درخواست پلاگین ووکامرس

Questi0n

تازه وارد
سلام.

دنبال یک پلاگین برای ووکامرس میگردم که مشتری ها بتونن کالای خودشون داخل سایت قرار بدن. ( تقریبا مثل بازار )

------------

این اولین پست من هست. شاید کسانی دیگه هم از این قبیل سوال ها کرده باشن. لطفا نصیحتم نکنید فقط جوابم بدید الان خیلی وقته دنبالشم.

dorea

تازه وارد
نمیشه موقع ثبت‌نام در گروهی قرارشون بدید که اجازه ارسال محصول داشته باشند؟!

Questi0n

تازه وارد
والا من تا حالا از این سیستم به طور کامل استفاده نکردم و نمیدونم میشه یا نه !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
به تاپیک زیر مراجعه کنید

Questi0n

تازه وارد
خیلی ممنون که جواب دادید.

سایت من قرار بر این مبنا باشه :

سه مغازه هست که هر کدوم یه نوع خاص از لوازم میفروشن ( لباس , لوازم آرایشی و ... ) . قرار یک سایت درست بکنیم و به هر سه مغازه یک یوزرنیم و پسوردی بدیم و هر کدوم هر روز جنس هایی که دارن داخل سایت قرار بدن و مشتری ها با خبر بشن چه جنس هایی جدید آوردن و چه دارن . در ضمن قرار نیست در سایت چیزی فروخته بشه.

حالا برای این کار بنظر شما من از چه سیستمی میتونم استفاده بکنم ؟

miladjef

کاربر عضو
 این کار رو می تونید بدونه ووکامرس هم انجام بدید

فقط بااید سه کاربر جداگانه تعریف کنید و این سه کاربر هر کدوم برای خودشون در یک دسته بندی پست های مروبط به محصولات جدید خود قرار بدند و با استفاده از افزونه ای خبرنامه ای (از قیل خبرنامه ایمیلی و خبرنامه پیامکی وردپرس) می تونید برای مشتریاتون خبر اضافه شدن محصولات جدید رو بدید

Questi0n

تازه وارد
1- محصولات زیادی هست . این که گفتم سه فروشگاه منظورم سه فروشگاه بزرگ هست.

2- فرض بگیرید هر فروشگاه کم کمش روزی سه تا کالا بخواد بگذاره داخل سایت که میشه روزی 9 محصول اینجوری باعث اذیت مشتریان میشه.

راهی دیگه ای نیست ؟

miladjef

کاربر عضو
خبرناممه پیامکی وردپرس رو نمی دونم ولی بعضیاز خبرنامه های ایمیلی رو شما خودتون مشخص می کنی که چه پست های و در چه زمانی ارسال بشه

فعلا تنها راهی که می دونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Questi0n

تازه وارد
آقا اصلا ووکامرس بیخیال.

شما قالب نیازمندیها سراغ ندارید که به صورت رایگان قرار داده باشن ؟؟؟ (مثل قالب سایت دیوار و شیپور ) حالا نمیخواد انقدر پیشرفته باشه یه قالب خیلی ساده.

قالب به زبان انگلیسی , فرانسه ، ژاپنی ، آمریکایی هر چی باشه قبوله . فقط یک قالب نیازمندیها باشه.

ممنون.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام.

دنبال یک پلاگین برای ووکامرس میگردم که مشتری ها بتونن کالای خودشون داخل سایت قرار بدن. ( تقریبا مثل بازار )

------------

این اولین پست من هست. شاید کسانی دیگه هم از این قبیل سوال ها کرده باشن. لطفا نصیحتم نکنید فقط جوابم بدید الان خیلی وقته دنبالشم.

بالا