درخواست قالب WHMCS

Lu30Fer

تازه وارد
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

درخواست یک قالب برای WHMCS داشتم که خیلی ممنون میشم اگه دارید قرار بدید یا اسم قالبو بگین

این قالبی که من میخوام بار هاستینگ نیست و میخوام قابلیتی داشته باشه که بشه برای محصولات تضویر شاخض گذاشت و محصولات رو چند فیلده کرد

به عنوان مثال یک فیلد داشته باشه تحویل در 7 روز با قیمت هزار تومن تحویل فوری دو هزار تومن

برای اینکه بهتر منظور منو متوجه بشین این سایتو مشاهده کنید :

http://gameregion.ir

لطفا محصولات سایت بالا رو هم نگاه کنید تا قسمت فیلد ها رو متوجه بشین

دوستان بنا به دلایلی نمیتونم از وردپرس استفاده کنم پس اگه فقط قالبی در این باره دارید معرفی کنید خیلی ممنون میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایت مذکور WHMCS نیست

برای افزودن گزینه های دلخواه در WHMCS ، خودش چنین قابلیتی داره و میتونید چندین گزینه + هزینه تعریف کنید. در گوگل جستجو کنید

Lu30Fer

تازه وارد
سایت مذکور WHMCS نیست

برای افزودن گزینه های دلخواه در WHMCS ، خودش چنین قابلیتی داره و میتونید چندین گزینه + هزینه تعریف کنید. در گوگل جستجو کنید
خیلی ممنون

میشه بگید این سایت از چه چیزی استفاده میکنه سیستم میدیریتیش چیه ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پوزش میخوام. اشتباه عرض کردم ، این سیستم تلفیقی از WHMCS (بخش کاربری) و PHP (دست نویس احتمالا) برای بخش صفحه نخست هست.

Lu30Fer

تازه وارد
پوزش میخوام. اشتباه عرض کردم ، این سیستم تلفیقی از WHMCS (بخش کاربری) و PHP (دست نویس احتمالا) برای بخش صفحه نخست هست.
خب ببخشید میشه از این نوع قالب ها پیدا کرد ؟!

اگر هست ممنون میشم بزارید

Qalekhani

قلعه‌خانی
در خصوص قیمتهای مختلف whmcs (همون فیلدها که فرمودید اونو با خود اسکریپت whmcs میشه انجام داد)

برای موردی هم که گفتید تصویر شاخص داشته باشه، بنده توی whmcs خودم این کارو کردم. اگر خواستید در ارتباط باشید تا برآورد هزینه و عملی بشه.

بالا