشکلات زیادی داره

میشه برای دانلود قرار بدین؟ حتی نال شده

اگر هزینه هم داره مشکلی نداره

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

منظورتون از دردسر زیادی چی هست؟

19 دلار که چیزی نیست. (حدود 70 تومن) بدید و نسخه اصلشو بخرید خیالتون هم راحت ...

yoosef

کاربر عضو
سلام

منظورتون از دردسر زیادی چی هست؟

19 دلار که چیزی نیست. (حدود 70 تومن) بدید و نسخه اصلشو بخرید خیالتون هم راحت ...
مشکل هزینه نیست

میخوام اول اسکریپت رو تست کنم ببینم میتونم کدهاشو تغییر بدم و از آپارات دریافت کنه یا نه چون الان فقط از سایت vimeo میگیره

اگر اوکی بود حتما لایسنس میگیرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrpouya

کاربر عضو
مشکل هزینه نیست

میخوام اول اسکریپت رو تست کنم ببینم میتونم کدهاشو تغییر بدم و از آپارات دریافت کنه یا نه چون الان فقط از سایت vimeo میگیره

اگر اوکی بود حتما لایسنس میگیرم
سلام

خیر. این قابلیت رو نداره. این اسکریپت فقط برای وایمئو طراحی شده. ضمن اینکه فورمت نمایش استاندارد سایتهای وایمئو و یوتیوب اساسا با سایت آپارات متفاوته.

yoosef

کاربر عضو
سلام

خیر. این قابلیت رو نداره. این اسکریپت فقط برای وایمئو طراحی شده. ضمن اینکه فورمت نمایش استاندارد سایتهای وایمئو و یوتیوب اساسا با سایت آپارات متفاوته.
میدونم نداره

توی شرکت برنامه نویس هست که میگه میتونم تغییرش بدم که از آپارات بگیره

برای همین میخوام اسکریپت رو داشته باشم بدم بینه میتونه انجام بده یا نه

حالا میشه لطفا این اسکریپت رو اگر میدونید از کجا پیدا کنم بگید ؟

mehrpouya

کاربر عضو
سادس. باید بخریدش. این اسکریپت بخاطر ماهیت کم کاربردش توی استفاده از ولیمئو؛ طرفداری نداشته که بخوان بصورت نال شده ارائه کنن. تنها راه خریدنشه که قیمت فوق العاده ارزونی هم داره.

اما چیزی که من فکر می کنم اینه که طبیعتا اگه بنا به اعمال تغییری توی این سیستم باشه؛ قطعا چند ماهی وقت میبره.

yoosef

کاربر عضو
سادس. باید بخریدش. این اسکریپت بخاطر ماهیت کم کاربردش توی استفاده از ولیمئو؛ طرفداری نداشته که بخوان بصورت نال شده ارائه کنن. تنها راه خریدنشه که قیمت فوق العاده ارزونی هم داره.

اما چیزی که من فکر می کنم اینه که طبیعتا اگه بنا به اعمال تغییری توی این سیستم باشه؛ قطعا چند ماهی وقت میبره.
یعنی نال شدش نیست ؟ مگه میشه !!

من فقط میخوام مطمعن بشم که میشه تغییرش داد که یه موقع هزینه نکنم بخرم و نشه و پول حیف بشه

mehrpouya

کاربر عضو
یعنی نال شدش نیست ؟ مگه میشه !!

من فقط میخوام مطمعن بشم که میشه تغییرش داد که یه موقع هزینه نکنم بخرم و نشه و پول حیف بشه
به درد کسی نمیخوره که نال بشه. کاربردش خاص و محدوده. پوسته وردپرس یا سیستم فروشگاه ساز که نیست تقاضا برای نال شدنش باشه. راهی برای اطمینان از تغییرش نیست. اما برنامه نویس اگه کننده باشه، تغییر میده.

N2D

کاربر عضو
سلام ، 

وقت بخیر ، 

اگر در شرکت شخصی دارید که میگه میتونه ویرایش کنه ، چرا به صورت اختصاصی با مشخصات لازمه خودتون نمی نویسید ؟

بهتر جواب میگیرید ! 

ویرایش یک سیستم کم زمان نمیبره ، شاید همون اندازه که بخواید وقت برای از بیس نوشتن بگذارید . 

موفق باشید .

yoosef

کاربر عضو
سلام ، 

وقت بخیر ، 

اگر در شرکت شخصی دارید که میگه میتونه ویرایش کنه ، چرا به صورت اختصاصی با مشخصات لازمه خودتون نمی نویسید ؟

بهتر جواب میگیرید ! 

ویرایش یک سیستم کم زمان نمیبره ، شاید همون اندازه که بخواید وقت برای از بیس نوشتن بگذارید . 

موفق باشید .
بله درسته

اما من اسکریپت های این شرکت رو استفاده کردم شدیدا راضی هستم هم بهینه هستند و راحت و ...

Mohand.ES

کاربر عضو
قیمت اون 19 دلار هست ولی توی کاتالوگ اش نوشته فقط برای ویمو ولی اینکه بشه اونو دستکاری کرد رو نمی دونم بهتون پیشنهاد می کنم بدید یکی براتون بننویسن

yoosef

کاربر عضو
قیمت اون 19 دلار هست ولی توی کاتالوگ اش نوشته فقط برای ویمو ولی اینکه بشه اونو دستکاری کرد رو نمی دونم بهتون پیشنهاد می کنم بدید یکی براتون بننویسن
بله منم همه اینارو میدنم برای همین میخوام نال شدشو که ببینم چه خبره داخل اسکریپت :)

Ehs@n

کاربر عضو
فکر نکنم کسی حاضر به انجام چنین کاری باشه! 

پیشنهاد میکنم قالب devion رو بررسی کنید ( مخصوص وردپرس ) 

گذاشتن کد آپارات تو وردپرس مثل آب خوردن ه ( منظورم دستی ه )

با کمی کد نویسی هم فک کنم بشه به صورت اتوماتیک ویدیو ها رو روی سایت ارسال کرد ، چون همه کانال ها RSS مخصوص خودشون رو دارند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yoosef

کاربر عضو
فکر نکنم کسی حاضر به انجام چنین کاری باشه! 

پیشنهاد میکنم قالب devion رو بررسی کنید ( مخصوص وردپرس ) 

گذاشتن کد آپارات تو وردپرس مثل آب خوردن ه ( منظورم دستی ه )

با کمی کد نویسی هم فک کنم بشه به صورت اتوماتیک ویدیو ها رو روی سایت ارسال کرد ، چون همه کانال ها RSS مخصوص خودشون رو دارند
خوب بله این روش رو میدونم

اما این اسکریپت کافیه لینک رو بهش بدی و کرون جاب رو تنظیم کنی دیگه همه کارارو خودش میکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا