درخواست قالب سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

smagooli1

تازه وارد
سلام 2تا قالب vcard واست گذاشتم امیدوارم خوشت بیاد :79:

زیاد داشتم از این قالب ها متاسفانه پیدا نکردم، پیدا کردم حتما میزارم واست

aliyaghobi

کاربر عضو
دادا اگه لطف کنی قالب سایتی که میخوامو بذاری خیلی ممنون میشم

arash.pt

تازه وارد
آقای علی یعقوبی (ali360) این همه تمپلیت واسه سایت شخصی واسه چی میخوای تم سایت منو کپی کنی ؟! یکم خلاقیت هم بد نیست ! خجالت بکشید. حالا درسته کپی رایت تو کشور ما رعایت نمیشه اما دیگه اینجوری هم بی اخلاقیه که بیاین هر چیزی رو کپی کنید. خوبه کلا 1 صفحه هست که اونم نصفش عکس خودمه ! موندم چی این جالب بوده ! به خودم هم ایمیل زده بودی قبلا ! چه گیری دادی به این تم. حالا تم سایت رو که هنوز روی سایتت ندیدم اما حتی favicon من رو هم کپی کردی ! یه سر به سایت تمپ ها بزن یا همین پرشین اسکریپت کلی تم میذارن هر روز.

نمیتونی طراحی کنی یه تم خارجی بگیر یکم تغییرش بده یا پول بده برات طراحی کنن !

aliyaghobi

کاربر عضو
آقای علی یعقوبی (ali360) این همه تمپلیت واسه سایت شخصی واسه چی میخوای تم سایت منو کپی کنی ؟! یکم خلاقیت هم بد نیست ! خجالت بکشید. حالا درسته کپی رایت تو کشور ما رعایت نمیشه اما دیگه اینجوری هم بی اخلاقیه که بیاین هر چیزی رو کپی کنید. خوبه کلا 1 صفحه هست که اونم نصفش عکس خودمه ! موندم چی این جالب بوده ! به خودم هم ایمیل زده بودی قبلا ! چه گیری دادی به این تم. حالا تم سایت رو که هنوز روی سایتت ندیدم اما حتی favicon من رو هم کپی کردی ! یه سر به سایت تمپ ها بزن یا همین پرشین اسکریپت کلی تم میذارن هر روز.نمیتونی طراحی کنی یه تم خارجی بگیر یکم تغییرش بده یا پول بده برات طراحی کنن !
آقای محترم اون موقعی که تمپلیت سایت شما رو میخواستم چیزی از طراحی سایت نمیدونستم

الان که یه چیزایی یاد گرفتم فهمیدم کار سختی نبود به قول دوستان چند خط کد html و css بود

تازشم من که از تمپلیت شما استفاده نکردم شلوغش میکنی؟!! آیکون سایتم همچین خلاقیتی نمیخواد حروف اول اسممو باید چطوری بسازم تا کپی شما نباشه؟!!!!

همین شما واسه همین تمپلیتتون 300 تومن میخواستین.انصافه؟!!!

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوستان لطفن رعایت اخلاق رو داشته باشین !

دوست عزیز arash.pt ، خوشبختانه پرشین اسکریپت به طور 100% به حقوق کاربران و برنامه نویسان ایرانی اهمیت میده و هیچوقت تا به حال اتفاق نیفتاده که زحمت یک کاربر ایرانی رو به باد بدیم.

دوست عزیز ali360 شما هم دقت کنید که وقتی یک طراح قیمتی روی طرح خودش میزاره کسی حق گفتن چیزی رو نداره و این دلیل نمیشه که بخواد زحمت کس دیگه ای رو به خاطر قیمت بالا گفتم هدر داد.

طرح خودش هست و مختاره رایگان بده یا n تومن قیمت بزاره براش :)

اگر بحث رو تموم نکنید و با احترام نباشید مجبور میشم تاپیک رو قفل کنم :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arash.pt

تازه وارد
سلامدوستان لطفن رعایت اخلاق رو داشته باشین !

دوست عزیز arash.pt ، خوشبختانه پرشین اسکریپت به طور 100% به حقوق کاربران و برنامه نویسان ایرانی اهمیت میده و هیچوقت تا به حال اتفاق نیفتاده که زحمت یک کاربر ایرانی رو به باد بدیم.

دوست عزیز ali360 شما هم دقت کنید که وقتی یک طراح قیمتی روی طرح خودش میزاره کسی حق گفتن چیزی رو نداره و این دلیل نمیشه که بخواد زحمت کس دیگه ای رو به خاطر قیمت بالا گفتم هدر داد.

طرح خودش هست و مختاره رایگان بده یا n تومن قیمت بزاره براش :)

اگر بحث رو تموم نکنید و با احترام نباشید مجبور میشم تاپیک رو قفل کنم :53:
کسرا جان، بحث من با پرشین اسکریپت نبود و تمام چیزایی که نوشتم فقط در مورد این دوستمون بود. در مورد قیمت هم شما درست میفرمایید اما این دوستمون فکر کرده بود اومده بقالی جنس بخره و هنوز هم به نظر میاد که همین فکر رو میکنه که از روی اون 300 تومن هنوز شاکیه و فکر میکنه بالاست ! :) این طرح هم کلا تو 2 - 3 ساعت زده شده بود و ارزش خاصی نداشت اما کپی کردن بدون اطلاع کار درستی نیست که فکر کنم دوستمون متوجه شدن.

aliyaghobi

کاربر عضو
دوستان من قصد توهین به کسی رو نداشتمو ندارم

فقط با آرش گفتم که چون تازه کار بودم خواستم بدونم تمپلیت چه جوریهاست,ازشم استفاده نکردم

بازم ببخشید

sae13

تازه وارد
سلام من یه قالب ساده مث قالب سایت khansar.ir لازم دارم کسی میتونه کمک کنه که چی گوگل کنم از این قالبای صفحه اول جست کنم؟

--------------

ویرایش :

تاپیک های قدیمی رو بی جهت بالا نیارید برای درخواست های جدید تاپیک جدید ایجاد کنید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا