درخواست مشاوره فوری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام خدمت دوستان و اساتید نازنینم

من مدتی هس که روی سایت پی سی دانش کار میکنم منتها نتیجه محسوسی از نظر خودم نگرفتم و واقعا دیگه توان ادمه کارو ندارم میخواستم از اساتید خواهش کنم با برسی اوضاع سایت نظرشون رو در مورد ادامه کار روی سایت ویا واگذاری اون به اشخاص حرفه ای تر بدونم

متشکرم از لطف همتون

www.p30danesh.ir

MahdiY

راهبر انجمن
یه سوال

شما چند نفرید روی این پرتال کار میکنید؟

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

به نظره من کلا بیخیالش نشو

جذب شریک یا نویسنده بکن

کارو تیمی کن و سرعت پیشرفتو بیار پایین

کم کم برو جلو

sagebnegad

کاربر عضو
من متاسفانه فعلا بودجم محدوده برای جذب نویسنده برای جذب شریک هم بعید میدونم کسی قدم پیش بذاره.بنظرتون چکار میتونم بکنم؟

98cell.ir

کاربر عضو
خیلیا تفریحی اینکارو میکنن

امروز ی بنر بزن

باهاشون بحرف

بگو علاقه ای کار میکنیم

سوددهی شروع شد بهت حقوقتو میدم

Mohand.ES

کاربر عضو
+ می تونید از دانشجوهای دانشگاه های در دسترس استفاده کنید .

+ برای پیشرفت هر کار پشتکار اصرار مهمه

sagebnegad

کاربر عضو
بنظرتون تو بحث محتوا یا امکانات باید چیزی اضافه بشه؟

بازم ممنونم از لطفتون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز . بنده تو زمینه درسی و دانشگاهی سایت دارم و خب یک سال هست که روش کار میکنم . با توجه به کثرت این سایتها و تجربه ای که پیدا کردم بهتون پیشنهاد میکنم سایتتون رو در انجمن پرشین تولز برای فروش بذارید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسـام

کاربر عضو
حرف من تخصصی نیست اما شاید کمک کنه

- نام غیر مناسب=شما انجمنت همه چی داره خیلی تخصصی نیست و سایت تخصصی هم رویکرد خاص و بازدید کننده خاص داره و اگر قراره تخصصی بشه توقع بازدید زیاد نداشته باشید

-انجمن مای بی بی خیلی از نظر سئو مناسب نیست ترجیحا از ویبولتین یا زنفور یا ای پی بی استفاده کنید

نویسنده کلا 2 تا هستید ترجیحا از قالب انجمن بیا بیرون برو سمت سایت

و متاسفانه الان جامعه چیزهای سرگرمی ناسالم میخواد مثلا شما در یک انجمن یا سایت بزن عکس دیده نشده از فلان بازیگر زن!یا پارتی شبانه بازیکنان تیم ملی + عکس ، سایت خورده میشه از بازدید

erfkmd

کاربر عضو
به نظر منم خیلی جواب نمیده مگر اینکه صبر و حوصله داشته باشی
به قول دوستمون جامعه دنبال چیزهای ناسالمه
اما اگه میخوایی ادامه بدی به نظر بگرد یه چیز خاص تو سایتت بزار
که وقتی یکی بازدید میکنه بگه این سایت خیلی بهتر از فلان سایته چون فلان چیزو داره
بگرد میتونی نیازو پیدا کنی تو هر زمینه
و یه ایده بدی براش و تلاش کنی که ایدت بگیره

sagebnegad

کاربر عضو
دوست عزیز . بنده تو زمینه درسی و دانشگاهی سایت دارم و خب یک سال هست که روش کار میکنم . با توجه به کثرت این سایتها و تجربه ای که پیدا کردم بهتون پیشنهاد میکنم سایتتون رو در انجمن پرشین تولز برای فروش بذارید .
بنظرتون یه همچین مجموعه ای چغدر می ارزه؟

sagebnegad

کاربر عضو
به نظر منم خیلی جواب نمیده مگر اینکه صبر و حوصله داشته باشی

به قول دوستمون جامعه دنبال چیزهای ناسالمه

اما اگه میخوایی ادامه بدی به نظر بگرد یه چیز خاص تو سایتت بزار

که وقتی یکی بازدید میکنه بگه این سایت خیلی بهتر از فلان سایته چون فلان چیزو داره

بگرد میتونی نیازو پیدا کنی تو هر زمینه

و یه ایده بدی براش و تلاش کنی که ایدت بگیره
منظورتون از لحاط محتواس ؟مثلا من تو بحث کتاب منابع خیلی خوبی دارم چه فارسی و چه لاتین و یا تو بحث نرم افزار هم آرشیو خیلی بزرگی دارم منتها یکم مرددم که واقعا ادامه بدم یا نه.رو بحث بک لینک خیلی کار کردم ولی نمیدونم چغدر جواب میده

بازم ممنونم

sagebnegad

کاربر عضو
حرف من تخصصی نیست اما شاید کمک کنه

- نام غیر مناسب=شما انجمنت همه چی داره خیلی تخصصی نیست و سایت تخصصی هم رویکرد خاص و بازدید کننده خاص داره و اگر قراره تخصصی بشه توقع بازدید زیاد نداشته باشید

-انجمن مای بی بی خیلی از نظر سئو مناسب نیست ترجیحا از ویبولتین یا زنفور یا ای پی بی استفاده کنید

نویسنده کلا 2 تا هستید ترجیحا از قالب انجمن بیا بیرون برو سمت سایت

و متاسفانه الان جامعه چیزهای سرگرمی ناسالم میخواد مثلا شما در یک انجمن یا سایت بزن عکس دیده نشده از فلان بازیگر زن!یا پارتی شبانه بازیکنان تیم ملی + عکس ، سایت خورده میشه از بازدید
آخه سایت من بیشتر یه ساییت فرهنگی و آموزشیه تا یه سایت تفریحی که بخوام عکس توش بزارم هرچند خودمم از اینجور سایتا خوشم نمیاد و دوس دارم وقتی مثلا مخاطب دانشجو وارد سایتم میشه با دست پر از سایت بیاد بیرون حتی اگه دفعه آخری باشه که به سایت سر میزنه

ممنونم از پاسختون

erfkmd

کاربر عضو
منظورتون از لحاط محتواس ؟مثلا من تو بحث کتاب منابع خیلی خوبی دارم چه فارسی و چه لاتین و یا تو بحث نرم افزار هم آرشیو خیلی بزرگی دارم منتها یکم مرددم که واقعا ادامه بدم یا نه.رو بحث بک لینک خیلی کار کردم ولی نمیدونم چغدر جواب میده

بازم ممنونم
نه منظورم یه چیز جدیده

یه ایده ی جدیده

مثلا توی زمینه ی تکنولوژی تمام سایتا رو بررسی کنید ببینید که چه ویژگی هایی دارن

بعد علاوه بر اونا یک ایده جدید اضافه کنید بهش

erfkmd

کاربر عضو
مثلا الان یه تایپیک زدم در مورد سایت خودم میتونید ببینیدش
توش اومدم یه ایده به اسمه فست سایت زدم
چون توی سایتای دیگه نگاه کردم دیدم طرف برای سفارش یه سایت معمولی هم باید کلی دنگ و فنگ بکشه
شاید این ایده ساده و حتی مسخره باشه اما روش کار میکنم و هی آپدیت میکنم تا جا بیفته
یه چیز تو این مایه ها منظورمه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
بنظرتون یه همچین مجموعه ای چغدر می ارزه؟
خریدار کاری نداره چقدر وقت گذاشتی ... به رنکش کار داره ...

الکسا که زیاد جالب نیست ... قالب هم اختصاصی نیست و آماده هست . نهایت 300 400 ...

MahdiY

راهبر انجمن
یه سوال

شما چند نفرید روی این پرتال کار میکنید؟
همونطور که دوستان گفتند (راجب به تخصص تو یه زمینه نه پراکندگی)

من دیگه این نکته را شرح نمیدم

اما توجه کنید که مدیریت این پرتال (با این همه امکانات) کار یک نفر نیست

دنبال یه ایده جدید یا تخصص خاص باش (الان بیشتر سایتا تخصصی شدند)

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با اعلام حمایت  نظر همه دوستان و عزیزان

بنده برات پیشنهاداتی دارم که شاید کارت رو بیشتر جلو ببره البته به شرطی که بخوای ادامه بدی

اگر خواستی بهم پیام بده برات بگم چیکارا میشه بنمایی

موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا