درخواست کد ابزارک مطالب تصادفی و پربازدید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza111

تازه وارد
سلام

من کدی میخوام که ابزارک مطالب تصادفی و ابزارک مطالب پربازدید رو به بخش ابزارک های وردپرسم اضافه کنه

به عبازتی میشه دوتا کد جدا دیگه

ممنون میشم این کد رو با آموزشش نصب کردنش بهم بدید

با تشکر

rocki3oy

کاربر عضو
سلاممن کدی میخوام که ابزارک مطالب تصادفی و ابزارک مطالب پربازدید رو به بخش ابزارک های وردپرسم اضافه کنه

به عبازتی میشه دوتا کد جدا دیگه

ممنون میشم این کد رو با آموزشش نصب کردنش بهم بدید

با تشکر
افزونه wp postviews رو نصب کنید در قسمت ابزارک نیز برای اضافه کردن مطالب پربازدید اضافه خواهد شد.

لینک دانلود:

اینم برای مطالب تصادفی:

alireza111

تازه وارد
سلام

با تشکر از همه دوستان

خودم این افزونه ها رو دارم

من میخوام به صورت ابزارک اضافه بشه

ولی با کد

یعنی نمیخوام از افزونه استفاده بکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Black_Sky

کاربر عضو
خوب اول باید یک افزونه نصب کنید تا ابزارک از php ساپورت کنه افزونه exephp

بعدشم با سایت زیر بسازید به همین سادگی

اگر هم نتونستی کافیه orderby=rand بزاری

بعدشم کد زیر به فانکشن :

کد:
function getpostviews($postID){	$count_key = 'post_views_count';	$count = get_post_meta($postID, $count_key, true);	if($count==''){		delete_post_meta($postID, $count_key);		add_post_meta($postID, $count_key, '0');		return "0 View";	}	return $count.' Views';}function setpostviews($postID) {	$count_key = 'post_views_count';	$count = get_post_meta($postID, $count_key, true);	if($count==''){		$count = 0;		delete_post_meta($postID, $count_key);		add_post_meta($postID, $count_key, '0');	}else{		$count++;		update_post_meta($postID, $count_key, $count);	}}
و با کد زیر در ابزارک به همین سادگی

کد:
<?php        query_posts('meta_key=post_views_count&orderby=meta_value_num&order=DESC&showposts=10');        if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>        <li><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>        <?php        endwhile; endif;        wp_reset_query();?>

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک کپی از page.php بگیر بفرست تا انجام بدم

alireza111

تازه وارد
برای اضافه کردن این دوتا ابزارک باید این فایل رو بدم؟

مگه نباید فایل فانکشن رو بدم؟

ببخشید فقط جهت اطلاع میپرسم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما page.php رو بدید! ببینم میتونم یا نه :دی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل زیپ! صفحه page.php رو اینجا قرار بدید! هر چی ادرس میدید حذف شده! نمیشه که فایل پی اچ پی رو مستقیم اپ کرد!...

alireza111

تازه وارد
فایل رو براتون پ.خ کردم

نمیخوام بزارمش اینجا

artist.porazizi

تازه وارد
درود دوست من شما فایلی که آقا محمد گفتند اپ کنید براتون پاسخ میدهند ان شاء الله در مورد پاسخ پخ ها هم امضاء آقا محمد رو یکم با دقت بخونید نوشته سوالات پاسخ داده نمیشه فقط در پرسش پاسخ به جواب میرسید یکم اخلاقتون تند بود اینم هم اصلاح کنید ممنون میشیم چون تاج سر ما هست محمد آقا همین طور شما دوست عزیزم :53:

alireza111

تازه وارد
درود دوست من شما فایلی که آقا محمد گفتند اپ کنید براتون پاسخ میدهند ان شاء الله در مورد پاسخ پخ ها هم امضاء آقا محمد رو یکم با دقت بخونید نوشته سوالات پاسخ داده نمیشه فقط در پرسش پاسخ به جواب میرسید یکم اخلاقتون تند بود اینم هم اصلاح کنید ممنون میشیم چون تاج سر ما هست محمد آقا همین طور شما دوست عزیزم :53:
من همون اول هم گفتم نمیخوام فایل رو اینجا بزارم

پ.خ کردم به خودشون

امضاشون هم خوندم

من میگم پ.خ ها رو نمیخونید برای اینه که من یه سفارش طراحی 2 تا برگه داشتم که 1 هفته هست بخاطر اینکه میدونم آقا محمد استاد هستن و بهتر از بقین به هیچ سایتی سفارش ندادم

منتظر هم موندم

اما آقا محمدحتی یه پ.خ نداده که یکم صبر کنید یا ...

شما به کار خودتون برسید

Black_Sky

کاربر عضو
نظر خودم میگم

حرف شما هم درسته و فکر کنم بیخیال بشید بهتره

چون با این اعصاب و تعصب نمبشه به جایی رسید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل صفحات شما ناقص هست (یعنی از فایل دیگه ای میخونه)...

اگر امکان پذیره برام کل قالب رو بفرستید بررسی کنم...

alireza111

تازه وارد
آقا محمد من مشکلی ندارم

اعتماد کامل هم به شما دارم

رمز ادمین کل وردپرسم رو براتون فرستادم

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وقتی نمیتونید صبر کنید مشکل خود شماست!

روزانه 50 نفر به من پیغام میزنن و کسایی هم که واقعا کار دارن این وسط بی پاسخ میمونن...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا