درخواست مشورت برای انتخاب افزونه

حسـام

کاربر عضو
سلام

یک سایت دارم میزنم برا یکی از دوستان

قراره ملت بیان ثبت نام کنن و سوالاتشونو بپرسن

حالا قراره ما نام و نام خانوادگی دریافت کنیم

اسامی کشورها رو داشته باشه

اسامی شهر ها رو داشته باشه چون باید بدونیم از کجا درخواست دارن

وقتی نام شهر و انتخاب میکنن پیش فرض کد تلفن هم قرار بگیره چون تلفن هم میخوایم(این خیلی مهم نیست)

کد ملی هم میخوام بگیریم

در آخر هم یک کد رهگیری بدیم

ترتیب کد رهگیری هم به این ترتیب باشه

کدملی+تاریخ

میشه؟

من یک نمونه ساده با فرم تماس ساختم اما یکی ااز دوستان گفت باید از افزونه های تیکتینگ استفاده کنی؟!

نظرتونو اعلام کنید و اگر افزونه خوبی میشناسید ما رو هم در جریان بزارید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تا قبل از کد رهگیری ، با گراویتی فرم میشه کار کرد...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگر بجای کد رهگیری طرف عضو بشه و بعد لاگین کنه و بخواد جوابشو ببینه هم بازم با گرویتی فرمز میشه ...

microbit

تازه وارد
سلام ببخشید اینجا مطرح میکنم.

دوستان یه افزونه تجاری فاکتور ووکامرس هست، که توسط تیم ووکامرس فارسی تهیه شده. ایا کسی این رو تهیه کرده؟

سوالم اینه که امکان چاپ چند صفحه ای رو داره؟ مثلا اگر سفارشات مشتری بیشتری از یک صفحه باشه، ادامه ش رو در صفحه بعدی چاپ میکنه؟

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام ببخشید اینجا مطرح میکنم.

دوستان یه افزونه تجاری فاکتور ووکامرس هست، که توسط تیم ووکامرس فارسی تهیه شده. ایا کسی این رو تهیه کرده؟

سوالم اینه که امکان چاپ چند صفحه ای رو داره؟ مثلا اگر سفارشات مشتری بیشتری از یک صفحه باشه، ادامه ش رو در صفحه بعدی چاپ میکنه؟
توی کامنت های همون افزونه در سایت ووکامرس فارسی بپرسید هچنین سایتشون پشتیبانی بصورت آنلاین و تیکتی هم داره.

microbit

تازه وارد
توی کامنت های همون افزونه در سایت ووکامرس فارسی بپرسید هچنین سایتشون پشتیبانی بصورت آنلاین و تیکتی هم داره.
پرسیدم داداش چند روز پیش.

کسی پاسخگو نبود.

جالب اینجاست که توی مرورگر دسکتاپ کامنتها دیده نمیشن. ولی توی موبایل کامنتا میاد!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام. بله چند صفحه ای پشتیبانی میکنه.

بالا