درخواست پلاگین رهگیری خرید (رهگیری سفارشات)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

webdeveloper

تازه وارد
درود

میخواهم پس از تکمیل سفارشات مشتری بتواند متوجه وضعیت خرید بشود.

در یک سایت دیدم این کار انجام شده است :

لینک:

ممنون می شوم راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کافیه یک صفحه ایجاد کنید و کد زیر رو درش وارد کنید

کد:
[B][woocommerce_order_tracking][/B]

webdeveloper

تازه وارد
کافیه یک صفحه ایجاد کنید و کد زیر رو درش وارد کنید

کد:
[B][woocommerce_order_tracking][/B]
ممنون از توجه شما

من تازه شروع کرده ام کار با ورد پرس و ووکامرس را.

ممنون می شوم بفرمایید نحوه ساخت این صفحه چگونه است ؟

---

نکته دوم نمایش صفحه سفارش دریافت شد است که زمان تکمیل سفارش به این صفحه برگشت داده می شود و تنها می نویسد :

[h=1]سفارش دریافت شد[/h]

پرداخت شما با موفقیت انجام شد

متشکریم ، سفارش شما دریافت شد.

اما در سایت ghaensaffron.ir پس از ثبت سفارش این صفحه کامل تر می باشد و اطلاعات بیشتری از سفارش در اختیار قرار می دهد.

یکی از دوستان فرمودند صفحه برگشتی را حساب من تنظیم کنم، اما مشکل اینجاست که کسی که سفارش داده و ثبت نام نکرده برگشت درستی از پرداخت خود دریافت نمی کند.

میخواهم پس از پرداخت شرح مناسبی از خرید را مشاهده نماید.

ممنون هستم از کنم شما

MohammadQ

کاربر عضو
عزیز برادر یه پلاگین (افزونه) برات میزارم ببین مشکلت حل میشه ؟ یا نه ؟البته توسط تیم DBS طراحی شده است ...

[h=1]افزونه “رهگیری مرسولات پستی” (وردپرس)[/h]

ویژگی افزونه “رهگیری مرسولات پستی” :- پشتیبانی از اغلب سیستم های واسطه پستی- کاملا رایگان- عدم نمایش تبلیغات در سایت- استفاده آسان با چند کلیک- پشتیبانی همیشگی و ارائه آپدیت های جدید- پیگیری از طریق سایت پست مرکزی- افزودن ابزارک اختصاصی- بسیار سبک و بهینه- و …

[h=3]سیستم های پشتیبانی شده در افزونه : (اضافه شدن در صورت درخواست)[/h]

- پست مرکزی ایران- پارس پیک- ایران مارکت سنتر- هموار- رایارا- فروتل- ملت مارکت- ارسال مارکت

[h=3]بروز رسانی نسخه ۱.۱ :[/h]

- اضافه شدن ۵ سیستم واسطه جدید

[h=3]بروز رسانی نسخه ۱.۲ :[/h]

- اضافه شدن فایل توضیحات- اضافه شدن فایل استایل

[h=3]بروز رسانی نسخه ۱.۴ :[/h]

• [*=right]افزودن سرویس واسطه فرستنده
    [*=right]افزودن فایل استایل و جای گیری دقیق تر فرم های ورودی
    [*=right]بهینه سازی تمامس فرم ها
    [*=right]افزودن قابلیت های جی کوئری
    [*=right]حذف سیستم اداره پست به دلیل عدم کارکرد

لینک :

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز. از سایت خارج شید. میتونید ببینید. وقتی وارد سایت هستید این پیغام میاد. وقتی خارج از حساب کاربری تون باشید درسته و فرم میاد...

webdeveloper

تازه وارد
عزیز برادر یه پلاگین (افزونه) برات میزارم ببین مشکلت حل میشه ؟ یا نه ؟البته توسط تیم DBS طراحی شده است ...افزونه “رهگیری مرسولات پستی” (وردپرس)

ویژگی افزونه “رهگیری مرسولات پستی” :- پشتیبانی از اغلب سیستم های واسطه پستی- کاملا رایگان- عدم نمایش تبلیغات در سایت- استفاده آسان با چند کلیک- پشتیبانی همیشگی و ارائه آپدیت های جدید- پیگیری از طریق سایت پست مرکزی- افزودن ابزارک اختصاصی- بسیار سبک و بهینه- و …

سیستم های پشتیبانی شده در افزونه : (اضافه شدن در صورت درخواست)

- پست مرکزی ایران- پارس پیک- ایران مارکت سنتر- هموار- رایارا- فروتل- ملت مارکت- ارسال مارکت

بروز رسانی نسخه ۱.۱ :

- اضافه شدن ۵ سیستم واسطه جدید

بروز رسانی نسخه ۱.۲ :

- اضافه شدن فایل توضیحات- اضافه شدن فایل استایل

بروز رسانی نسخه ۱.۴ :

• [*=right]افزودن سرویس واسطه فرستنده
    [*=right]افزودن فایل استایل و جای گیری دقیق تر فرم های ورودی
    [*=right]بهینه سازی تمامس فرم ها
    [*=right]افزودن قابلیت های جی کوئری
    [*=right]حذف سیستم اداره پست به دلیل عدم کارکرد

لینک :

درود

ممنون دوست عزیز. اتفاقاً در فکر پیگیری محصولات پستی بودم برای فاز دوم فروشگاه که شما با راهنمایی خوبتان من را خوشحال کردید.

البته تاپیک با این سوال من منحرف می شود:

1. بهترین شرکت برای همکاری در ارسال مرسولات پستی چه شرکتی است ؟ ممنون میشوم راهنمایی فرمایید

2. گویا با وارد کردن کد و فشردن دکمه پیگیری خریدار به صفحه آن شرکت فرستاده می شود. آیا میتوان بگونه ای طراحی شود که در وب سایت خود ما نمایش دهد وضعیت مرسوله را ؟

farsing

تازه وارد
ببخشید بعد از اتمام سفارش هیچ کد رهگیری به من نمیده ؟ از کجا باید فعال کنم این سیستم رو ؟

البته از منو ووکامرس> تنظیمات> چاپ> Order Numbering فعال کردم اما باز هم کد رهگیری نمیده

از سرویس پرداخت زرین پال استفاده می کنم که بعد از اتمام خرید و پرداخت فقط یک کد تراکنش میده که اون کد هم مربوط به رهگیری وضعیت سفارش نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

kimiyabeigi

تازه وارد
با سلام

در قسمت پیگیری سفارش وقتی کد خرید و ایمیل رو برای تست وارد میکنم پیغام زیر نمایش داده میشه

(سفارش که ایجاد شده 19 ساعت قبل در وضعیت “” است.)

در واقع قسمت وضعیت خالی است؟؟؟؟ چیکار باید انجام بدم برای مقدار دهی اون؟

دوستان ممنون میشم اگر بلدن من رو راهنمایی کنن. خیلی گیرم

با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وضعیت سفارش رو تغییر میدید و نمایش نمیده؟

smmn

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر 

من برای فروشگاه این ابلیت رو فعال کردم، اما ای نماد ایراد گرفته و گفته حتما باید "کد رهگیری" داده بشه.

کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

ممنون 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام وقتتون بخیر 

من برای فروشگاه این ابلیت رو فعال کردم، اما ای نماد ایراد گرفته و گفته حتما باید "کد رهگیری" داده بشه.

کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

ممنون 
اون ای نماد منظورش اینه که بعد از خرید باید یک کد رهگیری به مشتری داده باشه .

شما هر کدوم از درگاه های جدید ووکامرس رو نصب کنید بعد از خرید میتونی کد رهگیری به کاربر نشون بدی .

persianscript01

تازه وارد
سلام

اون ای نماد منظورش اینه که بعد از خرید باید یک کد رهگیری به مشتری داده باشه .

شما هر کدوم از درگاه های جدید ووکامرس رو نصب کنید بعد از خرید میتونی کد رهگیری به کاربر نشون بدی .
نه دوست عزیز

ای نماد این طور نمی گه

ای نماد امروز این رو از من خواست :

کد رهگیری قبل از پرداخت باید در پیش فاکتور درج شود

چکار کنم ؟

حسـام

کاربر عضو
تاریخ پست ها رو آدم میبینه خندش میگیره

من گرفتم همچین حرفی نداشتن ، باز اگر تازگی قانون از خودشون در آوردن نمیدونم!

تا زمانی که پیش فاکتوره کجا کد پیگیری میده!خرید انجام نشده کدرهگیری بدیم؟!خنده داره

hannanstd.ir

کلا یه مشت احمق نشستن ای نماد بدن ...

جالبش اینه تا ای نماد نگیری بهت درگاه بانکی نمیدن ....

تا زمانی هم که توی سایتت درگاه بانکی نذاری و فرآیند خریدت آماده نباشه بهت ای نماد نمیدن .....

اجباری شدن ای نماد هم برای گرفتن درگاه بانکی ، اصلا بخاطر تامین امنیت و اطمینان خاطر به مشتری و مردم نیست . بلکه تنها هدفشون تیغ زدن مردم هست که 35 هزار تومن به خاطر پست کردن یک برگ کاغذ ازتون میگیرن ....

بهرحال کد رهگیری رو بانک صادر میکنه تازمانیکه پرداخت صورت نگیره کد رهگیری معنی ای نداره .....

البته همچین گیری که به شما دادن رو به بنده ندادن و تاییدش کردن ....

تمام چک لیست الزامات بنده ، تایید شده و کد تاییدش رو بهم دادن که بذارم توی سایت ... کد رو گذاشتم و باید بعد از قرار دادن کد بیان و با چشم ببینن که لوگو رو گذاشتی یا نه .... تو این مرحله بود که یکی اومد و پاچه من رو گاز گرفت که چرا جزوه های موجود تو سایت isbn ندارن .....

persianscript01

تازه وارد
خدا لعنتشون کنه

هر جا کاری رو خواستم شروع کنم توی این مملکت همیشه  بی خردی هایی هستند که عهده دار کاری هستند که بتونن سنگ جلوی پای ملت بزارن

بابا اگر مسئله پول هست میدم 100 تومن هم میدم چرا ملت رو عذاب میدن با این کارهای مسخره خدا لعنتتون کنه

بچه ها لینک عکس رو می فرستم بفرستید شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی بشه بی خردی های ای نماد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوستان تاپیک داره از بحث اصلیش منحرف میشه ..

ولی خب جهت حسن ختام این رو میگم که واقعا خرن !

من توی سایتم پاپ آپ دارم ولی تیک "عدم وجود پاپ آپ" رو تایید کردن :| :|

دوست عزیزدوستان در جریان هستند ، بنده از اسفند سال 93 در تلاش گرفتن ای نماد هستم ولی هنوز موفق نشدم :D

حسـام

کاربر عضو
کلا یه مشت احمق نشستن ای نماد بدن ...

جالبش اینه تا ای نماد نگیری بهت درگاه بانکی نمیدن ....

تا زمانی هم که توی سایتت درگاه بانکی نذاری و فرآیند خریدت آماده نباشه بهت ای نماد نمیدن .....

اجباری شدن ای نماد هم برای گرفتن درگاه بانکی ، اصلا بخاطر تامین امنیت و اطمینان خاطر به مشتری و مردم نیست . بلکه تنها هدفشون تیغ زدن مردم هست که 35 هزار تومن به خاطر پست کردن یک برگ کاغذ ازتون میگیرن ....

بهرحال کد رهگیری رو بانک صادر میکنه تازمانیکه پرداخت صورت نگیره کد رهگیری معنی ای نداره .....

البته همچین گیری که به شما دادن رو به بنده ندادن و تاییدش کردن ....

تمام چک لیست الزامات بنده ، تایید شده و کد تاییدش رو بهم دادن که بذارم توی سایت ... کد رو گذاشتم و باید بعد از قرار دادن کد بیان و با چشم ببینن که لوگو رو گذاشتی یا نه .... تو این مرحله بود که یکی اومد و پاچه من رو گاز گرفت که چرا جزوه های موجود تو سایت isbn ندارن .....
احمق بودن و موافقم

اما من پارسال درگاه بانک ملت و بدون نماد گرفتم

اگر درگاه میخوای یه ندا بده راه مخفی بلدم بهت بگم

خدا لعنتشون کنه

هر جا کاری رو خواستم شروع کنم توی این مملکت همیشه  بی خردی هایی هستند که عهده دار کاری هستند که بتونن سنگ جلوی پای ملت بزارن

بابا اگر مسئله پول هست میدم 100 تومن هم میدم چرا ملت رو عذاب میدن با این کارهای مسخره خدا لعنتتون کنه

بچه ها لینک عکس رو می فرستم بفرستید شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی بشه بی خردی های ای نماد

دوست عزیز حرفتون مناسب نیست اونم تو ما رمضون لعنت کردن یعنی از رحمت خدا به دور باشه

دوستان تاپیک داره از بحث اصلیش منحرف میشه ..

ولی خب جهت حسن ختام این رو میگم که واقعا خرن !

من توی سایتم پاپ آپ دارم ولی تیک "عدم وجود پاپ آپ" رو تایید کردن :| :|

دوست عزیزدوستان در جریان هستند ، بنده از اسفند سال 93 در تلاش گرفتن ای نماد هستم ولی هنوز موفق نشدم :D
دم شما رو گرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

منم پارسال شهریور ملت گرفتم ولی بخاطر ای نماد تعلیق شده !

دوستان تاپیک رو قفل میکنم با اجازتون .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا