درخواست پولی کردن تمام پلاگین های ووکامرس فارسی!!!

wanano

تازه وارد
سلام

من یک پیشنهادی دارم و اونم اینکه تمام پلاگین های ووکامرس که توسط تیم ووکامرس فارسی تولید شده پولی بشن. دقیقا مثل پلاگین های درگاه پرداخت پارسیان و سامان و ... که پولی هستن

الان این نسخه های رایگان اسمش رایگانه ولی در اصل هزینه اش از ده تا پلاگین بیشتره..

مثلا چند وقت هست اکثر فروشگاه دارا با پلاگین حمل و نقل ووکامرس به مشکل خوردن و همشون اررور یکسان دریافت میکنن ( نامعتبر بودن استان و شهر و .. )

خود طراح پلاگین مهدی عزیز اصلا معلوم نیست کجاست. ایرادی هم بهش وارد نیست چون پلاگینش رایگانه. اما اگه پلاگین پولی بشه اونوقت مجبور میشه ایرادات رو برطرف کنه و به سوالات پاسخگو باشه

من خودم دیروز یک سوال پرسیدم که جواب بهش در حد یک بله یا خیر بود. اما هیچکس پاسخگو نیست و من دقیقا ۲۴ ساعت هست منتظر یک جواب ساده از سمت طراح پلاگین ها هستم

الان که بسیاری از مردم دارن از این پلاگین ها استفاده میکنن و تنها راه حل فعلی هم پلاگین های شماست بهتره پلاگین ها پولی بشن که هم شما سود کنید هم ملت کارشون نخوابه

ممنون

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

پیشنهاد منطقی ای نیست حقیقتا. دلیل نمیشه حالا چون تو برخی موارد مشکلی بوجود اومده  یه همچین کاری کرد.

همونطور که خودتون عرض کردید دوستان رایگان منتشر میکنند و تا جایی که ممکن باشه بروزرسانی هارو انجام میدن، حالا گاها مشکلی هم پیش میاد.

شما اگر میخواید هزینه کنید و کارتون نخوابه میتونید در سایت های فریلنسری شخصی رو پیدا کنید که براتون مشکلات رو حل کنه و یا از سیستم های دیگه ای استفاده کنید.

نمیدونم مشکلتون مربوط به چه بخشی هست اما خود بنده مشتریان زیادی دارم که بدون مشکل دارند از ووکامرس و... استفاده میکنند.

wanano

تازه وارد
سلام.

پیشنهاد منطقی ای نیست ...

گرامی معنای منطق واسه شما چیه؟

حداقل بالای ده نفر تا الان یک مشکل مشترک رو در نسخه جدید پلاگین حمل و نقل گزارش کردن اما هیچکس رسیدگی نمیکنه. چرا؟ چون سودی برای طراح پلاگین نداره که بخواد زمان بذاره و سر موقع مشکل پلاگین رو حل کنه ..

بعد طبق "منطق" شما همه افراد باید بیان نفری 300 هزار تومان هزینه کنن که یکی مشکل پلاگین رو براشون حل کنه، اما نفری 30 هزار تومان ندن پلاگین رو بخرن تا هم خود طراح پلاگین سود کنه هم کار ملت لنگ نمونه

در حال حاضر افراد "بی منطق" خارج از ایران ابتدا یک پلاگین رو رایگان ارائه میدن بعد از مدتی که پلاگین معروف شد پلاگین رو پولی میکنن مثال spamshield معروف ترین پلاگین مقابله با اسپم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اینکه شما یا سایر عزیزان به مشکل خورده اند دلیل بر پولی بودن یا نبودن افزونه ندارد.

زیرا اولا باید مشکل بررسی شود . دوم مستندات مشکل دیده شود . سوم خطاهای پیدا شوند . چهارم خطاها بررسی شوند . پنجم خطاها رفع عیب شوند. ششم خطاها تست شوند. هفتم نسخه جدید منتشر شود.

شما در کدام افزونه یا قالب دیده اید که هنوز نسخه هماهنگ نیامده به شما توصیه کنند به نسخه جدید بروزرسانی کنید؟

اینکه شما عجله دارید و یا وردپرس و وکامرس نسخه های جدیدی می دهند دلیل بر اینکه افزونه نویسان در لحظه بروزرسانی کنند نیست زیرا آنها نیز مدت زمان مشخصی را برنامه ریزی می کنند ده ها خطا را بررسی می کنند و سپس یک بروزرسانی جامع منتشر می کنند و تا مستندات در اختیار طراحان و برنامه نویسان نباشد رفع عیب گاهی زمان بر خواهد بود

پس به جای اینکه فکر کنید اگر پولی بشود وضعیت بهتر می شود دقت کنید که آیا با نسخه های جدید هماهنگ هست یا خیر؟ چیزی که در کنار تمامی نسخه های مرتبط با وردپرس و وکامرس درج می شود اما افراد اصلا به آن توجه نمی کنند.

ضمنا اینکه پولی بشود یا نشود دوستان باید خودشان تصمیم بگیرند اما گاهی یک نسخه حرفه ای تر مجزا از این نسخه ها برای سایرین شاید مناسب باشد اما به شرطی که در بروزرسانی ها زمان و وقت کافی برای برنامه نویس وجود داشته باشد.

تیم وکامرس فارسی فقط بر روی یک افزونه کار نمی کند حجم افزونه هایشان بالاست گاهی حتی ماه طول می کشد نسخه بروزرسانی را منتشر کنند و بر اساس اولویت کارها را جلو می برند.

یکی از شیوه های کمک به این افراد بجز پولی کردن کمک های نقدی یا همون دونات هست که باعث قوت قلب آنها می شود چیزی که در وردپرس نیز شایع است و گزینه بهتری برای جامعه متن باز است.

موفق باشید

wanano

تازه وارد
درود

اینکه شما عجله دارید و یا وردپرس و وکامرس نسخه های جدیدی می دهند دلیل بر اینکه افزونه نویسان در لحظه بروزرسانی کنند نیست زیرا آنها نیز مدت زمان مشخصی را برنامه ریزی می کنند ده ها خطا را بررسی می کنند و سپس یک بروزرسانی جامع منتشر می کنند و تا مستندات در اختیار طراحان و برنامه نویسان نباشد رفع عیب گاهی زمان بر خواهد بود
عجله ای در کار نیست.. پلاگین حمل نقل ووکامرس بیش از دو ماه از آخرین نسخه اش گذشته ولی ایراد گزارش شده از طرف کاربران حتی پیگیری هم نمیشه. نسخه جدید که هیچ!

پس به جای اینکه فکر کنید اگر پولی بشود وضعیت بهتر می شود دقت کنید که آیا با نسخه های جدید هماهنگ هست یا خیر؟ چیزی که در کنار تمامی نسخه های مرتبط با وردپرس و وکامرس درج می شود اما افراد اصلا به آن توجه نمی کنند. 
در قسمت توضیحات، پلاگین با آخرین نسخه ی ووکامرس و وردپرس سازگار هست. بسیاری از کاربران پس از آپدیت به آخرین نسخه مشکلشان پاربرجاست

ضمنا اینکه پولی بشود یا نشود دوستان باید خودشان تصمیم بگیرند
بنده کسی رو اجبار نکردم. پست اول رو مطالعه کنید کلمه "پیشنهاد" رو می بینید

گاهی یک نسخه حرفه ای تر مجزا از این نسخه ها برای سایرین شاید مناسب باشد اما به شرطی که در بروزرسانی ها زمان و وقت کافی برای برنامه نویس وجود داشته باشد
پیشنهاد خوبی هست. اما در ایران چنین پلاگینی فروش نخواهد رفت و فقط نویسنده پلاگین ضرر خواهد کرد. چون مردم در صورت وجود ورژن رایگان از یک پلاگین به سمت نسخه پولی اون علاقه ای نشون نخواهند داد

یکی از شیوه های کمک به این افراد بجز پولی کردن کمک های نقدی یا همون دونات هست که باعث قوت قلب آنها می شود چیزی که در وردپرس نیز شایع است
صحیح. باز هم اما در ایران دونیت جواب نخواهد داد. چون از هر هزار نفر ممکنه یک نفر دونیت کنه

امیدوارم @MahdiY عزیز خودش بیاد به انجمن سر بزنه. چون ظاهرا در linkedin فعال هست اما در انجمن فعالیت نمیکنه

Mesmaili

کاربر عضو
گرامی معنای منطق واسه شما چیه؟

حداقل بالای ده نفر تا الان یک مشکل مشترک رو در نسخه جدید پلاگین حمل و نقل گزارش کردن اما هیچکس رسیدگی نمیکنه. چرا؟ چون سودی برای طراح پلاگین نداره که بخواد زمان بذاره و سر موقع مشکل پلاگین رو حل کنه ..

بعد طبق "منطق" شما همه افراد باید بیان نفری 300 هزار تومان هزینه کنن که یکی مشکل پلاگین رو براشون حل کنه، اما نفری 30 هزار تومان ندن پلاگین رو بخرن تا هم خود طراح پلاگین سود کنه هم کار ملت لنگ نمونه

در حال حاضر افراد "بی منطق" خارج از ایران ابتدا یک پلاگین رو رایگان ارائه میدن بعد از مدتی که پلاگین معروف شد پلاگین رو پولی میکنن مثال spamshield معروف ترین پلاگین مقابله با اسپم
چندین سال هست برنامه نویسان مختلفی چه ایرانی و چه خارجی روی توسعه وردپرس، جوملا و... کار میکنند و خب خیلی ها هم رایگان و خیلی ها هم پولی.

بالا هم اشاره کردم اینکه چند مورد مشکل گزارش شد دلیل بر این نمیشه تصمیم به پولی شدن افزونه ای گرفته بشه تا بروزرسانی و... انجام بشه.

همونطور که جناب جاویدان اشاره کردند بعضا افراد درگیری های خودشون رو دارند، پروژه هایی دارند، زمانبندی دارند و...

شما صبر کنید نسخه سازگار منتشر بشه بعد بروزرسانی کنید ! شاید شما همه سود رو تنها در کسب درامد میبینید ! همه اینطور نیستند ! اینهمه دارند رایگان افزونه نویسی میکنند. برخی میخوان خودشون رو بسنجن، برخی برای نمونه کار، برخی برای راه افتاد کار مردم و... هرکس به یک نیت.

من همچین حرفی نزدم که بیان 300 هزینه کنند بجای اینکه 30 هزینه بشه و...، منظور بنده این بود گزینه ای که مطرح کردید درست نیست، دلایلش هم مشخصه و بازگو شد.

شاید خبر داشته باشید و یا شایدم خیر، افزونه های داخلی ای هم هستند که نسخه های رایگان و پرو دارند ! 

و پیشنهاد میکنم یکم با آرامش بیشتر تاپیک رو دنبال کنید چون اینجا کسی دنبال جنگ و دعوا نیست که هی منطق منطق میکنید !

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام مشکل دارید دسترسی بفرستیدبراتون  بررسی کنم و مشکل حل بشه ..من چندین سایت دارم و همه سالم و درست کار میکنند.

wanano

تازه وارد
شما صبر کنید نسخه سازگار منتشر بشه بعد بروزرسانی کنید
پلاگین با آخرین نسخه ووکامرس سازگار هست. بحث مربوط به نسخه پلاگین نیست

شاید شما همه سود رو تنها در کسب درامد میبینید ! همه اینطور نیستند ! اینهمه دارند رایگان افزونه نویسی میکنند. برخی میخوان خودشون رو بسنجن، برخی برای نمونه کار، برخی برای راه افتاد کار مردم و... هرکس به یک نیت
بله بنده تمام سود رو در کسب درآمد میبینم

اما کسی که برای "نمونه کار" یک پلاگین رو طراحی میکنه، فردا اگر در شرکت مورد علاقه اش استخدام شد دیگه اون "نمونه کار" براش اهمیتی نخواهد داشت. مگر اینکه اون "نمونه کار" براش کسب درآمد به همراه داشته باشه. به عنوان مثال

Mesmaili

کاربر عضو
بله بنده تمام سود رو در کسب درآمد میبینم

اما کسی که برای "نمونه کار" یک پلاگین رو طراحی میکنه، فردا اگر در شرکت مورد علاقه اش استخدام شد دیگه اون "نمونه کار" براش اهمیتی نخواهد داشت. مگر اینکه اون "نمونه کار" براش کسب درآمد به همراه داشته باشه. به عنوان مثال
این دلیل نمیشه که دیگران هم به این شکل فکر کنند.

در هر صورت، ادامه این حرف ها تاپیک رو حاشیه میکشونه.

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

wanano

تازه وارد
سلام مشکل دارید دسترسی بفرستیدبراتون  بررسی کنم و مشکل حل بشه ..من چندین سایت دارم و همه سالم و درست کار میکنند.
درود

بنده هنوز به دلیل مشکلاتی که اعضا گزارش کردند آپدیت نکردم هیچ کدوم از پلاگین ها رو

آیا شما سایت با مشخصات زیر دارید که پلاگین رو روش تست کرده باشید؟

نسخه php سرور: 7.1

نسخه وردپرس: 4.9.9

نسخه ووکامرس: 3.5.4

اگر پاسختون مثبت هست و پلاگین حمل و نقل برای شما مشکلی نداشته لطفا اطلاع بدید تا ووکامرس و پلاگین حمل و نقل رو آپدیت کنیم. سپاس

پیام یزدانیان

کاربر عضو
@wanano 

سلام بله بنده با این مشخصات مشکلی ندارم . و اپدیت کنید. 

هرمشکلی هم داشتید عرض کردم ، بگید براتون بررسی میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا