درخواست قالب جنه فارسی

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

دوستان ممنون میشم آخرین ورژن قالب جنه Jannah 1.3.1 فارسی + بسته نصبی فارسی را برای دانلود قرار بدید

با تشکر

jamshimi

کاربر عضو
hamid99 گفت:
سلام دوست عزیز من این قالب رو اورجینال از تم فارست خریدم ولی به درد نمیخوره شیر کردنش چون باید وصل بشی تم فارست تا فعال بشه وگرنه نصفه کار میکنه
یعنی تمام قالب هایی که تو سایت های فارسی می فروشند هم همینطوره؟

در ضمن من می خوام از صحیفه به این قالب مهاجرت کنم نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
hamid99 گفت:
قالب های که میزارن برای فروش نال هستن 

بهترین گزینه هست برای عوض کردن قالب ولی پلاگین سویچرش که می تونید بدون دردسر سویچ کنید فقط در نسخه اصل کار میکنه من برای فارسی سازیش هم از این مارکت ها خریدم کار نمیکنه

بهتون پیشنهاد میکنم از تم فارست بخرید پشیمون نمیشید بهتر از اینه که قالب نصفه بزارید رو سایتتون
سپاس از شما دوست عزیز

شما از صحیفه مهاجرت کردید؟

الان چطور فارسی سازیش کردید؟ چقدر هزینه نسخه اصلی شد؟

تعویض قالب تاثیری مثبت یا منفی روی سئو میزاره؟

jamshimi

کاربر عضو
hamid99 گفت:
بله از قالب صحیفه مهاجرت کردم فارسی سایزی که تو این سایت ها میفروختن ناقص بود خودم کاملش کردم و دادم به صاحب قالب تو آخرین آپدیت اضافش کرد الان نیازی به فارسی سازی و راستچین نداره کامله برید تو تم فارست نوشته که فایل زیان فارسی اضافه شد

خیلی بهتر از صحیفه هست تقریبا هر شکلی که بخوایین میشه باهاش درست کرد خیلی عالیه 

خواستین بخرید میتونم بهتون شخصی معرفی کنم بدون دردسر براتون بخره 
بسیار عالی 

اگه ممکنه لینک بزارید ببینم چطور 

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه آخرش رو ذکر کنید چند هست تا در اختیارتون قرار بدم.

jamshimi

کاربر عضو
دوستان اگه کسی بسته نصبی فارسی این قالب رو داره بیزحمت بزاره

jamshimi

کاربر عضو
قالب رو نصب کردم منتهی در قسمت تنظیمات و صفحه اصلی قالب خطای زیر میاد و نمیشه به برخی قسمت های قالب دسترسی داشت 

راه حل چیست؟

ecyf_capture.jpg

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اخرین نسخه ش همین 2.0.4 هست؟

که بررسی کنم ببینم ایا میشه دور زد یا خیر.

jamshimi

کاربر عضو
اخرین نسخه ش همین 2.0.4 هست؟

که بررسی کنم ببینم ایا میشه دور زد یا خیر.
محمد جان بررسی فرمودید که میشه این مشکل رو دور زد؟

قالب رو نصب کردم منتهی در قسمت تنظیمات و صفحه اصلی قالب خطای زیر میاد و نمیشه به برخی قسمت های قالب دسترسی داشت 

راه حل چیست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اره تست کردم. بعضی سایت ها اومدن دور زدن و برای فروش قرار دادن قالب رو. اما باید دمو رو دستی import کرد!

jamshimi

کاربر عضو
اره تست کردم. بعضی سایت ها اومدن دور زدن و برای فروش قرار دادن قالب رو. اما باید دمو رو دستی import کرد!
میشه بفرمایید که کدوم کد رو باید ویرایش کرد تا اون صفحه ایی که به لایسنس گیر میده نیاد و قالب بشه کامل استفاده کرد؟ و اون قسمت هایی که مخفی شده رو فعال کرد؟

من روی لوکال دمو رو آنلاین import کردم و اکی هست منتهی به لایسنس گیر داده

روش import دستی رو میفرمایید . 

سوال بعدی وقتی روی سایتی که پست هایی داره دمو رو فعال کنیم و سپس پست های مربوطه رو حذف کنیم خطای 404 ایجاد میشه؟

با تشکر فراوان از توجه شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
بعد از اولین اجرا در لوکال و نصب یک دمو الان بخش ها و تب های قالب کلا غیر فعال شده. البته قسمت تنظیمات قالب قالب قابل دسترسی هست. فقط اینکه ممنون میشم بررسی کنید که این قسمت که الان غیر فعاله رو چطور میشه دور زد؟

g3qx_uiaa_sddsdsd.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
بعد از اولین اجرا در لوکال و نصب یک دمو الان بخش ها و تب های قالب کلا غیر فعال شده. البته قسمت تنظیمات قالب قالب قابل دسترسی هست. فقط اینکه ممنون میشم بررسی کنید که این قسمت که الان غیر فعاله رو چطور میشه دور زد؟

@Mohammad 

محمد جان هیچ راهی واسه اینکه بشه از پلاگین سوئیچر این قالب استفاده کرد وجود نداره؟

من فقط و فقط نیازمند همین قابلیت هستم که بتونم پست ها رو انتقال بدم

ممنون میشم قالب رو بررسی فرمایید. حتی هزینه این کار رو پرداخت خواهم کرد. سپاس از شما

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من ورژن 2.1.4 قالب دارم همه چی درست هست منتهی شورت کد تب ها قالب نمی کنه vertical tabs shortcode

دوستان اگه کسی این قالب رو داره که این مشکل رو نداره ممنون میشم اینجا بزاره

با تشکر

parvizb7

تازه وارد
دوستان من ورژن 2.1.4 قالب دارم همه چی درست هست منتهی شورت کد تب ها قالب نمی کنه vertical tabs shortcode

دوستان اگه کسی این قالب رو داره که این مشکل رو نداره ممنون میشم اینجا بزاره

با تشکر
اینو تست کنید ببینید مشکلی باهاش ندارید:

jamshimi

کاربر عضو
اینو تست کنید ببینید مشکلی باهاش ندارید:
ممنونم از لطف شمااین هم همون مشکل داره

کلا بررسی کردم تمام قالب های غیر اورجینال جنه که در سایت های فارسی وجود داره دقیقا همین مشکل دارند

اما انگار در نسخه اورجینال این قالب مشکل تب ها وجود نداره

و یقینا همه ی قالب های فارسی نال شده، ورژن 2.1.4 واقعی نیستند

چون این مشکل در ورژن 1.3 قالب وجود داشته و طراح قالب از اون به بعد درستش کرده

بالا