درخواست همکاری (مهم)

• نویسنده موضوع mmnnnm
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmnnnm

تازه وارد
سلام .

من قصد دارم یک سایت مثل پی سی ورلد بزنم با توجه به تجربه جند سالم میتونم خوب مدیریتش کنم

چون در همه زمینه ها مهارت ندارم و همینطور وقت کافی

کسانی که میتونن در زمینه های زیر کمک کنن بگن آی دی خوشونم بزارن :

1.اسپانسر مالی

2.طراح قالب و گرافیست

3.یک متخصص موبایل مه بتونه در قسمت موبایل فعالیت کنه

4. دو یا سه نفر برای مدیریت انجمن

5.یک یا دو نفر برای پست زدن در سایت اصلی

اسپانسر هیچ کاری نمی خواد کنه کارا با ماست

حقوق افراد از در آمد سایت داده میشه یعنی انگار شما شریک سایت هستید و تقسیم میشه

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. ببین بهتره بهت بگم خیلی خودت رو خسته نکنی. چون اینجوری هیچ کسی سمتت نمیاد.(این نظر منه)

چون اگه طرف بخواد از وقتش بذاره و موقعی که سایت به درآمد زایی رسید بیاد و پول بگیره ، خوب میره خودش سایت میزنه و روش کار میکنه.

مگه اینکه کسی رو پیدا کنی که واقعا رفیقت باشه و واست مرامی کار کنه که اونم دلسوزی نمیکنه و فقط اعصابت رو خورد میکنه

mmnnnm

تازه وارد
خب ایمجوری یک تیم کار می کنه و در زمینه های نختلف سایت سریع تر پیشرفت می کنه و کارا تقسیم میشن

N2D

کاربر عضو
اما در نهایت همه چیز برای یکی دیگست !

mmnnnm

تازه وارد
مه عزیز اینطور نیست ... بتا سایت شروع به درآمد زایی کرد پول به همه داده میشه

alifiresoft

کاربر عضو
مه عزیز اینطور نیست ... بتا سایت شروع به درآمد زایی کرد پول به همه داده میشه
اما تا زمانی که به درامدزایی برسه ممکنه 5 - 6 ماه طول بکشه و در اخر هم زمانی که به درآمد زایی رسید شما به عنوان مدیر کل میتونید همه رو دسترسیشون رو ممنوع کنید.

البته جسارت نشه ، منظورم اینه که کلا اعتماد نمیشه کرد.

davaran

تازه وارد
پی سی ورد زمانی شروع کرد که سایت عمومی نرم افزار نبود و خوب موفق شد .. الان سایت های تخصصی توی یک زمینه از اقبال بیشتری برخوردار است . (مثلا سایت persiangfx امده تخصصی توی نرم افزار گرافیکی کار کرده و خیلی خوب هم داره پیشه میره ... .

یک ایده خاص و ناب پیدا کنید ... وگرنه چند ماه پول و زمان و انرژی می گذارید و چون رقبا خیلی بزرگ هستند و شما طی چند ماه به جواب نمی رسید دلسرد می شوید .. توصیه میکنم قبل از شروع حتما کتاب تجارت جنگ است را بخوانید دید خوبی میدهد برای شروع از یک نقطه و پیروزی ....

و ضمنا همیشه با تیمتان رو راست باشید ...

به امید موفقیت شما ..

mmnnnm

تازه وارد
من نمیگم یه سایت کپی پی سی ورلد بزنم که

می گم یه قست از موضوعاتش اینخ وگرنه ایده های زیادی دارم واسش

mmnnnm

تازه وارد
اما تا زمانی که به درامدزایی برسه ممکنه 5 - 6 ماه طول بکشه و در اخر هم زمانی که به درآمد زایی رسید شما به عنوان مدیر کل میتونید همه رو دسترسیشون رو ممنوع کنید. البته جسارت نشه ، منظورم اینه که کلا اعتماد نمیشه کرد.
در این جا بگم واسه مدیران اسکریپت و قالب های نایاب و تا اونجا که بتونم پول هم بهشوون میدم همون ماه اول تا موقع مه درآمد زا شه

N2D

کاربر عضو
منظور شما از مدیران اسکریپت چی هست ؟؟؟

shahrgham

تازه وارد
سلام

1. معمولا از هر هزار نفر یک نفر میاد اسپانسر میشه که میدونه فردا روزی چند برابرش رو بدست میاره

2. کمتر میشه به کسی اعتماد کرد شما حتی یه یوزر و پسورد معمولی به نویسند ه هم بدید امکان هک کردن سایت رو براش 70 درصد راحتر میکنید

3. متخصص موبایل بجای وقت گذاشتن برای سایت میره تو مغازه جای کار میکنه ماه به ماه پولش دستش باشه نه که بیاد وقت بزار روی سایتی که شاید بعد چند ماه درآمد زا بشه براش

4. تو این روزگار کمتر کسی پیدا میشه که اعصاب بحث یا صحبت با کسانی که هیچ نمیدونند کامپیوتر چیه رو داشته باشه

5. کسی بتونه پست مفید و بدون کپی بزاره میره خودش یه وبلاگ میزنه بعد از یه مدت سایتش میکنه یا همون اول سایت میزنه اونجوری مدیر خودش میشه

6. طراح قالب و گرافیک همیشه خودشون یه سایت یا وبلاگ دارند که بتونند درآمد زایی کنند

این نظر من هستش که بهتر شما اول تنها کار کنید تا زمانی که به درآمد زایی برسه بعد برای پیشرفت سایت و درآمد زایی بیشتر یک گروه جمع آوری کنید که به نظرم بهتر 6 نفر باشند نه بیشتر

منخودم روی وبلاگ که میکردم قالب وبلاگ ترجمه میکردم برای هر نوع سیستمی چند وقتی هم هست دارم روی سایتم کار میکنم و تازه گیا هم تونستم طراحی قالب وردپرس رو یاد بگیرم

که انشالله دیتالایف و نیوک و جوملا رو هم یاد میگیرم

دوست اول تنها کار کنید یا خواستید گروهی کار کنید گروهتون همشهری خودشون باشه تا هر چند وقت یکبار باهم قرار ملاقات بزارید و یه جمع صمیمانه و تبادل اطلاعات بین همدیگه کنید

موفق و معید باشید

mmnnnm

تازه وارد
تا الان 4 نفر هستیم من نمی گم که تا موقع در آمد .. شاید همون ماه اول هم بهشون پول دادم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا