درخواست قالب فروشگاه بازی ووکامرسی

love_alone_2013

تازه وارد
سلام من دنبال یه قالب ووکامرسی برای فروش بازی میگردم ولی تا الان نتونستم قالب خوبی رو برای این سیستم پیدا کنم .

اگه امکان داره کسی قالب ووکامرسی مخصوص فروشگاه بازی معرفی کنه خوشحال میشم یا اینکه نسخه انگلیسی باشه . . .

اگر بصورت رایگان هم وجود نداره اگه کسی قالب مخصوص بازی رو داری میتونم ازش خریداری کنم یا چند فروشگاه مخصوص فروش قالب های بازی ووکامرسی معرفی کنید . دنبال یه طراح قالب حرفه ای بازی برای سیستم ووکامرسی هم هستم کسی هست خودش رو معرفی کنه

با تشکر

love_alone_2013

تازه وارد
ممنون از کاربر ashkan5455

دوستان دیگه اگه کسی طراح هست یا قالب های تجاری مخصوص بازی دارید ازتون خریداری میکنم لطفا اطلاع بدید با تشکر

kianoush

تازه وارد
دوست عزیز

من از قالب مگاشاپ استفاده می کنم و حاضرم در اگه مایل باشی اونو بهت بفروشم و برات نصبش کنم.اینم آدرس سایتمه

love_alone_2013

تازه وارد
ممنون من این قالب رو دارم . من دنبال یه قالب حرفه ای هستم و یا اینکه یه طراح قالب بیاد واسه من قالب ووکامرسی مخصوص فروشگاه گیم بزنه هزینشو پرداخت میکنم

love_alone_2013

تازه وارد
متشکرم از پاسخ دهیتون.این قالب ها بسیار خوب و مناسب هستند برای ایجاد فروشگاه اما من برای فروشگاه بازی میخوام که جذاب باشه و شکل و شمایل بازی داشته باشه یه قالب فقط مخصوص گیمینگ . من این قالب ها رو دیدم و فکر کنم بهتر باشه دنبال طراح قالب ووکامرسی باشم تا خود قالب چون این قالب ها اون چیزی که من میخوام باشن نیستند حالا من درخواست دارم از کسانی که طراح قالب ووکامرسی هستند نمونه کار و هزینه رو چه در اینجا و یا در پیام خصوصی اعلام کنند تا با هم توافق کنیم.با تشکر

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
قالب GameStore مخصوص بازی و ووکامرسی

چند قالب دیگه هم هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا