درخواست قالب html

parsa_rk

تازه وارد
باسلاام دوستان عزیز ، من یه قالب html تو مایه های سایت می خواستم ، اگه دوستان عزیز کسی اگه داره برام قرار بده ممنون می شم

jing

کاربر عضو
بانرم افزار آرتیستر قالب html خودت طراحی کن زیباتر از این میشه راحت میتونی فارسیش کنی

parsa_rk

تازه وارد
این قالبی که بالا معرفی کردم اصلا قشنگ نیست :D می دونم ، این رو فقط گذاشتم که یه همچین شکلی داره ، بعدشم خدایی الان وقت طراحیش رو اصلا ندارم

takway

تازه وارد
دوست عزیز در اوردن قالب اچ تی ام یک ربع هم وقت نمیگیره ولی چون اینجوری قالب بنده خدا ریپ میشه من این کارو نمیکنم کافیه با مرور گر یک page source بزنی بعد اچ تی امش کنی.

parsa_rk

تازه وارد
اقا می دونم منم این قالب رو نخواستم که =)) من میگم یه قالب تو مایه های این عزیزززززز

iranenaz

کاربر عضو
باسلاام دوستان عزیز ، من یه قالب html تو مایه های سایت می خواستم ، اگه دوستان عزیز کسی اگه داره برام قرار بده ممنون می شم
بفرمایید :

parsa_rk

تازه وارد
دوست عزیز من همین قالب رو نمی خوام این قالب رو دارم ، باز هم ازت ممنونم که قالب رو بهم دادی من یکی شکل این می خوام ، خواستم شکل رو نشون بدم چه جوری قالب کلیش اینجوری باشه

iranenaz

کاربر عضو
دوست عزیز من همین قالب رو نمی خوام این قالب رو دارم ، باز هم ازت ممنونم که قالب رو بهم دادی من یکی شکل این می خوام ، خواستم شکل رو نشون بدم چه جوری قالب کلیش اینجوری باشه
آخه این قالب 4 تا عکس بیشتر نیست . تصاویر رو ادیت کنید میشه یه قالب که قالب کلیش اونجوریه.

بالا